Ottelut kentittäin

Alueiden kotikentät löydät klikkaamalla alueen nimeä

 

AUNELA

Hiekka
Päivitetty 17.5 (28.5 kentän pelit poistettu)

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

22.5.2019ke17:30Aunela P2010YAunelan MaalitykitPansio United
22.5.2019ke18:10Aunela P2010YPansio UnitedUittamon Kanuunat Y
22.5.2019ke18:50Aunela P2010YUittamon Kanuunat YAunelan Maalitykit
29.5.2019ke17:30Aunela P2010YAunelan MaalitykitPeltolan Pythonit FC
29.5.2019ke18:10Aunela P2010YPeltolan Pythonit FCMaPa
29.5.2019ke18:50Aunela P2010YMaPaAunelan Maalitykit
12.6.2019ke17:30Aunela P2011YAunelan TykitPOHJOLA VALKOINEN
12.6.2019ke18:10Aunela P2011YPOHJOLA VALKOINENPansion Timantit
12.6.2019ke18:50Aunela P2011YPansion TimantitAunelan Tykit

 

HANNUNNIITTU

Tekonurmi

Päivitetty 15.5.2019 (28.5 peli ja 5.6 peli)

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

6.5.2019ma17:30Hannunniittu P2011LHannunniittu2011 SininenVarissuo-11
6.5.2019ma18:10Hannunniittu P2011LVarissuo-11Linna 11
6.5.2019ma18:50Hannunniittu P2011LLinna 11Hannunniittu2011 Sininen
7.5.2019ti17:30Hannunniittu P2009YHannunniittu 09 MustaUP United divari
7.5.2019ti18:10Hannunniittu P2009YUP United divariHepokulta 09/10
7.5.2019ti18:50Hannunniittu P2009YHepokulta 09/10Hannunniittu 09 Musta
8.5.2019ke17:30Hannunniittu P2010YHannunniittu HURRIKAANITAunelan Maalitykit
8.5.2019ke18:10Hannunniittu P2010YAunelan MaalitykitHepokulta 10
8.5.2019ke18:50Hannunniittu P2010YHepokulta 10Hannunniittu HURRIKAANIT
9.5.2019to17:30Hannunniittu P2013Hannunniittu 2013Hirvensalo 2013
9.5.2019to18:10Hannunniittu P2013Hirvensalo 2013Linna 2013
9.5.2019to18:50Hannunniittu P2013Linna 2013Hannunniittu 2013
14.5.2019ti17:30Hannunniittu P2009YHannunniittu 09 ValkoinenUP United divari
14.5.2019ti18:10Hannunniittu P2009YUP United divariRunosmäen Pantterit 2009
14.5.2019ti18:50Hannunniittu P2009YRunosmäen Pantterit 2009Hannunniittu 09 Valkoinen
14.5.2019ti19:30Hannunniittu P2008YHannunniittu Haukat FCVarissuo-08
20.5.2019ma19:05Hannunniittu P2008LHannunniittu Haukat ACHirvensalo-08 Tiikerit
22.5.2019ke17:30Hannunniittu P2012LHannunniittu 2012MaPa 2012 Ritarit
22.5.2019ke18:10Hannunniittu P2012LMaPa 2012 RitaritPohjolan Tykit
22.5.2019ke18:50Hannunniittu P2012LPohjolan TykitHannunniittu 2012
28.5.2019ti19:00Hannunniittu P2008YHannunniittu Haukat FCUittamo 08, Jääkarhut
29.5.2019ke17:30Hannunniittu P2011YHannunniittu2011 ValkoinenPansion Timantit
29.5.2019ke18:10Hannunniittu P2011YPansion TimantitPeltolan Pirajat 2011
29.5.2019ke18:50Hannunniittu P2011YPeltolan Pirajat 2011Hannunniittu2011 Valkoinen
3.6.2019ma17:30Hannunniittu P2010LHannunniittu FC POMMITUittamon Kanuunat L
3.6.2019ma18:10Hannunniittu P2010LUittamon Kanuunat LÅbo City
3.6.2019ma18:50Hannunniittu P2010LÅbo CityHannunniittu FC POMMIT
4.6.2019ti17:30Hannunniittu P2009YHannunniittu 09 MustaKupittaa Myrsky
4.6.2019ti18:10Hannunniittu P2009YKupittaa MyrskyRunosmäen Pantterit 2009
4.6.2019ti18:50Hannunniittu P2009YRunosmäen Pantterit 2009Hannunniittu 09 Musta
5.6.2019ke19:00Hannunniittu P2008YHannunniittu Haukat FCPohjola08 vihreä
10.6.2019ma17:30Hannunniittu P2011LHannunniittu2011 SininenKärsämäki United -12/13
10.6.2019ma18:10Hannunniittu P2011LKärsämäki United -12/13Linna 11
10.6.2019ma18:50Hannunniittu P2011LLinna 11Hannunniittu2011 Sininen
11.6.2019ti17:30Hannunniittu P2009YHannunniittu 09 ValkoinenVarissuo-09
11.6.2019ti18:10Hannunniittu P2009YVarissuo-09Runosmäen Pantterit 2009
11.6.2019ti18:50Hannunniittu P2009YRunosmäen Pantterit 2009Hannunniittu 09 Valkoinen
12.6.2019ke17:30Hannunniittu P2011YHannunniittu2011 ValkoinenHepokullan Komeetat
12.6.2019ke18:10Hannunniittu P2011YHepokullan KomeetatKaaNa 2011
12.6.2019ke18:50Hannunniittu P2011YKaaNa 2011Hannunniittu2011 Valkoinen
18.6.2019ti17:30Hannunniittu P2010LHannunniittu FC POMMITLinnan Litmaset
18.6.2019ti18:10Hannunniittu P2010LLinnan LitmasetHirvensalon Huuhkajat Oranssi
18.6.2019ti18:50Hannunniittu P2010LHirvensalon Huuhkajat OranssiHannunniittu FC POMMIT
19.6.2019ke17:30Hannunniittu P2010YHannunniittu HURRIKAANITVarissuo-10
19.6.2019ke18:10Hannunniittu P2010YVarissuo-10Pansio United
19.6.2019ke18:50Hannunniittu P2010YPansio UnitedHannunniittu HURRIKAANIT

 

