Vapaat vuorot

Terveystalo areena
Kupittaan alueen kentät

 

 

 

Harkkatoiveet pienryhmä harjoitteluun 
sekä vuoroperuutukset

sähköpostilla teuvo.makinen[at]turunnappulaliiga.fi

 

 

Alla vuorot toukokuulle.
Nämä vuorot siis voimassa VAIN pienryhmäharjoitteluajan.
Tämänhetkisen tiedon mukaan 1.6. saa alkaa harjoittelemaan normaalisti.
Piirinsarja -ym. ottelut alkavat 8.6. alkavalla viikolla.
Ohjeet harjoittelun järjestämisestä olette saaneet jo aiemmin.
Huomatkaa, että näitäkin vuoroja koskee peruutussääntö eli 5 vrk ennen vuoroa pitää vuoro perua, jos ei sitä käytä, jotta ehdimme perua sen ilman sakkoa kaupungin suuntaan.
Omalla kentällä on tärkeä saada vapaat vuorot ajoissa näkyviin.
Kaikki vuorot koko kentän vuoroja.

 

Harkkatoiveet 
sekä vuoroperuutukset

sähköpostilla teuvo.makinen[at]turunnappulaliiga.fi


Huomatkaa, että näitäkin vuoroja koskee peruutussääntö eli 5 vrk ennen vuoroa pitää vuoro perua,
jos ei sitä käytä, jotta ehdimme perua sen ilman sakkoa kaupungin suuntaan.

 

VIIKKO 40

PÄIVITETTY 28.9.2020 klo 12:09

 

