Vapaat vuorot halleista ja tekonurmilta

 

HUOM!! Harkka ja pelitoiveet  
Vuoroperuutukset- ja toiveet 

sähköpostilla teuvo.makinen[at]turunnappulaliiga.fi

 

 

Imp hallissa:

Kenttä1= 1. kenttä ulko-ovelta, Kenttä2=keskimäinen kenttä ja Kenttä3=kauimmainen kenttä ulko-ovesta.  Tai sitten jos hallissa on neljä joukkuetta, halli jaetaan neljään osaan, niin että joka joukkueelle tulee vähintään yksi nappulamaali. Kenttä 1 ja 2 ovat hallin ison kentän ulko-oven puolella ja 3 ja 4 kenttä on hallin Javenturen puolella.

Ulkokentät jaetaan joukkueiden kesken neljään osaan, niin että jokainen saisi ainakin yhden maalin käyttöön.

Impivaaran JAVENTURE- areenalla (talviaikaan) http://www.javenture-areena.com/  alue jaetaan neljään osaan, jolloin treenikentän kooksi tulee noin 50x32m. Hallissa on 8 kpl nappulamaaleja (ei käsipallomaaleja).

·Kenttä 1 / "kioskin kulma"
·Kenttä 2 / "kioskin kulman päädyssä"

·Kenttä 3 / ykköskentän "vastapäätä"
·Kenttä 4 / kakkoskentän "vastapäätä"

Eli 1. ja 3. kenttä katsomopuolen sivulla ja 2. ja 4. kenttä Imp jalkapallohallin puoleisella sivulla.

 

Varatut vuorot ovat sitovia, jos tulee este, niin niistä ilmoitettava vähintään 5 arkipäivää ennen toimistolle.

Terveystalon kentän numerointi
Terveystalon kentän numerointi
Javenturehallin epäselvä kenttäkartta ;)

HUOM!!! Vapaat vuorot varataan s-postilla (teuvo.makinen[at]turunnappulaliiga.fi)

SÄÄVARAUS = jos esim. kentällä on lunta, niin kentälle meno kieletty

HUOM!! Harkka ja pelitoiveet  
Vuoroperuutukset- ja toiveet 

sähköpostilla teuvo.makinen[at]turunnappulaliiga.fi

 

PÄIVITETTY 14.10.2019
Viikko 42

 