HEPOKULTA

Hiekka

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

8.5.2019ke17:30Hepokulta (hiekka) P2011YHepokullan KomeetatHannunniittu2011 Valkoinen
8.5.2019ke18:10Hepokulta (hiekka) P2011YHannunniittu2011 ValkoinenAunelan Tykit
8.5.2019ke18:50Hepokulta (hiekka) P2011YAunelan TykitHepokullan Komeetat
16.5.2019to17:30Hepokulta (hiekka) P2012YHepokulta 2012-2013Hirvensalon peurat
16.5.2019to18:10Hepokulta (hiekka) P2012YHirvensalon peuratKär/Run Utd
16.5.2019to18:50Hepokulta (hiekka) P2012YKär/Run UtdHepokulta 2012-2013
27.5.2019ma17:30Hepokulta (hiekka) P2011LHepokullan PallosalamatRunosmäki
27.5.2019ma18:10Hepokulta (hiekka) P2011LRunosmäkiLinna 11
27.5.2019ma18:50Hepokulta (hiekka) P2011LLinna 11Hepokullan Pallosalamat
28.5.2019ti17:30Hepokulta (hiekka) P2009YHepokulta 09/10Aunelan Maalitykit
28.5.2019ti18:10Hepokulta (hiekka) P2009YAunelan MaalitykitHannunniittu 09 Valkoinen
28.5.2019ti18:50Hepokulta (hiekka) P2009YHannunniittu 09 ValkoinenHepokulta 09/10
29.5.2019ke17:30Hepokulta (hiekka) P2011YHepokullan KomeetatHirvensalo musta
29.5.2019ke18:10Hepokulta (hiekka) P2011YHirvensalo mustaKärsämäen Käärmeet 11
29.5.2019ke18:50Hepokulta (hiekka) P2011YKärsämäen Käärmeet 11Hepokullan Komeetat
30.5.2019to17:30Hepokulta (hiekka) P2012YHepokulta 2012-2013Uittamon Hait
30.5.2019to18:10Hepokulta (hiekka) P2012YUittamon HaitPeltola 2012 - 2013
30.5.2019to18:50Hepokulta (hiekka) P2012YPeltola 2012 - 2013Hepokulta 2012-2013
4.6.2019ti17:30Hepokulta (hiekka) P2009YHepokulta 09/10Kaarinan Nappulat
4.6.2019ti18:10Hepokulta (hiekka) P2009YKaarinan NappulatKärsämäen Kunkut
4.6.2019ti18:50Hepokulta (hiekka) P2009YKärsämäen KunkutHepokulta 09/10
5.6.2019ke17:30Hepokulta (hiekka) P2010YHepokulta 10Uittamon Kanuunat Y
5.6.2019ke18:10Hepokulta (hiekka) P2010YUittamon Kanuunat YIceHearts Pansio
5.6.2019ke18:50Hepokulta (hiekka) P2010YIceHearts PansioHepokulta 10
12.6.2019ke17:30Hepokulta (hiekka) P2010YHepokulta 10Varissuo-10
12.6.2019ke18:10Hepokulta (hiekka) P2010YVarissuo-10IceHearts Pansio
12.6.2019ke18:50Hepokulta (hiekka) P2010YIceHearts PansioHepokulta 10

HIRVENSALO

Hiekka / Pampinkadun kenttä

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

7.5.2019ti17:30Hirvensalo P2010LHirvensalon Huuhkajat OranssiHannunniittu FC POMMIT
7.5.2019ti18:10Hirvensalo P2010LHannunniittu FC POMMITHirvensalon Huuhkajat Keltainen
7.5.2019ti18:50Hirvensalo P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenHirvensalon Huuhkajat Oranssi
8.5.2019ke17:30Hirvensalo P2011YHirvensalo mustaKaaNa 2011
8.5.2019ke18:10Hirvensalo P2011YKaaNa 2011Kärsämäen Käärmeet 11
8.5.2019ke18:50Hirvensalo P2011YKärsämäen Käärmeet 11Hirvensalo musta
14.5.2019ti17:30Hirvensalo P2008YHirvensalon PantteritUittamo 08, Karhut
21.5.2019ti17:30Hirvensalo P2011LHirvensalo valkoinenRunosmäki
21.5.2019ti18:10Hirvensalo P2011LRunosmäkiHannunniittu2011 Sininen
21.5.2019ti18:50Hirvensalo P2011LHannunniittu2011 SininenHirvensalo valkoinen
21.5.2019ti19:30Hirvensalo P2008YHirvensalon PantteritRunosmäen puumat 08
23.5.2019to17:30Hirvensalo P2012YHirvensalon peuratPeltola 2012 - 2013
23.5.2019to18:10Hirvensalo P2012YPeltola 2012 - 2013Linna 2012
23.5.2019to18:50Hirvensalo P2012YLinna 2012Hirvensalon peurat
29.5.2019ke17:30Hirvensalo P2012LHirvensalon hirvetMaPa 2012 Ritarit
29.5.2019ke18:10Hirvensalo P2012LMaPa 2012 RitaritKaarinan Nappulat
29.5.2019ke18:50Hirvensalo P2012LKaarinan NappulatHirvensalon hirvet
30.5.2019to17:30Hirvensalo P2012YHirvensalon peuratKärsämäen Ninjat
30.5.2019to18:10Hirvensalo P2012YKärsämäen NinjatPohjolan pommit
30.5.2019to18:50Hirvensalo P2012YPohjolan pommitHirvensalon peurat
4.6.2019ti17:30Hirvensalo P2010LHirvensalon Huuhkajat OranssiPeltolan Pythonit AC
4.6.2019ti18:10Hirvensalo P2010LPeltolan Pythonit ACPOHJOLA VIHREÄ
4.6.2019ti18:50Hirvensalo P2010LPOHJOLA VIHREÄHirvensalon Huuhkajat Oranssi
5.6.2019ke17:30Hirvensalo P2012LHirvensalon hirvetHannunniittu 2012
5.6.2019ke18:10Hirvensalo P2012LHannunniittu 2012Kaarinan Nappulat
5.6.2019ke18:50Hirvensalo P2012LKaarinan NappulatPohjolan Tykit
5.6.2019ke19:30Hirvensalo P2012LPohjolan TykitHirvensalon hirvet
6.6.2019to17:30Hirvensalo P2011YHirvensalo mustaHannunniittu2011 Valkoinen
6.6.2019to18:10Hirvensalo P2011YHannunniittu2011 ValkoinenAunelan Tykit
6.6.2019to18:50Hirvensalo P2011YAunelan TykitHirvensalo musta
10.6.2019ma17:30Hirvensalo P2011LHirvensalo valkoinenPOHJOLA MUSTA
10.6.2019ma18:10Hirvensalo P2011LPOHJOLA MUSTAVarissuo-11
10.6.2019ma18:50Hirvensalo P2011LVarissuo-11Hirvensalo valkoinen
11.6.2019ti17:30Hirvensalo P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenPOHJOLA VIHREÄ
11.6.2019ti18:10Hirvensalo P2010LPOHJOLA VIHREÄHannunniittu FC POMMIT
11.6.2019ti18:50Hirvensalo P2010LHannunniittu FC POMMITHirvensalon Huuhkajat Keltainen
11.6.2019ti19:30Hirvensalo P2008YHirvensalon PantteritTunl 07 Punainen
12.6.2019ke17:30Hirvensalo P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenLinnan Hyypiät
12.6.2019ke18:10Hirvensalo P2010LLinnan HyypiätPeltolan Pythonit AC
12.6.2019ke18:50Hirvensalo P2010LPeltolan Pythonit ACHirvensalon Huuhkajat Keltainen
13.6.2019to17:30Hirvensalo P2013Hirvensalo 2013TuNL T11-12 Sininen
13.6.2019to18:10Hirvensalo P2013TuNL T11-12 Sininenpohjola 2013-14
13.6.2019to18:50Hirvensalo P2013pohjola 2013-14Hirvensalo 2013