Pv

VKO 40

kenttä

kello

kenttä1

kenttä2

kenttä3

kenttä4

ma28.9.2020MAANANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ma28.9.2020Pansio kht16.00-17.30Peruttu 24.9   
ma28.9.2020Vähäheikkilä ht nappulak.17.00-18.00Uittamo 2012 (Hait )xUittamo 2011 (Titaanit ) x
ma28.9.2020Vähäheikkilä ht nappulak.18.00-19.00Åbo City Kanoner -10 ..
ma28.9.2020Vähäheikkilä ht nappulak.19.00-20.00Hir11/Jokinen ..
ma28.9.2020Hannunniittu ht nappulak.17.00-18.30Peruttu 24.9...
ma28.9.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
ma28.9.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
ma28.9.2020Turjanpuiston ht nappulak.19.00-20.00Peruttu 24.9x x
ma28.9.2020Impivaara jp halli16.00-17.00P07/P08P07/P08P07/P08x
ma28.9.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ma28.9.2020Terveystalo areena17.00-18.00T2013T2013T10-12T10-12
ma28.9.2020Terveystalo areena18.00-19.00P08MustaP08MustaVAPAAPel11-12/Viki
ma28.9.2020Terveystalo areena19.00-20.00P07M+SinP07M+SinP07M+SinVAPAA
ma28.9.2020Terveystalo areena20.00-21.00P02/03P02/03VAPAAVAPAA
ti29.9.2020TIISTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ti29.9.2020Impivaara jp halli 19.00-20.00Hep/TiihonenKär/LumiahoKär/Lumiahox
ti29.9.2020Kupittaa 2 ht19.00-20.00Peruttu 25.9   
ti29.9.2020Kupittaa 2 ht20.00-21.00Peruttu 25.9   
ti29.9.2020Pansio kht16.00-17.00Peruttu 25.9   
ti29.9.2020Pansio kht17.00-18.00Peruttu 25.9   
ti29.9.2020Teräsrautela ht16.00-17.00PohjolaPohjolaVAPAAVAPAA
ti29.9.2020Teräsrautela ht17.00-18.00Pohjola 09Pohjola 09Hepokulta14Hepokulta
ti29.9.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00Peruttu 25.9x x
ti29.9.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00Peruttu 25.9x x
ti29.9.2020Turjanpuiston ht nappulak.19.00-20.00Peruttu 25.9x x
ti29.9.2020Hannunniittu ht nappulak.18.30-20.00Peruttu 25.9xxx
ti29.9.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti29.9.2020Terveystalo areena17.00-18.00P12P12P13P13
ti29.9.2020Terveystalo areena18.00-19.00P11P11VAPAAPää/Kostiander
ti29.9.2020Terveystalo areena19.00-20.00P10P10P10VAPAA
ti29.9.2020Terveystalo areena20.00-21.00TuNL äiditTuNL äiditVAPAAVAPAA
ke30.9.2020KESKIVIIKKOklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ke30.9.2020Pansio kht16.00-17.30Peruttu 25.9   
ke30.9.2020Vähäheikkilä ht nappulak.17.00-18.00Uittamo 2012 (Hait )xUittamo 2011 (Titaanit ) x
ke30.9.2020Vähäheikkilä ht nappulak.18.00-19.00Åbo City Kanoner -10xÅbo City Kanoner -10x
ke30.9.2020Vähäheikkilä ht nappulak.19.00-20.00Peruttu 25.9 ..
ke30.9.2020Hannunniittu ht nappulak.17.00-18.00Han2014...
ke30.9.2020Hannunniittu ht nappulak.18.00-19.00Peruttu 25.9...
ke30.9.2020Hannunniittu ht nappulak.19.00-20.00Peruttu 25.9...
ke30.9.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00Peruttu 25.9x x
ke30.9.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00Kup12/KuuselaxKup12/Kuuselax
ke30.9.2020Turjanpuiston ht nappulak.19.00-20.00UP United 09xUP United 09x
ke30.9.2020LähiTapiola areena 1/2 halli17.00-18.00P07/P08P07/P08xx
ke30.9.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ke30.9.2020Terveystalo areena17.00-18.00P08MP08MT07-09  T07-09  
ke30.9.2020Terveystalo areena18.00-19.00P09P09P10P10
ke30.9.2020Terveystalo areena19.00-20.00P10TaitokouluP10TaitokouluP08SinP08Sin
ke30.9.2020Terveystalo areena20.00-21.00Torre CalcioTorre CalcioTorre CalcioTorre Calcio
to1.10.2020TORSTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
to1.10.2020Teräsrautela ht18.00-19.00Pohjola11-14Pohjola11-14HepokultaHepokulta10
to1.10.2020Teräsrautela ht19.00-20.00Pohjola 09-10Pohjola 09-10HepokultaHepokulta10
to1.10.2020Impivaara jp halli 15.00-16.00Peruttu 25.9  x
to1.10.2020Impivaara jp halli 1/2 halli16.00-17.00Peruttu 25.9 xx
to1.10.2020LähiTapiola areena17.00-18.00T10-12T10-12T07-09  T07-09
to1.10.2020LähiTapiola areena18.00-19.00P07M+SinP07M+SinP07M+SinP07M+Sin
to1.10.2020Hannunniittu ht nappulak.17.00-18.30Peruttu 25.9xxx
to1.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.30-20.00Peruttu 25.9...
to1.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.30Pää/KostianderxVAPAAx
to1.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.30-20.00Peruttu 25.9x x
to1.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
to1.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P12P12VAPAAPel11-12/Viki
to1.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P08P08P09P09
to1.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
to1.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00TuToTuToTuToTuTo
pe2.10.2020PERJANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
pe2.10.2020Impivaara jp halli 18.00-19.00P07P07P07x
pe2.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.17.00-18.00Uittamo 2012 (Hait ) Uittamo 2011 (Titaanit ) .
