Kiire! Ottelutietoja puuttuu...

5.10.2010


Syksyn pelinohjaaja-avustukset pitäisi maksattaa piakkoin alueille. Alempana on eriteltynä ne alueet ja pelit joiden ottelukorttia ei ole toimitettu 5.10.2010 klo 7.00 mennessä

Syksyn pelinohjaaja-avustukset pitäisi maksattaa piakkoin alueille.

Alla on eriteltynä ne alueet ja pelit joiden ottelukorttia ei ole toimitettu 5.10.2010 klo 7.00 mennessä,

eikä näin ollen näistä myöskään makseta alueille avustusta.

Jos nyt jostain syystä olet unohtanut toimittaa sähköisen ottelukortin jossa kaikki tiedot asiallisesti täytettynä, niin toivon että lähetät tiedot välittömästi ne nappulaliigalle kuitenkin viimeistään huomenna keskiviikkona 6.10 mennessä.

 

Ottelukortti sivuille pääset alla olevasta linkistä

http://www.turunnappulaliiga.fi/toiminta/ilmoita_ottelutulokset/

 

 

 

Alla, ne alueet ja ottelut joiden tiedot puuttuu….

 

 

AUN

21.9.2010

ti

17:30

G-01P

Aunela

Aunelan palloiluhallin kenttä

Aunela

Real Kärsämäki

21.9.2010

ti

18:10

G-01P

Aunela

Aunelan palloiluhallin kenttä

Real Kärsämäki

Hannunniitun Karhut AC

21.9.2010

ti

18:50

G-01P

Aunela

Aunelan palloiluhallin kenttä

Hannunniitun Karhut AC

Aunela

 

HAN

30.8.2010

ma

19:10

E-99 P

Hannunniittu

Hannunniitun koulun kenttä

HaKa-99

Hirv. Häjyt

8.9.2010

ke

17:30

I-03/04P

Hannunniittu

Hannunniitun koulun kenttä

Hirvensalo FC Leijonat

RP-03/Manu

8.9.2010

ke

18:10

I-03/04P

Hannunniittu

Hannunniitun koulun kenttä

RP-03/Manu

Hannunniitun Hait AC

8.9.2010

ke

18:50

I-03/04P

Hannunniittu

Hannunniitun koulun kenttä

RP-03/Arsenal

Hirvensalo FC Leijonat

8.9.2010

ke

19:30

I-03/04P

Hannunniittu

Hannunniitun koulun kenttä

Hannunniitun Hait AC

RP-03/Arsenal

 

HEP

16.8.2010

ma

19:10

E-99 P

Hepokulta

Hepokullan nappulakenttä

FC Hepokulta

Varissuo

20.8.2010

pe

17:30

E-99 P

Hepokulta

Hepokullan nappulakenttä

FC Hepokulta

FC RP Roma

23.8.2010

ma

17:30

E-99 P

Hepokulta

Hepokullan nappulakenttä

FC Hepokulta

Åbo United 99 AC

30.8.2010

ma

17:30

F-00P

Hepokulta

Hepokullan nappulakenttä

FC HEPPARI

Uittamo Leijonat Valkoinen

13.9.2010

ma

17:30

F-00P

Hepokulta

Hepokullan nappulakenttä

FC HEPPARI

MaPa FC

13.9.2010

ma

18:20

F-00P

Hepokulta

Hepokullan nappulakenttä

AC HEPPARI

Hannunniitun Haukat AC

 

HIR

16.8.2010

ma

19:10

E-99 P

Hirvensalo

Moikoisten kenttä, Pampinkadulla

Hirv. Häjyt

FC Ruskon Pallo

Hirv perutti pelin

20.8.2010

pe

17:30

E-99 P

Hirvensalo

Moikoisten kenttä, Pampinkadulla

Hirv. Häjyt

Uittamon Kotkat

Hirv perutti pelin

25.8.2010

ke

17:30

I-03/04P

Hirvensalo

Moikoisten kenttä, Pampinkadulla

Hirvensalo FC Leijonat

Hannunniitun Hait AC

 