KUPITTAA

Vasaramäenkoulun kenttä
Tekonurmi

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

6.5.2019ma17:30Kupittaa / Vasaramäki P2009YKupittaa MyrskyKärsämäen Kunkut
6.5.2019ma18:10Kupittaa / Vasaramäki P2009YKärsämäen KunkutTuNL T08/09 Timantit
6.5.2019ma18:50Kupittaa / Vasaramäki P2009YTuNL T08/09 TimantitKupittaa Myrsky
21.5.2019ti17:30Kupittaa / Vasaramäki P2009YKupittaa MyrskyUP United divari
21.5.2019ti18:10Kupittaa / Vasaramäki P2009YUP United divariAunelan Maalitykit
21.5.2019ti18:50Kupittaa / Vasaramäki P2009YAunelan MaalitykitKupittaa Myrsky
27.5.2019ma18:00Kupittaa / Vasaramäki P2008LKupittaa 08Kärsämäki Atletico
3.6.2019ma18:00Kupittaa / Vasaramäki P2009LKupittaa SalamatMaPa-09
18.6.2019ti17:30Kupittaa / Vasaramäki P2009YKupittaa MyrskyVarissuo-09
18.6.2019ti18:10Kupittaa / Vasaramäki P2009YVarissuo-09Hepokulta 09/10
18.6.2019ti18:50Kupittaa / Vasaramäki P2009YHepokulta 09/10Kupittaa Myrsky

 KÄRSÄMÄKI

Hiekka

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

7.5.2019ti17:30Kärsämäki P2011LKärsämäki United -12/13POHJOLA MUSTA
7.5.2019ti18:10Kärsämäki P2011LPOHJOLA MUSTARunosmäki
7.5.2019ti18:50Kärsämäki P2011LRunosmäkiKärsämäki United -12/13
7.5.2019ti19:30Kärsämäki P2008YKärsämäki RealHirvensalon Pantterit
8.5.2019ke17:30Kärsämäki P2012LKärsämäen KotkatHannunniittu 2012
8.5.2019ke18:10Kärsämäki P2012LHannunniittu 2012Pääskyvuoren Leijonat
8.5.2019ke18:50Kärsämäki P2012LPääskyvuoren LeijonatPohjolan Tykit
8.5.2019ke19:30Kärsämäki P2012LPohjolan TykitKärsämäen Kotkat
14.5.2019ti17:30Kärsämäki P2009YKärsämäen KunkutHannunniittu 09 Musta
14.5.2019ti18:10Kärsämäki P2009YHannunniittu 09 MustaLinna09
14.5.2019ti18:50Kärsämäki P2009YLinna09Kärsämäen Kunkut
14.5.2019ti19:30Kärsämäki P2008YKärsämäki RealTunl 07 Sininen
15.5.2019ke17:30Kärsämäki P2010YKärsämäen Käärmeet 10Aunelan Maalitykit
15.5.2019ke18:10Kärsämäki P2010YAunelan MaalitykitVarissuo-10
15.5.2019ke18:50Kärsämäki P2010YVarissuo-10Kärsämäen Käärmeet 10
21.5.2019ti17:30Kärsämäki P2008YKärsämäki RealTuNL T07/08 Timantit
23.5.2019to17:30Kärsämäki P2012YKärsämäen NinjatUittamon Hait
23.5.2019to18:10Kärsämäki P2012YUittamon HaitKär/Run Utd
23.5.2019to18:50Kärsämäki P2012YKär/Run UtdKärsämäen Ninjat
28.5.2019ti17:30Kärsämäki P2009YKärsämäen KunkutUP United divari
28.5.2019ti18:10Kärsämäki P2009YUP United divariVarissuo-09
28.5.2019ti18:50Kärsämäki P2009YVarissuo-09Kärsämäen Kunkut
29.5.2019ke17:30Kärsämäki P2010YKärsämäen Käärmeet 10Pansio United
29.5.2019ke18:10Kärsämäki P2010YPansio UnitedPOHJOLA MUSTA
29.5.2019ke18:50Kärsämäki P2010YPOHJOLA MUSTAKärsämäen Käärmeet 10
4.6.2019ti17:30Kärsämäki P2011LKärsämäki United -12/13POHJOLA MUSTA
4.6.2019ti18:10Kärsämäki P2011LPOHJOLA MUSTARunosmäki
4.6.2019ti18:50Kärsämäki P2011LRunosmäkiKärsämäki United -12/13
5.6.2019ke17:30Kärsämäki P2011YKärsämäen Käärmeet 11Hepokullan Komeetat
5.6.2019ke18:10Kärsämäki P2011YHepokullan KomeetatUittamon Titaanit Ykkönen
5.6.2019ke18:50Kärsämäki P2011YUittamon Titaanit YkkönenKärsämäen Käärmeet 11
12.6.2019ke17:30Kärsämäki P2012LKärsämäen KotkatHirvensalon hirvet
12.6.2019ke18:10Kärsämäki P2012LHirvensalon hirvetPääskyvuoren Leijonat
12.6.2019ke18:50Kärsämäki P2012LPääskyvuoren LeijonatKaarinan Nappulat
12.6.2019ke19:30Kärsämäki P2012LKaarinan NappulatKärsämäen Kotkat
13.6.2019to17:30Kärsämäki P2012YKärsämäen NinjatHirvensalon peurat
13.6.2019to18:10Kärsämäki P2012YHirvensalon peuratPohjolan pommit
13.6.2019to18:50Kärsämäki P2012YPohjolan pommitKärsämäen Ninjat
18.6.2019ti17:30Kärsämäki P2009YKärsämäen KunkutPohjola Manu -09
18.6.2019ti18:10Kärsämäki P2009YPohjola Manu -09Hannunniittu 09 Valkoinen
18.6.2019ti18:50Kärsämäki P2009YHannunniittu 09 ValkoinenKärsämäen Kunkut
19.6.2019ke17:30Kärsämäki P2011YKärsämäen Käärmeet 11Peltolan Pirajat 2011
19.6.2019ke18:10Kärsämäki P2011YPeltolan Pirajat 2011TuNL T10-12 Valkoinen
19.6.2019ke18:50Kärsämäki P2011YTuNL T10-12 ValkoinenKärsämäen Käärmeet 11

 