pe2.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.18.00-19.00Peruttu 28.9 ..
pe2.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.19.00-20.00Peruttu 28.9 ..
pe2.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.30-20.00Peruttu 28.9...
pe2.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
pe2.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
pe2.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
pe2.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P10P10P13P13
pe2.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P08SinP08SinP11P11
pe2.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la3.10.2020LAUANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
la3.10.2020Teräsrautela ht10.00-11.00PohjolaHepokultaT9 (2011) 1/2T9 (2011) 1/2
la3.10.2020Teräsrautela ht11.00-12.00Pohjola 09HepokultaT9 (2011) 1/2T9 (2011) 1/2
la3.10.2020Teräsrautela ht12.00-13.00HepokultaHepokultaT9 (2011) 1/2T9 (2011) 1/2
la3.10.2020Teräsrautela ht13.00-14.00VAPAAVAPAAHepokultaHepokulta
la3.10.2020Kupittaa 5 ht09.00-10.00Ei vuoroa inter turnausEi vuoroa inter turnaus
la3.10.2020Kupittaa 5 ht10.00-11.00Ei vuoroa inter turnausEi vuoroa inter turnaus
la3.10.2020Kupittaa 5 ht11.00-12.00Ei vuoroa inter turnausEi vuoroa inter turnaus
la3.10.2020Impivaara jp halli 1/2 halli  19.00-20.00LPK perunut 31.7 xx
la3.10.2020Impivaara jp halli 20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAx
la3.10.2020LähiTapiola areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la3.10.2020LähiTapiola areena10.00-11.00Kär12/OksmanHep/TiihonenVAPAAVAPAA
la3.10.2020LähiTapiola areena11.00-12.00P08M P08M VAPAAVAPAA
la3.10.2020Terveystalo areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la3.10.2020Terveystalo areena10.00-11.004. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP
la3.10.2020Terveystalo areena11.00-12.004. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP
la3.10.2020Terveystalo areena12.00-13.004. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP
la3.10.2020Terveystalo areena13.00-14.004. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP
la3.10.2020Terveystalo areena14.00-15.004. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP4. ISKÄCUP
la3.10.2020Terveystalo areena15.00-16.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la3.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la3.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la3.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la3.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su4.10.2020SUNNUNTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
su4.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.13.00-14.00VAPAAxVAPAAx
su4.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.14.00-15.00Lin13/KoponenxLin11/Koponenx
su4.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.15.00-16.00Lin/Poh10xLin11/Koponenx
su4.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.14.00-15.00Ei vuoroa LPK perunut x
su4.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.15.00-16.00Ei vuoroa LPK perunut x
su4.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.16.00-17.30Ei vuoroa LPK perunut x
su4.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.30-19.00Ei vuoroa LPK perunut x
su4.10.2020Impivaara jp halli12.00-13.00VAPAAVAPAAMIHI 1.x
su4.10.2020Impivaara jp halli 1/2 halli15.00-16.00Run-Kär/Johanssonxxx
su4.10.2020Impivaara jp halli16.00-17.00T07-09  T07-09  T07-09  x
su4.10.2020LähiTapiola areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su4.10.2020LähiTapiola areena10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su4.10.2020LähiTapiola areena11.00-12.00P07musta peliP07musta peliP07musta peliP07musta peli
su4.10.2020LähiTapiola areena12.00-13.00Kär10/LumiahoKär10/LumiahoLin/poh4/LintunenLin7Poh14/Lintunen
su4.10.2020Terveystalo areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su4.10.2020Terveystalo areena10.00-11.00 Kär12 turnklo 10-18 Kär12 turnklo 10-18
su4.10.2020Terveystalo areena11.00-12.00 Kär12 turnklo 10-18 Kär12 turnklo 10-18
su4.10.2020Terveystalo areena12.00-13.00 Kär12 turnklo 10-18 Kär12 turnklo 10-18
su4.10.2020Terveystalo areena13.00-14.00 Kär12 turnklo 10-18 Kär12 turnklo 10-18
su4.10.2020Terveystalo areena14.00-15.00 Kär12 turnklo 10-18 Kär12 turnklo 10-18
su4.10.2020Terveystalo areena15.00-16.00Pel/MennanderVAPAAP12 P12 
su4.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su4.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P08 ?P08 ?VAPAAVAPAA
su4.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P09P09P09P09
su4.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00P07P07P07P07
su4.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00TuNL iskävuoroTuNL iskävuoro

