Nappulamarssi perjantaina 7.5.2010

9.5.2010


KIITOS taas kaikille nappulamarssiin osallistujille !!!

KIITOS NÄILLE JOUKKUEILLE, JOTKA OLIVAT MARSSILLA !

Alue ikäluokka? Pojat/tytöt
Aunela 1999 Poikajoukkue
Aunela 2001-2002 Poikajoukkue
Aunela E tytöt Tyttöjoukkue
Aunela G tytöt Tyttöjoukkue
Halinen 2002 Poikajoukkue
Halinen 2003 Poikajoukkue
Halinen 1999-2000 Poikajoukkue
Hannunniittu 1999 Poikajoukkue
Hannunniittu 2001 Poikajoukkue
Hannunniittu 2002 Poikajoukkue
Hannunniittu 2003 Poikajoukkue
Hannunniittu 2004 Poikajoukkue
Hannunniittu 2004 Poikajoukkue
Hannunniittu -00 ja nuoremmat Tyttöjoukkue
Hepokulta 2001 Poikajoukkue
Hepokulta 2002 Poikajoukkue
Hepokulta 2003 Poikajoukkue
Hepokulta 2004 Poikajoukkue
Hirvensalo 2001 Poikajoukkue
Hirvensalo 2002 Poikajoukkue
Hirvensalo 2003 Poikajoukkue
Hirvensalo Vekarat 2000 Poikajoukkue
Kupittaa 1999 Poikajoukkue
Kupittaa 2000 Poikajoukkue
Kupittaa 2000 tyt Tyttöjoukkue
Kupittaa 2001 Poikajoukkue
Kupittaa 2001 tyt Tyttöjoukkue
Kupittaa 1999 tyt Tyttöjoukkue
Kupittaa 2002-2003 tyt Tyttöjoukkue
Kupittaa 2003-2004 Poikajoukkue
Kärsämäki 2000 Poikajoukkue
Kärsämäki 2001 Poikajoukkue
Kärsämäki 2002 Poikajoukkue
Kärsämäki 1999 p Poikajoukkue
Kärsämäki 2003-2004 Poikajoukkue
Kärsämäki 99-04 tytöt Tyttöjoukkue
Lauste 1999 Poikajoukkue
Lauste 2000 Poikajoukkue
Lauste 2001 Poikajoukkue
Lauste 2002 Poikajoukkue
Lauste 2003-2004 Poikajoukkue
Lauste et 99-00 Poikajoukkue
Linna 1999 Poikajoukkue
Linna 2000 Poikajoukkue
Linna 2002 Poikajoukkue
Linna 2004 Poikajoukkue
Linna 2003.2004 Poikajoukkue
Maaria-Paattinen 2000 Poikajoukkue
Maaria-Paattinen 2001 Poikajoukkue
Maaria-Paattinen 2002 Poikajoukkue
Maaria-Paattinen 2003-2004 Poikajoukkue
Pansio 1999 Poikajoukkue
Pansio 2001 Poikajoukkue
Pansio 2002 Poikajoukkue
Pansio 2003-2004 Poikajoukkue
     
Peltola 1999 Poikajoukkue
Peltola 2000 Poikajoukkue
Peltola 2001 Poikajoukkue
Peltola 2003/2004 Poikajoukkue
Pohjola 1999 Poikajoukkue
Pohjola 2000 Poikajoukkue
Pohjola 2001 Poikajoukkue
Pohjola 2002 Poikajoukkue
Pohjola 99/00 tytöt Tyttöjoukkue
Pääskyvuori 1999 Poikajoukkue
Pääskyvuori 2001 Poikajoukkue
Pääskyvuori 2002 Poikajoukkue
Pääskyvuori 2003 - 2004 Poikajoukkue
Pääskyvuori 99/00tyt Tyttöjoukkue
Runosmäki 2000 Poikajoukkue
Runosmäki 2001 Poikajoukkue
Runosmäki 2002 Poikajoukkue
Runosmäki 2003-2004 Poikajoukkue
Runosmäki 99/00 tytöt Tyttöjoukkue
Rusko 1999 Poikajoukkue
Rusko 2000 Poikajoukkue
Rusko 2001 Poikajoukkue
Rusko 2002 Poikajoukkue
Rusko 99-00 tytöt Tyttöjoukkue
Uittamo 1999 Poikajoukkue
Uittamo 2000 Poikajoukkue
Uittamo 2001 Poikajoukkue
Uittamo 03/04/05 Poikajoukkue
Uittamo 2004-05 Poikajoukkue
Åbo UTD 1999 Poikajoukkue
Åbo UTD 1999 Poikajoukkue
Åbo UTD 2000 Poikajoukkue
Åbo UTD 2001 Poikajoukkue
Åbo UTD 2002 Poikajoukkue
Åbo UTD 2003 Poikajoukkue
Åbo UTD 2004 Poikajoukkue
Åbo UTD 2000 AC Poikajoukkue
Åbo UTD G+E tytöt Tyttöjoukkue

 

RADIO SATA



Lisätietoja: http://www.turunnappulaliiga.fi/toiminta/nappulamarssi_2010/