25.8.2010

ke

18:10

I-03/04P

Hirvensalo

Moikoisten kenttä, Pampinkadulla

Hannunniitun Hait AC

Kupittaa-03

 

25.8.2010

ke

18:50

I-03/04P

Hirvensalo

Moikoisten kenttä, Pampinkadulla

Kupittaa-03

Hirvensalo FC Leijonat

 

1.9.2010

ke

17:30

I-03/04P

Hirvensalo

Moikoisten kenttä, Pampinkadulla

Hirvensalo FC Pantterit

Linna 03/04

 

1.9.2010

ke

18:10

I-03/04P

Hirvensalo

Moikoisten kenttä, Pampinkadulla

Linna 03/04

Heppari FC

 

1.9.2010

ke

18:50

I-03/04P

Hirvensalo

Moikoisten kenttä, Pampinkadulla

Heppari FC

Hirvensalo FC Pantterit

 

3.9.2010

pe

18:00

E-99 P

Hirvensalo

Moikoisten kenttä, Pampinkadulla

Hirv. Häjyt

Åbo United 99 FC

 

 

 

KUP

23.8.2010

ma

17:30

ET-99/00

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Kupittaa -99 Tytöt

Pohjolan tytöt -99-00

 

24.8.2010

ti

18:10

H-02P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Lauste Green Team

Linnan Tykit

 

26.8.2010

to

18:20

E-99 P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

FC Kupittaa

FC RP Roma

 

30.8.2010

ma

19:20

E-99 P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

FC Kupittaa

FC Hepokulta

 

3.9.2010

pe

17:30

E-99 P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

FC Kupittaa

Peltola99

 

8.9.2010

ke

17:30

H-02P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Pääkkärin Puumat

Hirvensalo Haarla

 

8.9.2010

ke

18:10

H-02P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Hirvensalo Haarla

Kupittaa FC

 

8.9.2010

ke

18:50

H-02P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Hirvensalo SC Beetles

Pääkkärin Puumat

 

8.9.2010

ke

19:30

H-02P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Kupittaa FC

Hirvensalo SC Beetles

 

16.9.2010

to

17:30

I-03/04P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Kupittaa t02/03 Kisut

Kupittaa t02/03 Mirrit

ei pelata

23.9.2010

to

17:30

J-04P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Kupittaa 04

Pääkkärin Leijonat 04 / II

 

23.9.2010

to

18:10

J-04P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Pääkkärin Leijonat 04 / II

Kupittaa 05

 

23.9.2010

to

18:50

J-04P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Åbo United 04 VIT

Kupittaa 04

 

23.9.2010

to

19:30

J-04P

Kupittaa

Vasaramäen koulun kenttä

Kupittaa 05

Åbo United 04 VIT

 

 

 

KÄR

20.8.2010

pe

18:30

E-99 P

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Kärsämäki 99

Aunela -99 pojat

26.8.2010

to

17:30

J-04P

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Kärsämäki Littlestars 03/04 Tyt.

Linna Valk.

26.8.2010

to

18:10

J-04P

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Linna Valk.

Pääkkärin Leijonat 04 / II

26.8.2010

to

18:50

J-04P

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Pääkkärin Leijonat 04 / II

Kärsämäki Littlestars 03/04 Tyt.

31.8.2010

ti

17:30

GT-01/02

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Kärsämäki Ladys

Kupittaa t02/03 Kisut

31.8.2010

ti

18:10

GT-01/02

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Kupittaa t02/03 Kisut

Pääskyvuori Gt

31.8.2010

ti

18:50

GT-01/02

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Pääskyvuori Gt

Kärsämäki Ladys

3.9.2010

pe

17:30

E-99 P

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Kärsämäki 99

Halinen

14.9.2010

ti

17:30

G-01P

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Atletico Kärsämäki

Åbo United 01 AC

14.9.2010

ti

18:10

G-01P

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Åbo United 01 AC

Åbo United 01 FC

14.9.2010

ti

18:50

G-01P

Kärsämäki

Kärsämäen kenttä, Pulmussuontiellä

Åbo United 01 FC

Atletico Kärsämäki

 