LINNA

Tallimäen kenttä
Tekonurmi

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

6.5.2019ma17:30Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan HyypiätPeltolan Pythonit AC
6.5.2019ma18:10Linna/Tallimäen ht P2010LPeltolan Pythonit ACLinnan Litmaset
6.5.2019ma18:50Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan LitmasetLinnan Hyypiät
7.5.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2009YLinna Haukat 09Runosmäen Pantterit 2009
7.5.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2009YRunosmäen Pantterit 2009Aunelan Maalitykit
7.5.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2009YAunelan MaalitykitLinna Haukat 09
9.5.2019to17:30Linna/Tallimäen ht P2012YLinna 2012Kärsämäen Ninjat
9.5.2019to18:10Linna/Tallimäen ht P2012YKärsämäen NinjatHepokulta 2012-2013
9.5.2019to18:50Linna/Tallimäen ht P2012YHepokulta 2012-2013Linna 2012
14.5.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2011LLinna 11Hirvensalo valkoinen
14.5.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2011LHirvensalo valkoinenKärsämäki United -12/13
14.5.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2011LKärsämäki United -12/13Linna 11
21.5.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2009YLinna Haukat 09TuNL T08/09 Timantit
21.5.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2009YTuNL T08/09 TimantitHannunniittu 09 Valkoinen
21.5.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2009YHannunniittu 09 ValkoinenLinna Haukat 09
22.5.2019ke17:30Linna/Tallimäen ht P2010YLinnan RiskitHannunniittu HURRIKAANIT
22.5.2019ke18:10Linna/Tallimäen ht P2010YHannunniittu HURRIKAANITPeltolan Pythonit FC
22.5.2019ke18:50Linna/Tallimäen ht P2010YPeltolan Pythonit FCLinnan Riskit
23.5.2019to17:30Linna/Tallimäen ht P2013Linna 2013Hirvensalo 2013
23.5.2019to18:10Linna/Tallimäen ht P2013Hirvensalo 2013pohjola 2013-14
23.5.2019to18:50Linna/Tallimäen ht P2013pohjola 2013-14Linna 2013
28.5.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan LitmasetPOHJOLA VIHREÄ
28.5.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2010LPOHJOLA VIHREÄÅbo City
28.5.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2010LÅbo CityLinnan Litmaset
30.5.2019to17:30Linna/Tallimäen ht P2012YLinna 2012Varissuo-12
30.5.2019to18:10Linna/Tallimäen ht P2012YVarissuo-12Kär/Run Utd
30.5.2019to18:50Linna/Tallimäen ht P2012YKär/Run UtdLinna 2012
3.6.2019ma17:30Linna/Tallimäen ht P2011LLinna 11Hirvensalo valkoinen
3.6.2019ma18:10Linna/Tallimäen ht P2011LHirvensalo valkoinenHepokullan Pallosalamat
3.6.2019ma18:50Linna/Tallimäen ht P2011LHepokullan PallosalamatLinna 11
4.6.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan LitmasetPOHJOLA 2011 VIHREÄ
4.6.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2010LPOHJOLA 2011 VIHREÄHirvensalon Huuhkajat Keltainen
4.6.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenLinnan Litmaset
10.6.2019ma17:30Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan HyypiätHirvensalon Huuhkajat Oranssi
10.6.2019ma18:10Linna/Tallimäen ht P2010LHirvensalon Huuhkajat OranssiPOHJOLA 2011 VIHREÄ
10.6.2019ma18:50Linna/Tallimäen ht P2010LPOHJOLA 2011 VIHREÄLinnan Hyypiät
11.6.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2009YLinna Haukat 09Kupittaa Myrsky
11.6.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2009YKupittaa MyrskyPohjola Manu -09
11.6.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2009YPohjola Manu -09Linna Haukat 09
12.6.2019ke17:30Linna/Tallimäen ht P2010YLinnan RiskitÅbo City
12.6.2019ke18:10Linna/Tallimäen ht P2010YÅbo CityKärsämäen Käärmeet 10
12.6.2019ke18:50Linna/Tallimäen ht P2010YKärsämäen Käärmeet 10Linnan Riskit

MAARIA-PAATTINEN

Hiekka

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

8.5.2019ke17:30MaPa P2012LMaPa 2012 RitaritHirvensalon hirvet
8.5.2019ke18:10MaPa P2012LHirvensalon hirvetKaarinan Nappulat
8.5.2019ke18:50MaPa P2012LKaarinan NappulatMaPa 2012 Ritarit
13.5.2019ma18:30MaPa P2009LMaPa-09Kärsämäen Kotkat
15.5.2019ke17:30MaPa P2011YMaPa 2011TuNL T10-12 Valkoinen
15.5.2019ke18:10MaPa P2011YTuNL T10-12 ValkoinenHepokullan Komeetat
15.5.2019ke18:50MaPa P2011YHepokullan KomeetatMaPa 2011
22.5.2019ke17:30MaPa P2010YMaPaÅbo City
22.5.2019ke18:10MaPa P2010YÅbo CityHepokulta 10
22.5.2019ke18:50MaPa P2010YHepokulta 10MaPa
5.6.2019ke17:30MaPa P2012LMaPa 2012 RitaritKärsämäen Kotkat
5.6.2019ke18:10MaPa P2012LKärsämäen KotkatPääskyvuoren Leijonat
5.6.2019ke18:50MaPa P2012LPääskyvuoren LeijonatMaPa 2012 Ritarit
10.6.2019ma18:30MaPa P2009LMaPa-09Hannunniittu 09 Sininen
12.6.2019ke17:30MaPa P2010YMaPaHannunniittu HURRIKAANIT
12.6.2019ke18:10MaPa P2010YHannunniittu HURRIKAANITUittamon Kanuunat Y
12.6.2019ke18:50MaPa P2010YUittamon Kanuunat YMaPa
19.6.2019ke17:30MaPa P2011YMaPa 2011Hirvensalo musta
19.6.2019ke18:10MaPa P2011YHirvensalo mustaUittamon Titaanit Ykkönen
19.6.2019ke18:50MaPa P2011YUittamon Titaanit YkkönenMaPa 2011

 

PANSIO

(TEKONURMI / KHT ja hiekka)

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

8.5.2019ke18:00Pansio / Tekonurmi P2010YPansio UnitedMaPa
8.5.2019ke18:40Pansio / Tekonurmi P2010YMaPaIceHearts Pansio
8.5.2019ke19:20Pansio / Tekonurmi P2010YIceHearts PansioPansio United
15.5.2019ke18:00Pansio / Tekonurmi P2010YPansio UnitedHepokulta 10
15.5.2019ke18:40Pansio / Tekonurmi P2010YHepokulta 10KaaNa 10
15.5.2019ke19:20Pansio / Tekonurmi P2010YKaaNa 10Pansio United
22.5.2019ke18:00Pansio / Tekonurmi P2011YPansion TimantitAunelan Tykit
22.5.2019ke18:40Pansio / Tekonurmi P2011YAunelan TykitKärsämäen Käärmeet 11
22.5.2019ke19:20Pansio / Tekonurmi P2011YKärsämäen Käärmeet 11Pansion Timantit
29.5.2019ke18:00Pansio / Tekonurmi P2010YIceHearts PansioKaaNa 10
29.5.2019ke18:40Pansio / Tekonurmi P2010YKaaNa 10Hannunniittu HURRIKAANIT
29.5.2019ke19:20Pansio / Tekonurmi P2010YHannunniittu HURRIKAANITIceHearts Pansio
19.6.2019ke18:00Pansio / Tekonurmi P2010YIceHearts PansioÅbo City
19.6.2019ke18:40Pansio / Tekonurmi P2010YÅbo CityPOHJOLA MUSTA
19.6.2019ke19:20Pansio / Tekonurmi P2010YPOHJOLA MUSTAIceHearts Pansio

 

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

12.6.2019ke18:00Aunela/PansioHT P2009YAunelan MaalitykitKärsämäen Kunkut
12.6.2019ke18:40Aunela/PansioHT P2009YKärsämäen KunkutHannunniittu 09 Musta
12.6.2019ke19:20Aunela/PansioHT P2009YHannunniittu 09 MustaAunelan Maalitykit