Harkkatoiveet 
sekä vuoroperuutukset

sähköpostilla teuvo.makinen[at]turunnappulaliiga.fi


Huomatkaa, että näitäkin vuoroja koskee peruutussääntö eli 5 vrk ennen vuoroa pitää vuoro perua,
jos ei sitä käytä, jotta ehdimme perua sen ilman sakkoa kaupungin suuntaan.

 

VIIKKO 41

PÄIVITETTY 28.9.2020 klo 07:47

 

Pv

VKO 41

kenttä

kello

kenttä1

kenttä2

kenttä3

kenttä4

ma5.10.2020MAANANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ma5.10.2020Pansio kht16.00-17.30VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ma5.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.17.00-18.00Uittamo 2012 (Hait )xUittamo 2011 (Titaanit ) x
ma5.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.18.00-19.00Åbo City Kanoner -10 ..
ma5.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.19.00-20.00VAPAA ..
ma5.10.2020Hannunniittu ht nappulak.17.00-18.30VAPAA...
ma5.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
ma5.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
ma5.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.19.00-20.00VAPAAxVAPAAx
ma5.10.2020Impivaara jp halli16.00-17.00P07/P08P07/P08P07/P08x
ma5.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ma5.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00T2013T2013T10-12T10-12
ma5.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P08MustaP08MustaHir11/JokinenPel11-12/Viki
ma5.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00P07M+SinP07M+SinP07M+SinVAPAA
ma5.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00P02/03P02/03VAPAAVAPAA
ti6.10.2020TIISTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ti6.10.2020Impivaara jp halli 19.00-20.00LPK perunut LPK perunut LPK perunut x
ti6.10.2020Kupittaa 2 ht19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti6.10.2020Kupittaa 2 ht20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti6.10.2020Pansio kht16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti6.10.2020Pansio kht17.00-18.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti6.10.2020Teräsrautela ht16.00-17.00PohjolaPohjolaVAPAAVAPAA
ti6.10.2020Teräsrautela ht17.00-18.00Pohjola 09Pohjola 09VAPAAHepokulta
ti6.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00VAPAAxVAPAAx
ti6.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00Pää/KostianderxVAPAAx
ti6.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.19.00-20.00VAPAAxVAPAAx
ti6.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.30-20.00VAPAAxxx
ti6.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti6.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P12P12P13P13
ti6.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P11P11VAPAAHan13/Räisänen
ti6.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00P10P10P10VAPAA
ti6.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00TuNL äiditTuNL äiditVAPAAVAPAA
ke7.10.2020KESKIVIIKKOklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ke7.10.2020Pansio kht16.00-17.30VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ke7.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.17.00-18.00Uittamo 2012 (Hait )xUittamo 2011 (Titaanit ) x
ke7.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.18.00-19.00Åbo City Kanoner -10xÅbo City Kanoner -10x
ke7.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.19.00-20.00VAPAA ..
ke7.10.2020Hannunniittu ht nappulak.17.00-18.00Han2014...
ke7.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.00-19.00VAPAA...
ke7.10.2020Hannunniittu ht nappulak.19.00-20.00VAPAA...
ke7.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00VAPAAxVAPAAx
ke7.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00Kup12/KuuselaxKup12/Kuuselax
ke7.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.19.00-20.00UP United 09xUP United 09x
ke7.10.2020LähiTapiola areena 1/2 halli17.00-18.00P07/P08P07/P08xx
ke7.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ke7.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P08MP08MT07-09  T07-09  
ke7.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P09P09P10P10
ke7.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00P10TaitokouluP10TaitokouluP08SinP08Sin
ke7.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
to8.10.2020TORSTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
to8.10.2020Teräsrautela ht18.00-19.00Pohjola11-14Pohjola11-14HepokultaHepokulta10
to8.10.2020Teräsrautela ht19.00-20.00Pohjola 09-10Pohjola 09-10HepokultaHepokulta10
to8.10.2020Impivaara jp halli 15.00-16.00VAPAAVAPAAVAPAAx
to8.10.2020Impivaara jp halli 1/2 halli16.00-17.00VAPAAVAPAAxx
to8.10.2020LähiTapiola areena17.00-18.00T10-12T10-12T07-09  T07-09
to8.10.2020LähiTapiola areena18.00-19.00P07M+SinP07M+SinP07M+SinP07M+Sin
to8.10.2020Hannunniittu ht nappulak.17.00-18.30VAPAAxxx
to8.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.30-20.00VAPAA...
to8.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.30VAPAAxVAPAAx
to8.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.30-20.00VAPAAxVAPAAx
to8.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
to8.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P12P12VAPAAPel11-12/Viki