Pv

VKO 42

kenttä

kello

kenttä1

kenttä2

kenttä3

kenttä4

ma14.10.2019MAANANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ma14.10.2019Kupittaa 5 ht17.00-18.00P04KP04KP04KP04K
ma14.10.2019Kupittaa 5 ht18.00-19.00P10P10Tyt10-12Tyt10-12
ma14.10.2019Impivaara jp halli16.00-17.00P07P07P07x
ma14.10.2019Pansio ht 1/2 kenttä17.00-18.00Pan/Kenan xx
ma14.10.2019Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ma14.10.2019Terveystalo areena17.00-18.00P11/TuomasP11/TuomasP11/TuomasVAPAA
ma14.10.2019Terveystalo areena18.00-19.00P08Musta haasteP08Musta haasteP08Sin/JulleP08Sin/Julle
ma14.10.2019Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ma14.10.2019Terveystalo areena20.00-21.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti15.10.2019TIISTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ti15.10.2019Kupittaa 2 ht19.00-20.00P04KP04KP04KP04K
ti15.10.2019Kupittaa 2 ht20.00-21.00Peruttu 11.10.2019   
ti15.10.2019Parkki ht16.00-17.00Peruttu 11.10.2019   
ti15.10.2019Parkki ht17.00-18.00Peruttu 11.10.2019   
ti15.10.2019Parkki ht18.00-19.00Peruttu 11.10.2019   
ti15.10.2019Pansio ht 1/2 kenttä16.00-17.00Peruttu 11.10.2019 xx
ti15.10.2019Pansio ht 1/2 kenttä17.00-18.00Aunelan pienet / Erno xx
ti15.10.2019Teräsrautela ht16.00-17.00POHJOLA -12POHJOLA -12VAPAAVAPAA
ti15.10.2019Teräsrautela ht17.00-18.00VAPAAPOHJOLA -12HEPOKULTAHEPOKULTA
ti15.10.2019Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ti15.10.2019Terveystalo areena17.00-18.00P08K/ToniP08K/ToniP07MustaP07Musta
ti15.10.2019Terveystalo areena18.00-19.00P08K/ToniP08K/ToniP12/VBP12/VB
ti15.10.2019Terveystalo areena19.00-20.00P09/MiikaP09/MiikaP09/MiikaP09/Miika
ti15.10.2019Terveystalo areena20.00-21.00VAPAAVAPAATuNL Naisten treenivuoroTuNL Naisten treenivuoro
ke16.10.2019KESKIVIIKKOklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
ke16.10.2019Yläkenttä ht16.00-17.30P2011P2011VAPAAVAPAA
ke16.10.2019Impivaara jp halli 18.00-19.00P08Sin / JulleVAPAAT07-09x
ke16.10.2019Impivaara jp halli 19.00-20.00P08K/ToniP07K (Tryout)P07Kx
ke16.10.2019Pansio ht 1/2 kenttä18.00-19.00Peruttu 11.10.2019 xx
ke16.10.2019Pansio ht koko kenttä19.00-20.00Peruttu 11.10.2019   
ke16.10.2019Javenture halli18.30-19.30P07Musta/JaniVAPAAVAPAAx
ke16.10.2019Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ke16.10.2019Terveystalo areena17.00-18.00P09P09P08Musta/AriP08Musta/Ari
ke16.10.2019Terveystalo areena18.00-19.00P02/03Sin?P02/03Sin?VAPAAVAPAA
ke16.10.2019Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
ke16.10.2019Terveystalo areena20.00-21.00Torre Calcio vakiovuoroTorre Calcio vakiovuoroTorre Calcio vakiovuoroTorre Calcio vakiovuoro
to17.10.2019TORSTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
to17.10.2019Teräsrautela ht18.00-19.3018.00-18.45 Hep koko alue18.45 -19.30 Poh2009/201018.45 -19.30 Poh201118.45 -19.30 Poh2012/13
to17.10.2019Pansio ht 1/2 kenttä17.00-18.00Aun09/10/Erno xx
to17.10.2019Moision koulu  437M219.00-20.00Peruttu 11.10.2019 MH   
to17.10.2019Javenture halli 1/2 halli 17.30-18.30Han2010/LeppäkoskiKär10-12/Oksmanxx
to17.10.2019Javenture halli18.30-19.3009 Alueet/Weckman09 Alueet/Weckman09 Alueet/Weckman09 Alueet/Weckman
to17.10.2019Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
to17.10.2019Terveystalo areena17.00-18.00T07-09T07-09VAPAAVAPAA
to17.10.2019Terveystalo areena18.00-19.00P2010P2010P2012P2012
to17.10.2019Terveystalo areena19.00-20.00P09P09P09VAPAA
to17.10.2019Terveystalo areena20.00-21.00TuTo futis vakiovuoroTuTo futis vakiovuoroTuTo futis vakiovuoroTuTo futis vakiovuoro
pe18.10.2019PERJANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
pe18.10.2019Impivaara jp halli 17.00-18.00P2011P2011P2011x
pe18.10.2019Javenture halli17.00-18.00Pohjola/LehtonenPohjola/LehtonenPohjola/Lehtonen Hepokulta/Kuikka
pe18.10.2019Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
pe18.10.2019Terveystalo areena17.00-18.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
pe18.10.2019Terveystalo areena18.00-19.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
pe18.10.2019Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019LAUANTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