 

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

18.5.2019la15:30Pansio / hiekka P2011YPansion TimantitMaPa 2011
18.5.2019la16:10Pansio / hiekka P2011YMaPa 2011Peltolan Pirajat 2011
18.5.2019la16:50Pansio / hiekka P2011YPeltolan Pirajat 2011Pansion Timantit

 

PELTOLA

(Hiekka)

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

8.5.2019ke17:30Peltola/Hiekka P2010YPeltolan Pythonit FCPOHJOLA MUSTA
8.5.2019ke18:10Peltola/Hiekka P2010YPOHJOLA MUSTAUittamon Kanuunat Y
8.5.2019ke18:50Peltola/Hiekka P2010YUittamon Kanuunat YPeltolan Pythonit FC
14.5.2019ti17:30Peltola/Hiekka P2010LPeltolan Pythonit ACHannunniittu FC POMMIT
14.5.2019ti18:10Peltola/Hiekka P2010LHannunniittu FC POMMITPOHJOLA 2011 VIHREÄ
14.5.2019ti18:50Peltola/Hiekka P2010LPOHJOLA 2011 VIHREÄPeltolan Pythonit AC
15.5.2019ke17:30Peltola/Hiekka P2011YPeltolan Pirajat 2011Aunelan Tykit
15.5.2019ke18:10Peltola/Hiekka P2011YAunelan TykitKaaNa 2011
15.5.2019ke18:50Peltola/Hiekka P2011YKaaNa 2011Peltolan Pirajat 2011
16.5.2019to17:30Peltola/Hiekka P2012YPeltola 2012 - 2013Kärsämäen Ninjat
16.5.2019to18:10Peltola/Hiekka P2012YKärsämäen NinjatVarissuo-12
16.5.2019to18:50Peltola/Hiekka P2012YVarissuo-12Peltola 2012 - 2013
21.5.2019ti17:30Peltola/Hiekka P2010LPeltolan Pythonit ACHirvensalon Huuhkajat Keltainen
21.5.2019ti18:10Peltola/Hiekka P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenUittamon Kanuunat L
21.5.2019ti18:50Peltola/Hiekka P2010LUittamon Kanuunat LPeltolan Pythonit AC
22.5.2019ke17:30Peltola/Hiekka P2011YPeltolan Pirajat 2011TuNL T10-12 Valkoinen
22.5.2019ke18:10Peltola/Hiekka P2011YTuNL T10-12 ValkoinenHirvensalo musta
22.5.2019ke18:50Peltola/Hiekka P2011YHirvensalo mustaPeltolan Pirajat 2011
6.6.2019to17:30Peltola/Hiekka P2012YPeltola 2012 - 2013Kärsämäen Ninjat
6.6.2019to18:10Peltola/Hiekka P2012YKärsämäen NinjatHepokulta 2012-2013
6.6.2019to18:50Peltola/Hiekka P2012YHepokulta 2012-2013Peltola 2012 - 2013
19.6.2019ke17:30Peltola/Hiekka P2010YPeltolan Pythonit FCKärsämäen Käärmeet 10
19.6.2019ke18:10Peltola/Hiekka P2010YKärsämäen Käärmeet 10Hepokulta 10
19.6.2019ke18:50Peltola/Hiekka P2010YHepokulta 10Peltolan Pythonit FC

 

Terveystalo areena / Peltola

http://www.turunnappulaliiga.fi/terveystalo-areena/

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

6.5.2019ma19:05Terveystalo-areena1&2P2008LPohjola Barca -09Hannunniittu Haukat AC
6.5.2019ma19:05Terveystalo-areena3&4P2008LKärsämäki AtleticoTuNL Diamonds T05/06
6.5.2019ma20:00Terveystalo-areena3&4P2008LPohjola08 valkoinenPääkkärin Puumat Mustat
6.5.2019ma20:00Terveystalo-areena1&2   
10.5.2019pe17:00Terveystalo-areena3&4P2008LKupittaa 08TuNL 07 Musta
13.5.2019ma19:05Terveystalo-areena1&2P2009LHannunniittu 09 SininenPääskyvuori Ilvekset
13.5.2019ma19:05Terveystalo-areena3&4P2009LUP United liigaKupittaa Salamat
13.5.2019ma20:00Terveystalo-areena1&2P2008LTuNL Diamonds T05/06Pohjola Barca -09
13.5.2019ma20:00Terveystalo-areena3&4P2008LPääkkärin Puumat MustatKupittaa 08
20.5.2019ma19:05Terveystalo-areena1&2P2008LPohjola Barca -09Kärsämäki Atletico
20.5.2019ma19:05Terveystalo-areena3&4P2008LTuNL 07 MustaPääkkärin Puumat Mustat
20.5.2019ma20:00Terveystalo-areena3&4   
27.5.2019ma19:05Terveystalo-areena3&4P2009LKärsämäen KotkatPääskyvuori Ilvekset
27.5.2019ma19:05Terveystalo-areena1&2P2009LMaPa-09UP United liiga
27.5.2019ma20:00Terveystalo-areena3&4P2008LHirvensalo-08 TiikeritTuNL Diamonds T05/06
27.5.2019ma20:00Terveystalo-areena1&2P2009LHannunniittu 09 SininenKupittaa Salamat
31.5.2019pe17:15Terveystalo-areena3&4P2009YTuNL T08/09 TimantitUP United divari
31.5.2019pe17:55Terveystalo-areena3&4P2009YUP United divariLinna09
31.5.2019pe18:35Terveystalo-areena3&4P2009YLinna09TuNL T08/09 Timantit
3.6.2019ma19:05Terveystalo-areena1&2P2008LHannunniittu Haukat ACTuNL Diamonds T05/06
3.6.2019ma19:05Terveystalo-areena3&4P2009LKärsämäen KotkatHannunniittu 09 Sininen
3.6.2019ma20:00Terveystalo-areena1&2   
3.6.2019ma20:00Terveystalo-areena3&4P2008LTuNL 07 MustaHirvensalo-08 Tiikerit
4.6.2019ti17:00Terveystalo-areena1&2P2008YTuNL T07/08 TimantitHirvensalon Pantterit
4.6.2019ti18:00Terveystalo-areena1&2P2008YTunl 07 PunainenUittamo 08, Jääkarhut
4.6.2019ti18:00Terveystalo-areena3&4P2008YTunl 07 SininenRunosmäen puumat 08
5.6.2019ke17:30Terveystalo-areenaKenttä 4P2011YTuNL T10-12 ValkoinenPansion Timantit
5.6.2019ke18:10Terveystalo-areenaKenttä 4P2011YPansion TimantitKaaNa 2011
5.6.2019ke18:50Terveystalo-areenaKenttä 4P2011YKaaNa 2011TuNL T10-12 Valkoinen
6.6.2019to17:30Terveystalo-areenaKenttä 4P2013TuNL T11-12 SininenHannunniittu 2013
6.6.2019to18:10Terveystalo-areenaKenttä 4P2013Hannunniittu 2013Linna 2013
6.6.2019to18:50Terveystalo-areenaKenttä 4P2013Linna 2013TuNL T11-12 Sininen
10.6.2019ma19:05Terveystalo-areena3&4P2009LPääskyvuori IlveksetKupittaa Salamat
10.6.2019ma19:05Terveystalo-areena1&2P2009LUP United liigaKärsämäen Kotkat
10.6.2019ma20:00Terveystalo-areena3&4   
10.6.2019ma20:00Terveystalo-areena1&2   
11.6.2019ti18:00Terveystalo-areena3&4P2008YTunl 07 SininenPohjola08 vihreä
17.6.2019ma19:05Terveystalo-areena1&2P2008LTuNL Diamonds T05/06Pääkkärin Puumat Mustat
17.6.2019ma19:05Terveystalo-areena3&4P2008LPohjola08 valkoinenTuNL 07 Musta
17.6.2019ma20:00Terveystalo-areena1&2P2008LKärsämäki AtleticoHannunniittu Haukat AC
17.6.2019ma20:00Terveystalo-areena3&4P2008LHirvensalo-08 TiikeritPohjola Barca -09