to8.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P08P08P09P09
to8.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAHir11/JokinenHir11/Jokinen
to8.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
pe9.10.2020PERJANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
pe9.10.2020Impivaara jp halli 18.00-19.00P07P07P07x
pe9.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.17.00-18.00Uittamo 2012 (Hait ) Uittamo 2011 (Titaanit ) .
pe9.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.18.00-19.00VAPAA ..
pe9.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.19.00-20.00VAPAA ..
pe9.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.30-20.00VAPAA...
pe9.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
pe9.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
pe9.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
pe9.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P10P10P13P13
pe9.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P08SinP08SinP11P11
pe9.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la10.10.2020LAUANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
la10.10.2020Teräsrautela ht10.00-11.00PohjolaPohjolaHepokultaHepokulta10
la10.10.2020Teräsrautela ht11.00-12.00Pohjola 09Pohjola 09HepokultaHepokulta10
la10.10.2020Teräsrautela ht12.00-13.00VAPAAVAPAAHepokultaHepokulta
la10.10.2020Teräsrautela ht13.00-14.00VAPAAVAPAAHepokultaHepokulta
la10.10.2020Kupittaa 5 ht09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la10.10.2020Kupittaa 5 ht10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la10.10.2020Kupittaa 5 ht11.00-12.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la10.10.2020Impivaara jp halli 1/2 halli  19.00-20.00Hep/TiihonenVAPAAxx
la10.10.2020Impivaara jp halli 20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAx
la10.10.2020LähiTapiola areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la10.10.2020LähiTapiola areena10.00-11.00Kär12/OksmanVAPAAVAPAAVAPAA
la10.10.2020LähiTapiola areena11.00-12.00P08M P08M Kär10/LumiahoKär10/Lumiaho
la10.10.2020Terveystalo areena09.00-10.00VAPAAVAPAAP12P12
la10.10.2020Terveystalo areena10.00-11.00VAPAAVAPAAP12P12
la10.10.2020Terveystalo areena11.00-12.00VAPAAVAPAAP12P12
la10.10.2020Terveystalo areena12.00-13.00VAPAAVAPAAP12P12
la10.10.2020Terveystalo areena13.00-14.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la10.10.2020Terveystalo areena14.00-15.00P2009L-Rannikon miniliigaP2009L-Rannikon miniliiga
la10.10.2020Terveystalo areena15.00-16.00P2009L-Rannikon miniliigaP2009L-Rannikon miniliiga
la10.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00P2009L-Rannikon miniliigaP2009L-Rannikon miniliiga
la10.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P2009L-Rannikon miniliigaP2009L-Rannikon miniliiga
la10.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la10.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020SUNNUNTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
su11.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.13.00-14.00VAPAAxVAPAAx
su11.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.14.00-15.00Lin13/KoponenxLin11/Koponenx
su11.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.15.00-16.00VAPAAxLin11/Koponenx
su11.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.14.00-15.00Kup12/KuuselaxKup12/Kuuselax
su11.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.15.00-16.00Lin14/MyllymäkixVAPAAx
su11.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.16.00-17.30Linna/Pohjola10xLinna/Pohjola10x
su11.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.30-19.00Pää/KostianderxVAPAAx
su11.10.2020Impivaara jp halli12.00-13.00VAPAAVAPAAMIHI 2.x
su11.10.2020Impivaara jp halli 1/2 halli15.00-16.00VAPAAVAPAAxx
su11.10.2020Impivaara jp halli16.00-17.00T07-09  T07-09  T07-09  x
su11.10.2020LähiTapiola areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020LähiTapiola areena10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020LähiTapiola areena11.00-12.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020LähiTapiola areena12.00-13.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020Terveystalo areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020Terveystalo areena10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020Terveystalo areena11.00-12.00Pel/MennanderVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020Terveystalo areena12.00-13.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020Terveystalo areena13.00-14.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020Terveystalo areena14.00-15.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su11.10.2020Terveystalo areena15.00-16.00P07MP07MP12P12
su11.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAATuNL/UP Utd 09TuNL/UP Utd 09
su11.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P08P08VAPAAVAPAA
su11.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P09P09P09P09
su11.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00P07P07P07P07
su11.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00TuNL iskävuoroTuNL iskävuoro