 

LAU

27.8.2010

pe

17:30

E-99 P

Lauste

Lausteen kenttä, Itäkaarella

Lausteen tiikerinkynnet

FC Hepokulta

20.9.2010

ma

17:30

F-00P

Lauste

Lausteen kenttä, Itäkaarella

Lauste Utd

FC HEPPARI

 

 

LIN

19.8.2010

to

17:30

J-04P

Linna

Juhana Herttuan koulun kenttä  (Tallimäen kenttä)

Linna 04

MaPa 04 FC

19.8.2010

to

18:10

J-04P

Linna

Juhana Herttuan koulun kenttä  (Tallimäen kenttä)

MaPa 04 FC

Pansio 04

19.8.2010

to

18:50

J-04P

Linna

Juhana Herttuan koulun kenttä  (Tallimäen kenttä)

Pansio 04

Linna 04

27.8.2010

pe

17:30

E-99 P

Linna

Juhana Herttuan koulun kenttä  (Tallimäen kenttä)

Linna Dragons

Hirv. Häjyt

30.8.2010

ma

17:30

E-99 P

Linna

Juhana Herttuan koulun kenttä  (Tallimäen kenttä)

Linna Dragons

FC Ruskon Pallo

15.9.2010

ke

17:30

I-03/04P

Linna

Juhana Herttuan koulun kenttä  (Tallimäen kenttä)

Heppari FC

Uittamo 03 United 1

15.9.2010

ke

18:10

I-03/04P

Linna

Juhana Herttuan koulun kenttä  (Tallimäen kenttä)

Uittamo 03 United 1

Linna 03/04

15.9.2010

ke

18:50

I-03/04P

Linna

Juhana Herttuan koulun kenttä  (Tallimäen kenttä)

Runosmäki 03/04

Heppari FC

15.9.2010

ke

19:30

I-03/04P

Linna

Juhana Herttuan koulun kenttä  (Tallimäen kenttä)

Linna 03/04

Runosmäki 03/04

 

 

MAPA

30.8.2010

ma

17:30

F-00P

Mapa

Ilmestyspäivän kenttä

MaPa AC

Pohjola AC

30.8.2010

ma

18:20

F-00P

Mapa

Ilmestyspäivän kenttä

MaPa FC

Åbo United FC

 

 

PAN

3.9.2010

pe

17:30

E-99 P

Pansio

Pansion nappulakenttä, Laivateollisuuskadulla

Pansio -99

Pohjolan Pantterit

6.9.2010

ma

17:30

E-99 P

Pansio

Pansion nappulakenttä, Laivateollisuuskadulla

Pansio -99

Kärsämäki 99

 

 

PEL

6.9.2010

ma

18:20

E-99 P

Peltola

Kaurakadun kenttä

Peltola99

FC Hepokulta

Peruttu!

 

 

POH

18.8.2010

ke

17:30

H-02P

Pohjola

Kähärin kenttä

Pohjolan Gepardit

Pääkkärin Piraijat

18.8.2010

ke

18:10

H-02P

Pohjola

Kähärin kenttä

Pääkkärin Piraijat

Varissuo -02

18.8.2010

ke

18:50

H-02P

Pohjola

Kähärin kenttä

Varissuo -02

Pohjolan Gepardit

28.9.2010

ti

17:30

GT-01/02

Pohjola

Kähärin kenttä

Pohjola G-tytöt

Kupittaa T-01

28.9.2010

ti

18:10

GT-01/02

Pohjola

Kähärin kenttä

Kupittaa T-01

ÅU Flickor 02

28.9.2010

ti

18:50

GT-01/02

Pohjola

Kähärin kenttä

ÅU Flickor 02

Pohjola G-tytöt

 

 