 

POHJOLA

Kähärin hiekkakenttä

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

7.5.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010LPOHJOLA 2011 VIHREÄUittamon Kanuunat L
7.5.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010LUittamon Kanuunat LPOHJOLA VIHREÄ
7.5.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010LPOHJOLA VIHREÄPOHJOLA 2011 VIHREÄ
7.5.2019ti19:30Pohjola/Kähärin kenttä P2008YPohjola08 vihreäVarissuo-08
8.5.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2011YPOHJOLA VALKOINENUittamon Titaanit Ykkönen
8.5.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2011YUittamon Titaanit YkkönenTuNL T10-12 Valkoinen
8.5.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2011YTuNL T10-12 ValkoinenPOHJOLA VALKOINEN
14.5.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2011YPOHJOLA VALKOINENHannunniittu2011 Valkoinen
14.5.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2011YHannunniittu2011 ValkoinenKärsämäen Käärmeet 11
14.5.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2011YKärsämäen Käärmeet 11POHJOLA VALKOINEN
14.5.2019ti19:30Pohjola/Kähärin kenttä P2008YPohjola08 vihreäUittamo 08, Jääkarhut
15.5.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010YPOHJOLA MUSTAMaPa
15.5.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010YMaPaLinnan Riskit
15.5.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010YLinnan RiskitPOHJOLA MUSTA
16.5.2019to17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2013pohjola 2013-14TuNL T11-12 Sininen
16.5.2019to18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2013TuNL T11-12 SininenHannunniittu 2013
16.5.2019to18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2013Hannunniittu 2013pohjola 2013-14
20.5.2019ma17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010LPOHJOLA 2011 VIHREÄHirvensalon Huuhkajat Oranssi
20.5.2019ma18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010LHirvensalon Huuhkajat OranssiÅbo City
20.5.2019ma18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010LÅbo CityPOHJOLA 2011 VIHREÄ
21.5.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010LPOHJOLA VIHREÄHannunniittu FC POMMIT
21.5.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010LHannunniittu FC POMMITLinnan Hyypiät
21.5.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010LLinnan HyypiätPOHJOLA VIHREÄ
22.5.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2011LPOHJOLA MUSTALinna 11
22.5.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2011LLinna 11Uittamon Titaanit
22.5.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2011LUittamon TitaanitPOHJOLA MUSTA
23.5.2019to17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2012YPohjolan pommitVarissuo-12
23.5.2019to18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2012YVarissuo-12Hepokulta 2012-2013
23.5.2019to18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2012YHepokulta 2012-2013Pohjolan pommit
27.5.2019ma17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2009YPohjola Manu -09Hannunniittu 09 Musta
27.5.2019ma18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2009YHannunniittu 09 MustaTuNL T08/09 Timantit
27.5.2019ma18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2009YTuNL T08/09 TimantitPohjola Manu -09
28.5.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2011LPOHJOLA MUSTAHirvensalo valkoinen
28.5.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2011LHirvensalo valkoinenVarissuo-11
28.5.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2011LVarissuo-11POHJOLA MUSTA
28.5.2019ti19:30Pohjola/Kähärin kenttä P2008YPohjola08 vihreäPääkkärin Puumat Keltaiset
29.5.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2012LPohjolan TykitPääskyvuoren Leijonat
29.5.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2012LPääskyvuoren LeijonatHannunniittu 2012
29.5.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2012LHannunniittu 2012Kärsämäen Kotkat
29.5.2019ke19:30Pohjola/Kähärin kenttä P2012LKärsämäen KotkatPohjolan Tykit
4.6.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2009YPohjola Manu -09Varissuo-09
4.6.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2009YVarissuo-09Aunelan Maalitykit
4.6.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2009YAunelan MaalitykitPohjola Manu -09
5.6.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2011YPOHJOLA VALKOINENMaPa 2011
5.6.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2011YMaPa 2011Peltolan Pirajat 2011
5.6.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2011YPeltolan Pirajat 2011POHJOLA VALKOINEN
6.6.2019to17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2012YPohjolan pommitLinna 2012
6.6.2019to18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2012YLinna 2012Kär/Run Utd
6.6.2019to18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2012YKär/Run UtdPohjolan pommit
11.6.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2012LPohjolan TykitMaPa 2012 Ritarit
11.6.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2012LMaPa 2012 RitaritHannunniittu 2012
11.6.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2012LHannunniittu 2012Pohjolan Tykit
12.6.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010YPOHJOLA MUSTAAunelan Maalitykit
12.6.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010YAunelan MaalitykitKaaNa 10
12.6.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010YKaaNa 10POHJOLA MUSTA
18.6.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010LPOHJOLA VIHREÄÅbo City
18.6.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010LÅbo CityPeltolan Pythonit AC
18.6.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010LPeltolan Pythonit ACPOHJOLA VIHREÄ

 

PÄÄSKYVUORI

Hiekka

Päivitetty 6.5.2019 (6.6 peli)
Päivitetty 9.5.2019 (23.5 peli)

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

14.5.2019ti17:30Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2008YPääkkärin Puumat KeltaisetTunl 07 Punainen
15.5.2019ke17:30Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2012LPääskyvuoren LeijonatKärsämäen Kotkat
15.5.2019ke18:10Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2012LKärsämäen KotkatMaPa 2012 Ritarit
15.5.2019ke18:50Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2012LMaPa 2012 RitaritPääskyvuoren Leijonat
22.5.2019ke17:30Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2012LPääskyvuoren LeijonatHirvensalon hirvet
22.5.2019ke18:10Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2012LHirvensalon hirvetKärsämäen Kotkat
22.5.2019ke18:50Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2012LKärsämäen KotkatKaarinan Nappulat
22.5.2019ke19:30Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2012LKaarinan NappulatPääskyvuoren Leijonat
23.5.2019to17:00Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2008YPääkkärin Puumat KeltaisetHannunniittu Haukat FC
6.6.2019to18:00Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2008YPääkkärin Puumat KeltaisetTuNL T07/08 Timantit