la19.10.2019Kupittaa 5 ht09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Kupittaa 5 ht10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Kupittaa 5 ht11.00-12.00Interille 8.10.2019   
la19.10.2019Kupittaa 5 ht12.00-13.00Interille 8.10.2019   
la19.10.2019Impivaara jp halli 1/2 halli17.00-18.00VAPAAVAPAA(TPK)(TPK)
la19.10.2019Teräsrautela ht10.00-11.00HEPOKULTAHEPOKULTAHEPOKULTAHEPOKULTA
la19.10.2019Teräsrautela ht11.00-12.00HEPOKULTAHEPOKULTAHEPOKULTAHEPOKULTA
la19.10.2019Teräsrautela ht12.00-13.00POHJOLA 2009POHJOLA 2009POHJOLA 2009POHJOLA 2009
la19.10.2019Teräsrautela ht13.00-14.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Luolavuoren koulu 480M29.00-10.00VAPAA   
la19.10.2019Luolavuoren koulu 480M211.00-12.00VAPAA   
la19.10.2019Luolavuoren koulu 480M214.00-15.00VAPAA   
la19.10.2019Luolavuoren koulu 480M215.00-16.00VAPAA   
la19.10.2019Luolavuoren koulu 480M216.00-17.00VAPAA   
la19.10.2019Luolavuoren koulu 480M217.00-18.00VAPAA   
la19.10.2019Luolavuoren koulu 480M218.00-19.00VAPAA   
la19.10.2019Lyseon koulu 495M216.30-17.30VAPAA   
la19.10.2019Lyseon koulu 495M217.30-18.30VAPAA   
la19.10.2019Javenture halli09.00-10.00P2010taitokouluP2010taitokouluVAPAAVAPAA
la19.10.2019Javenture halli10.00-11.00Kärsämäki/OksmanKärsämäki/OksmanLinna2010/TuomikoskiHan09/M.Peltonen
la19.10.2019Javenture halli11.00-12.00VAPAAVAPAAP08K/ToniP08K/Toni
la19.10.2019Terveystalo areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Terveystalo areena10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Terveystalo areena11.00-12.00T10-12T10-12VAPAAVAPAA
la19.10.2019Terveystalo areena12.00-13.00P2010P2010P2010P2010
la19.10.2019Terveystalo areena13.00-14.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Terveystalo areena14.00-15.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Terveystalo areena15.00-16.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Terveystalo areena17.00-18.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Terveystalo areena18.00-19.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
la19.10.2019Terveystalo areena19.00-20.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019SUNNUNTAIklokenttä1kenttä2kenttä3kenttä4
su20.10.2019Kupittaa 2 ht17.00-18.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Kupittaa 2 ht18.00-19.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Yläkenttä ht10.00-11.00Hir08/RemesHir08/RemesVAPAAVAPAA
su20.10.2019Yläkenttä ht11.00-12.00Hir08/RemesHir08/RemesVAPAAVAPAA
su20.10.2019Parkki ht10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Parkki ht11.00-12.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Parkki ht12.00-13.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Impivaara jp halli12.00-13.00MIHI 5. (13-15v)P02/03P04Sinx
su20.10.2019Suikkilan koulu 408M214.00-15.00VAPAA   
su20.10.2019Suikkilan koulu 408M215.00-16.00VAPAA   
su20.10.2019Suikkilan koulu 408M216.00-17.00VAPAA   
su20.10.2019Ilpoinen palloiluhalli 720M213.00-14.00P08Sin / Julle   
su20.10.2019Peltola amk 820 M214.00-15.00Ei VUOROAsposti 11.9.2019  
su20.10.2019Javenture halli09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Javenture halli10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAP07sin+P06Sin
su20.10.2019Javenture halli11.00-12.00P07K (Tryout)P07KVAPAAVAPAA
su20.10.2019Javenture halli12.00-13.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Poropuiston halli18.00-19.00Ei VUOROAJos halli kunnossa  
su20.10.2019Terveystalo areena09.00-10.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Terveystalo areena10.00-11.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Terveystalo areena11.00-12.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Terveystalo areena12.00-13.00P09 WeckmanP09 WeckmanP09 WeckmanP09 Weckman
su20.10.2019Terveystalo areena13.00-14.00P09 WeckmanP09 WeckmanP09 WeckmanP09 Weckman
su20.10.2019Terveystalo areena14.00-15.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Terveystalo areena15.00-16.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Terveystalo areena16.00-17.00VAPAAVAPAAVAPAAVAPAA
su20.10.2019Terveystalo areena17.00-18.00VAPAAVAPAAVAPAAPel10/Muuri
su20.10.2019Terveystalo areena18.00-19.00T07-09T07-09T07-09VAPAA
su20.10.2019Terveystalo areena19.00-20.00TuNL iskä futisTuNL iskä futisVAPAAVAPAA