PÄÄ

15.9.2010

ke

18:10

H-02P

Pääskyvuori

Tilhenkadun kenttä

Kärsämäki SC

Aunela

15.9.2010

ke

18:50

H-02P

Pääskyvuori

Tilhenkadun kenttä

Aunela

Pääkkärin Piraijat

 

RUN

20.9.2010

ma

17:30

F-00P

Runosmäki

Nunnavuoren kenttä

Runosmäen Termiitit

Hirvensalon Naskalit

 

UIT

23.8.2010

ma

17:30

F-00P

Uittamo

Uittamon koulun kenttä

Uittamo Leijonat Sininen

AC HEPPARI

13.9.2010

ma

17:30

F-00P

Uittamo

Uittamon koulun kenttä

Uittamo Leijonat Sininen

Åbo United P00 AC

13.9.2010

ma

18:20

F-00P

Uittamo

Uittamon koulun kenttä

Uittamo Leijonat Valkoinen

Åbo United FC

14.9.2010

ti

19:00

E-99 P

Uittamo

Uittamon koulun kenttä

Uittamon Kotkat

Linna Dragons

16.9.2010

to

17:30

J-04P

Uittamo

Uittamon koulun kenttä

Uittamo Salamat 04

Kärsämäki AC

16.9.2010

to

18:50

J-04P

Uittamo

Uittamon koulun kenttä

Linna 04

Uittamo Salamat 04

 

VAR

23.8.2010

ma

17:30

E-99 P

Varissuo

Pelttarinkadun kenttä

Varissuo

Peltola99

27.8.2010

pe

17:30

E-99 P

Varissuo

Pelttarinkadun kenttä

Varissuo

FC Kupittaa

30.8.2010

ma

17:30

E-99 P

Varissuo

Pelttarinkadun kenttä

Varissuo

FC RP Roma

14.9.2010

ti

17:30

G-01P

Varissuo

Pelttarinkadun kenttä

Varissuo 01

Ruskon Pallo P01 AC

14.9.2010

ti

18:10

G-01P

Varissuo

Pelttarinkadun kenttä

Ruskon Pallo P01 AC

Hirvensalo Keltamustat

14.9.2010

ti

18:50

G-01P

Varissuo

Pelttarinkadun kenttä

Hirvensalo Keltamustat

Varissuo 01

15.9.2010

ke

17:30

H-02P

Varissuo

Pelttarinkadun kenttä

Varissuo -02

Kupittaa tyt -01

15.9.2010

ke

18:10

H-02P

Varissuo

Pelttarinkadun kenttä

Kupittaa tyt -01

Peltolan Salamat

15.9.2010

ke

18:50

H-02P

Varissuo

Pelttarinkadun kenttä

Peltolan Salamat

Varissuo -02

 

 

ÅBO U

20.8.2010

pe

17:30

E-99 P

Åbo Utd

Vähäheikkilän kenttä, Valtaojantiellä

Åbo United 99 AC

FC Kupittaa

30.8.2010

ma

18:20

E-99 P

Åbo Utd

Vähäheikkilän kenttä, Valtaojantiellä

Åbo United 99 AC

Lausteen tiikerinkynnet

6.9.2010

ma

18:20

E-99 P

Åbo Utd

Vähäheikkilän kenttä, Valtaojantiellä

Åbo United 99 AC

Varissuo

14.9.2010

ti

17:30

GT-01/02

Åbo Utd

Vähäheikkilän kenttä, Valtaojantiellä

Åbo Utd Flickor 01 Blåa

Pohjola G-tytöt

14.9.2010

ti

18:10

GT-01/02

Åbo Utd

Vähäheikkilän kenttä, Valtaojantiellä

Pohjola G-tytöt

Åbo Utd Flickor 01 Vita

14.9.2010

ti

18:50

GT-01/02

Åbo Utd

Vähäheikkilän kenttä, Valtaojantiellä

Kupittaa T-01

Åbo Utd Flickor 01 Blåa

14.9.2010

ti

19:30

GT-01/02

Åbo Utd

Vähäheikkilän kenttä, Valtaojantiellä

Åbo Utd Flickor 01 Vita

Kupittaa T-01