RUNOSMÄKI
Hiekka

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

9.5.2019to17:30Runosmäki P2012YKär/Run UtdPohjolan pommit
9.5.2019to18:10Runosmäki P2012YPohjolan pommitPeltola 2012 - 2013
9.5.2019to18:50Runosmäki P2012YPeltola 2012 - 2013Kär/Run Utd
14.5.2019ti17:30Runosmäki P2011LRunosmäkiVarissuo-11
14.5.2019ti18:10Runosmäki P2011LVarissuo-11Uittamon Titaanit
14.5.2019ti18:50Runosmäki P2011LUittamon TitaanitRunosmäki
14.5.2019ti19:30Runosmäki P2008YRunosmäen puumat 08TuNL T07/08 Timantit
21.5.2019ti17:30Runosmäki P2009YRunosmäen Pantterit 2009Pohjola Manu -09
21.5.2019ti18:10Runosmäki P2009YPohjola Manu -09Hepokulta 09/10
21.5.2019ti18:50Runosmäki P2009YHepokulta 09/10Runosmäen Pantterit 2009
28.5.2019ti17:30Runosmäki P2009YRunosmäen Pantterit 2009Linna09
28.5.2019ti18:10Runosmäki P2009YLinna09Kaarinan Nappulat
28.5.2019ti18:50Runosmäki P2009YKaarinan NappulatRunosmäen Pantterit 2009
28.5.2019ti19:30Runosmäki P2008YRunosmäen puumat 08Kärsämäki Real
10.6.2019ma17:30Runosmäki P2012YKär/Run UtdVarissuo-12
10.6.2019ma18:10Runosmäki P2012YVarissuo-12Peltola 2012 - 2013
10.6.2019ma18:50Runosmäki P2012YPeltola 2012 - 2013Kär/Run Utd
11.6.2019ti17:30Runosmäki P2011LRunosmäkiHepokullan Pallosalamat
11.6.2019ti18:10Runosmäki P2011LHepokullan PallosalamatUittamon Titaanit
11.6.2019ti18:50Runosmäki P2011LUittamon TitaanitRunosmäki
11.6.2019ti19:30Runosmäki P2008YRunosmäen puumat 08Hannunniittu Haukat FC

VÄHÄHEIKKILÄN TEKONURMI

UITTAMO / ÅBO CITY
Uittamo pelaa 2018 kotipelinsä Vähäheikkilän kentällä, kuten myös ÅBO CITY.
Joitakin pelejä myös Uittamo hiekalla.


Päivitetty 17.5.2019 (Lisätty peli pe 14.6) 

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

6.5.2019ma17:30Uittamo/Vähäheikkilä P2011LUittamon TitaanitHirvensalo valkoinen
6.5.2019ma18:10Uittamo/Vähäheikkilä P2011LHirvensalo valkoinenHepokullan Pallosalamat
6.5.2019ma18:50Uittamo/Vähäheikkilä P2011LHepokullan PallosalamatUittamon Titaanit
8.5.2019ke17:30Uittamo/Vähäheikkilä P2008YUittamo 08, JääkarhutPääkkärin Puumat Keltaiset
13.5.2019ma17:30Åbo City/Vähäheikkilä P2010LÅbo CityHirvensalon Huuhkajat Keltainen
13.5.2019ma18:10Åbo City/Vähäheikkilä P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenLinnan Hyypiät
13.5.2019ma18:50Åbo City/Vähäheikkilä P2010LLinnan HyypiätÅbo City
15.5.2019ke17:30Åbo City/Vähäheikkilä P2010YÅbo CityPeltolan Pythonit FC
15.5.2019ke18:10Åbo City/Vähäheikkilä P2010YPeltolan Pythonit FCIceHearts Pansio
15.5.2019ke18:50Åbo City/Vähäheikkilä P2010YIceHearts PansioÅbo City
17.5.2019pe17:30Uittamo/Vähäheikkilä P2011YUittamon Titaanit YkkönenPansion Timantit
17.5.2019pe18:10Uittamo/Vähäheikkilä P2011YPansion TimantitHirvensalo musta
17.5.2019pe18:50Uittamo/Vähäheikkilä P2011YHirvensalo mustaUittamon Titaanit Ykkönen
20.5.2019ma17:30Uittamo/Vähäheikkilä P2008YUittamo 08, JääkarhutVarissuo-08
20.5.2019ma18:30Uittamo/Vähäheikkilä P2008YUittamo 08, KarhutTunl 07 Sininen
22.5.2019ke17:30Uittamo/Vähäheikkilä P2011YUittamon Titaanit YkkönenHannunniittu2011 Valkoinen
22.5.2019ke18:10Uittamo/Vähäheikkilä P2011YHannunniittu2011 ValkoinenMaPa 2011
22.5.2019ke18:50Uittamo/Vähäheikkilä P2011YMaPa 2011Uittamon Titaanit Ykkönen
27.5.2019ma17:30Uittamo/Vähäheikkilä P2011LUittamon TitaanitKärsämäki United -12/13
27.5.2019ma18:10Uittamo/Vähäheikkilä P2011LKärsämäki United -12/13Hannunniittu2011 Sininen
27.5.2019ma18:50Uittamo/Vähäheikkilä P2011LHannunniittu2011 SininenUittamon Titaanit
29.5.2019ke17:30Uittamo/Vähäheikkilä A P2010YUittamon Kanuunat YVarissuo-10
29.5.2019ke18:10Uittamo/Vähäheikkilä A P2010YVarissuo-10Åbo City
29.5.2019ke18:50Uittamo/Vähäheikkilä A P2010YÅbo CityUittamon Kanuunat Y
29.5.2019ke17:30Uittamo/Vähäheikkilä B P2011YAunelan TykitTuNL T10-12 Valkoinen
29.5.2019ke18:10Uittamo/Vähäheikkilä B P2011YTuNL T10-12 ValkoinenUittamon Titaanit Ykkönen
29.5.2019ke18:50Uittamo/Vähäheikkilä B P2011YUittamon Titaanit YkkönenAunelan Tykit
3.6.2019ma17:30Uittamo/Vähäheikkilä P2008YUittamo 08, KarhutKärsämäki Real
5.6.2019ke17:30Åbo City/Vähäheikkilä P2010YÅbo CityKärsämäen Käärmeet 10
5.6.2019ke18:10Åbo City/Vähäheikkilä P2010YKärsämäen Käärmeet 10Hannunniittu HURRIKAANIT
5.6.2019ke18:50Åbo City/Vähäheikkilä P2010YHannunniittu HURRIKAANITÅbo City
10.6.2019ma17:30Åbo City/Vähäheikkilä P2010LÅbo CityLinnan Litmaset
10.6.2019ma18:10Åbo City/Vähäheikkilä P2010LLinnan LitmasetUittamon Kanuunat L
10.6.2019ma18:50Åbo City/Vähäheikkilä P2010LUittamon Kanuunat LÅbo City
12.6.2019ke17:30Uittamo/Vähäheikkilä P2012YUittamon HaitHepokulta 2012-2013
12.6.2019ke18:10Uittamo/Vähäheikkilä P2012YHepokulta 2012-2013Linna 2012
12.6.2019ke18:50Uittamo/Vähäheikkilä P2012YLinna 2012Uittamon Hait
14.6.2019pe18:00Uittamo/Vähäheikkilä P2008YUittamo 08, JääkarhutKärsämäki Real
19.6.2019ke17:30Uittamo/Vähäheikkilä P2010YUittamon Kanuunat YLinnan Riskit
19.6.2019ke18:10Uittamo/Vähäheikkilä P2010YLinnan RiskitMaPa
19.6.2019ke18:50Uittamo/Vähäheikkilä P2010YMaPaUittamon Kanuunat Y

 

VARISSUO

Pelttarinkadun hiekkakenttä!
Kesätauolla kentälle asetellaan tekonurmi!