 

Harkkatoiveet 
sekä vuoroperuutukset

sähköpostilla teuvo.makinen[at]turunnappulaliiga.fi


Huomatkaa, että näitäkin vuoroja koskee peruutussääntö eli 5 vrk ennen vuoroa pitää vuoro perua,
jos ei sitä käytä, jotta ehdimme perua sen ilman sakkoa kaupungin suuntaan.

 

VIIKKO 42

PÄIVITETTY 28.9.2020 klo 07:41

 

Pv

VKO 42

kenttä

kello

kenttä1

kenttä2

kenttä3

kenttä4

ma12.10.2020MAANANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ma12.10.2020Pansio kht16.00-17.30VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ma12.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.17.00-18.00Uittamo 2012 (Hait )xUittamo 2011 (Titaanit ) x
ma12.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.18.00-19.00Åbo City Kanoner -10 ..
ma12.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.19.00-20.00VAPAA ..
ma12.10.2020Hannunniittu ht nappulak.17.00-18.30VAPAA...
ma12.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
ma12.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
ma12.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.19.00-20.00VAPAAxVAPAAx
ma12.10.2020Impivaara jp halli16.00-17.00P07/P08P07/P08P07/P08x
ma12.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ma12.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00T2013T2013T10-12T10-12
ma12.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P08MustaP08MustaHir11/JokinenHir11/Jokinen
ma12.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00P07M+SinP07M+SinP07M+SinVAPAA
ma12.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00P02/03P02/03VAPAAVAPAA
ti13.10.2020TIISTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ti13.10.2020Impivaara jp halli 19.00-20.00LPK perunut LPK perunut LPK perunut x
ti13.10.2020Kupittaa 2 ht19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti13.10.2020Kupittaa 2 ht20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti13.10.2020Pansio kht16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti13.10.2020Pansio kht17.00-18.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti13.10.2020Teräsrautela ht16.00-17.00PohjolaPohjolaVAPAAVAPAA
ti13.10.2020Teräsrautela ht17.00-18.00Pohjola 09Pohjola 09VAPAAHepokulta
ti13.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00VAPAAxVAPAAx
ti13.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00VAPAAxVAPAAx
ti13.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.19.00-20.00VAPAAxVAPAAx
ti13.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.30-20.00VAPAAxxx
ti13.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti13.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00VAPAAVAPAAP13P13
ti13.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P11P11VAPAAPää/Kostiander
ti13.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00P10P10P10VAPAA
ti13.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00TuNL äiditTuNL äiditVAPAAVAPAA
ke14.10.2020KESKIVIIKKOklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ke14.10.2020Pansio kht16.00-17.30VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ke14.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.17.00-18.00Uittamo 2012 (Hait )xUittamo 2011 (Titaanit ) x
ke14.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.18.00-19.00Åbo City Kanoner -10xÅbo City Kanoner -10x
ke14.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.19.00-20.00VAPAA ..
ke14.10.2020Hannunniittu ht nappulak.17.00-18.00Han2014...
ke14.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.00-19.00VAPAA...
ke14.10.2020Hannunniittu ht nappulak.19.00-20.00VAPAA...
ke14.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00VAPAAxVAPAAx
ke14.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00Kup12/KuuselaxKup12/Kuuselax
ke14.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.19.00-20.00UP United 09xUP United 09x
ke14.10.2020LähiTapiola areena 1/2 halli17.00-18.00P07/P08P07/P08xx
ke14.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ke14.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P08MP08MT07-09  T07-09  
ke14.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P09P09P10P10
ke14.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00P10TaitokouluP10TaitokouluP08SinP08Sin
ke14.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
to15.10.2020TORSTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
to15.10.2020Teräsrautela ht18.00-19.00Pohjola11-14Pohjola11-14HepokultaHepokulta10
to15.10.2020Teräsrautela ht19.00-20.00Pohjola 09-10Pohjola 09-10HepokultaHepokulta10
to15.10.2020Impivaara jp halli 15.00-16.00VAPAAVAPAAVAPAAx
to15.10.2020Impivaara jp halli 1/2 halli16.00-17.00VAPAAVAPAAxx
to15.10.2020LähiTapiola areena17.00-18.00T10-12T10-12T07-09  T07-09
to15.10.2020LähiTapiola areena18.00-19.00P07M+SinP07M+SinP07M+SinP07M+Sin
to15.10.2020Hannunniittu ht nappulak.17.00-18.30VAPAAxxx
