Talvisarjan Impivaaran pelit 2.1.2011 joudutaan siirtämään

7.12.2010

Talvisarjan Impivaaran pelit 2.1.2011 joudutaan siirtämään Lausteen Pororopuiston hallille, 2.1 pelit siirtyvät Lauantai päivälle 5.3 tai 19.3.

Talvisarjan Impivaaran pelit 2.1.2011 joudutaan siirtämään Lausteen Pororopuiston hallille,

koska 2.1 hallissa on pesäpalloturnaus.

 

2.1 pelit siirtyvät Lauantai päivälle 5.3 tai 19.3.

Tämä tarkoittaa, että osalle joukkueille saattaa tulla talvisarjan peli peräkkäisinä päivinä.

Tälle emme ikävä kyllä voi mitään sillä aika ja tila on meillä rajalliset.

 

Jakelu:

-          alla olevien joukkueiden yhteyshenkilöt/valm.

-          tsto

 

 

SIIRRETYT  PELIT 2.1.2011

2.1.2011

Impivaara 1

9:05

9:30

G-02p

Lauste Green Team

Hannuniitun Potku DC

2.1.2011

Impivaara 1

9:40

10:05

G-02p

Linnan Tykit

Hannuniitun Potku AC

2.1.2011

Impivaara 1

10:15

10:40

G-02p

Pohjolan Gepardit

Fc Hepokulta

2.1.2011

Impivaara 1

10:50

11:15

G-02p

Åbo United AC

Kärsämäki FC

2.1.2011

Impivaara 1

11:25

11:50

G-02p

Åbo United FC

Halisten Haukat

2.1.2011

Impivaara 2

9:05

9:30

H-03p

Hepokulta FC

Ma-Pa FC

2.1.2011

Impivaara 2

9:40

10:05

H-03p

Kupittaa-03/04

Peltolan Pedot 03/04

2.1.2011

Impivaara 2

10:15

10:40

H-03p

Kärsämäki FC

Pohjola tytöt

2.1.2011

Impivaara 2

10:50

11:15

H-03p

Lausteen Tiikerit

Pääkkärin Tiikerit mustat

2.1.2011

Impivaara 2

11:25

11:50

H-03p

Linna 03

FC RP Manu

2.1.2011

Impivaara 3

9:05

9:30

H-03p

Hannunniitun Hait 2003 FC

FC RP Arsenal

2.1.2011

Impivaara 3

9:40

10:05

H-03p

Halisten tykit

Uittamo United 1

2.1.2011

Impivaara 3

10:15

10:40

H-03p

Hannunniitun Hait 2003 AC

Åbo United Blåa

2.1.2011

Impivaara 3

10:50

11:15

H-03p

Hepparin Pallotytöt

Kärsämäki Ladys

2.1.2011

Impivaara 3

11:25

11:50

H-03p

Aunela G-tytöt 02/nuor

Åbo United Vita

 

 

 

 

UUDET PÄIVÄT, PAIKAT JA KLO AJAT 2.1.2011 Impivaaran peleille

5.3.2011

LAUSTE 1

14:05

14:30

H-03p

Hepparin Pallotytöt

Kärsämäki Ladys

5.3.2011

LAUSTE 1

14:35

15:00

H-03p

Aunela G-tytöt 02/nuor

Åbo United Vita

5.3.2011

LAUSTE 1

15:05

15:30

H-03p

Linna 03

FC RP Manu

5.3.2011

LAUSTE 1

15:35

16:00

G-02p

Pohjolan Gepardit

Fc Hepokulta

5.3.2011

LAUSTE 2

14:05

14:30

G-02p

Lauste Green Team

Hannuniitun Potku DC

5.3.2011

LAUSTE 2

14:35

15:00

G-02p

Linnan Tykit

Hannuniitun Potku AC

5.3.2011

LAUSTE 2

15:05

15:30

G-02p

Åbo United AC

Kärsämäki FC

5.3.2011

LAUSTE 2

15:35

16:00

G-02p

Åbo United FC

Halisten Haukat

 

19.3.2011

LAUSTE 1

14:05

14:30

H-03p

Hepokulta FC

Ma-Pa FC

19.3.2011

LAUSTE 1

14:35

15:00

H-03p

Kupittaa-03/04

Peltolan Pedot 03/04

19.3.2011

LAUSTE 1

15:05

15:30

H-03p

Kärsämäki FC

Pohjola tytöt

19.3.2011

LAUSTE 1

15:35

16:00

H-03p

Lausteen Tiikerit

Pääkkärin Tiikerit mustat

19.3.2011

LAUSTE 2

14:05

14:30

H-03p

Hannunniitun Hait 2003 FC

FC RP Arsenal

19.3.2011

LAUSTE 2

14:35

15:00

H-03p

Halisten tykit

Uittamo United 1

19.3.2011

LAUSTE 2

15:05

15:30

H-03p

Hannunniitun Hait 2003 AC

Åbo United Blåa

 



Lisätietoja: http://www.turunnappulaliiga.fi/toiminta/talvisarja_2010_2011/otteluohjelma/