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

9.5.2019to17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2012YVarissuo-12Hirvensalon peurat
9.5.2019to18:10Varissuo/Pelttarinkatu P2012YHirvensalon peuratUittamon Hait
9.5.2019to18:50Varissuo/Pelttarinkatu P2012YUittamon HaitVarissuo-12
14.5.2019ti17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2009YVarissuo-09Kupittaa Myrsky
14.5.2019ti18:10Varissuo/Pelttarinkatu P2009YKupittaa MyrskyHepokulta 09/10
14.5.2019ti18:50Varissuo/Pelttarinkatu P2009YHepokulta 09/10Varissuo-09
20.5.2019ma17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2011LVarissuo-11Kärsämäki United -12/13
20.5.2019ma18:10Varissuo/Pelttarinkatu P2011LKärsämäki United -12/13Hepokullan Pallosalamat
20.5.2019ma18:50Varissuo/Pelttarinkatu P2011LHepokullan PallosalamatVarissuo-11
21.5.2019ti17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2009YVarissuo-09Kaarinan Nappulat
21.5.2019ti18:10Varissuo/Pelttarinkatu P2009YKaarinan NappulatHannunniittu 09 Musta
21.5.2019ti18:50Varissuo/Pelttarinkatu P2009YHannunniittu 09 MustaVarissuo-09
22.5.2019ke17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2010YVarissuo-10POHJOLA MUSTA
22.5.2019ke18:10Varissuo/Pelttarinkatu P2010YPOHJOLA MUSTAKaaNa 10
22.5.2019ke18:50Varissuo/Pelttarinkatu P2010YKaaNa 10Varissuo-10
28.5.2019ti17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2008YVarissuo-08Tunl 07 Punainen
4.6.2019ti17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2011LVarissuo-11Uittamon Titaanit
4.6.2019ti18:10Varissuo/Pelttarinkatu P2011LUittamon TitaanitHannunniittu2011 Sininen
4.6.2019ti18:50Varissuo/Pelttarinkatu P2011LHannunniittu2011 SininenVarissuo-11
4.6.2019ti19:30Varissuo/Pelttarinkatu P2008YVarissuo-08Pääkkärin Puumat Keltaiset
5.6.2019ke17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2010YVarissuo-10Pansio United
5.6.2019ke18:10Varissuo/Pelttarinkatu P2010YPansio UnitedLinnan Riskit
5.6.2019ke18:50Varissuo/Pelttarinkatu P2010YLinnan RiskitVarissuo-10
6.6.2019to17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2012YVarissuo-12Hirvensalon peurat
6.6.2019to18:10Varissuo/Pelttarinkatu P2012YHirvensalon peuratUittamon Hait
6.6.2019to18:50Varissuo/Pelttarinkatu P2012YUittamon HaitVarissuo-12
11.6.2019ti17:30Varissuo/Pelttarinkatu P2008YVarissuo-08Uittamo 08, Karhut

 

 

 

KAARINA

Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

7.5.2019ti17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2009YKaarinan NappulatHannunniittu 09 Valkoinen
7.5.2019ti18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2009YHannunniittu 09 ValkoinenPohjola Manu -09
7.5.2019ti18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2009YPohjola Manu -09Kaarinan Nappulat
8.5.2019ke17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YKaaNa 10Kärsämäen Käärmeet 10
8.5.2019ke18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YKärsämäen Käärmeet 10Linnan Riskit
8.5.2019ke18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YLinnan RiskitKaaNa 10
14.5.2019ti17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2009YKaarinan NappulatTuNL T08/09 Timantit
14.5.2019ti18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2009YTuNL T08/09 TimantitAunelan Maalitykit
14.5.2019ti18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2009YAunelan MaalitykitKaarinan Nappulat
15.5.2019ke18:00Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 KaarinaK1P2012LKaarinan NappulatHannunniittu 2012
15.5.2019ke18:00Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 KaarinaK2P2012LHirvensalon hirvetPohjolan Tykit
15.5.2019ke18:45Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 KaarinaK2P2012LHannunniittu 2012Hirvensalon hirvet
15.5.2019ke18:45Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 KaarinaK1P2012LPohjolan TykitKaarinan Nappulat
22.5.2019ke17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YKaaNa 2011POHJOLA VALKOINEN
22.5.2019ke18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YPOHJOLA VALKOINENHepokullan Komeetat
22.5.2019ke18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YHepokullan KomeetatKaaNa 2011
29.5.2019ke17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YKaaNa 2011MaPa 2011
29.5.2019ke18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YMaPa 2011POHJOLA VALKOINEN
29.5.2019ke18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YPOHJOLA VALKOINENKaaNa 2011
5.6.2019ke17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YKaaNa 10Peltolan Pythonit FC
5.6.2019ke18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YPeltolan Pythonit FCAunelan Maalitykit
5.6.2019ke18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YAunelan MaalitykitKaaNa 10
10.6.2019ma17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2009YKaarinan NappulatTuNL T08/09 Timantit
10.6.2019ma18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2009YTuNL T08/09 TimantitUP United divari
10.6.2019ma18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2009YUP United divariKaarinan Nappulat

Kupittaa 5 
HIEKKATEKONURMI

 

PVM

Päivä

Klo

Kentttä

nro

Sarja

KOTI

VIERAS

6.5.2019ma17:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2009LKupittaa SalamatPääskyvuori Ilvekset
6.5.2019ma17:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2009LKärsämäen KotkatUP United liiga
6.5.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2009LHannunniittu 09 SininenMaPa-09
6.5.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LKupittaa 08TuNL 07 Musta
13.5.2019ma17:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LTuNL 07 MustaKärsämäki Atletico
13.5.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LHirvensalo-08 TiikeritPohjola08 valkoinen
20.5.2019ma17:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2009LKupittaa SalamatKärsämäen Kotkat
20.5.2019ma17:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2009LUP United liigaHannunniittu 09 Sininen
20.5.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2009LPääskyvuori IlveksetMaPa-09
20.5.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LKupittaa 08Pohjola08 valkoinen
27.5.2019ma17:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LPohjola08 valkoinenPohjola Barca -09
27.5.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LPääkkärin Puumat MustatHannunniittu Haukat AC
3.6.2019ma17:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2009LPääskyvuori IlveksetUP United liiga
3.6.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LPohjola Barca -09Kupittaa 08
10.6.2019ma17:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LPääkkärin Puumat MustatKärsämäki Atletico
10.6.2019ma17:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LKupittaa 08Hirvensalo-08 Tiikerit
10.6.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LTuNL Diamonds T05/06Pohjola08 valkoinen
10.6.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LHannunniittu Haukat ACTuNL 07 Musta