to15.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.30-20.00VAPAA...
to15.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.30Pää/KostianderxVAPAAx
to15.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.30-20.00VAPAAxVAPAAx
to15.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
to15.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P12P12VAPAAVAPAA
to15.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P08P08P09P09
to15.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAHir11/JokinenHir11/Jokinen
to15.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
pe16.10.2020PERJANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
pe16.10.2020Impivaara jp halli 18.00-19.00P07P07P07x
pe16.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.17.00-18.00Uittamo 2012 (Hait ) Uittamo 2011 (Titaanit ) .
pe16.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.18.00-19.00VAPAA ..
pe16.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.19.00-20.00VAPAA ..
pe16.10.2020Hannunniittu ht nappulak.18.30-20.00VAPAA...
pe16.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.00-18.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
pe16.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.18.00-19.00TuNL/Linna 09xVAPAAx
pe16.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
pe16.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P10P10P13P13
pe16.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P08SinP08SinP11P11
pe16.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020LAUANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
la17.10.2020Teräsrautela ht10.00-11.00PohjolaPohjolaHepokultaHepokulta10
la17.10.2020Teräsrautela ht11.00-12.00Pohjola 09Pohjola 09HepokultaHepokulta10
la17.10.2020Teräsrautela ht12.00-13.00VAPAAVAPAAHepokultaHepokulta
la17.10.2020Teräsrautela ht13.00-14.00VAPAAVAPAAHepokultaHepokulta
la17.10.2020Kupittaa 5 ht09.00-10.00P2011 sin turn9-12  
la17.10.2020Kupittaa 5 ht10.00-11.00P2011 sin turn9-12  
la17.10.2020Kupittaa 5 ht11.00-12.00P2011 sin turn9-12  
la17.10.2020Impivaara jp halli 1/2 halli  19.00-20.00Hep/TiihonenVAPAAxx
la17.10.2020Impivaara jp halli 20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAx
la17.10.2020LähiTapiola areena09.00-20.00JK turnausTupocon turnJK turnausTupocon turn
la17.10.2020Terveystalo areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena11.00-12.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena12.00-13.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena13.00-14.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena14.00-15.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena15.00-16.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la17.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020SUNNUNTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
su18.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.13.00-14.00VAPAAxVAPAAx
su18.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.14.00-15.00Lin13/KoponenxLin11/Koponenx
su18.10.2020Vähäheikkilä ht nappulak.15.00-16.00VAPAAxLin11/Koponenx
su18.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.14.00-15.00Kup12/KuuselaxKup12/Kuuselax
su18.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.15.00-16.00Lin14/MyllymäkixVAPAAx
su18.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.16.00-17.30Linna/Pohjola10xLinna/Pohjola10x
su18.10.2020Turjanpuiston ht nappulak.17.30-19.00VAPAAxVAPAAx
su18.10.2020Impivaara jp halli12.00-13.00VAPAAVAPAAMIHI 3.x
su18.10.2020Impivaara jp halli 1/2 halli15.00-16.00VAPAAVAPAAxx
su18.10.2020Impivaara jp halli16.00-17.00T07-09  T07-09  T07-09  x
su18.10.2020LähiTapiola areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020LähiTapiola areena10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020LähiTapiola areena11.00-12.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020LähiTapiola areena12.00-13.00Kär10/LumiahoKär10/LumiahoVAPAAVAPAA
su18.10.2020Terveystalo areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020Terveystalo areena10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020Terveystalo areena11.00-12.00Pel/MennanderVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020Terveystalo areena12.00-13.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020Terveystalo areena13.00-14.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020Terveystalo areena14.00-15.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su18.10.2020Terveystalo areena15.00-16.00P07MP07MP12P12
su18.10.2020Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAATuNL/UP Utd 09TuNL/UP Utd 09
su18.10.2020Terveystalo areena17.00-18.00P08P08P10P10
su18.10.2020Terveystalo areena18.00-19.00P09P09P09P09
su18.10.2020Terveystalo areena19.00-20.00P07P07P07P07
su18.10.2020Terveystalo areena20.00-21.00TuNL iskävuoroTuNL iskävuoro