P2011 / F9

Otteluohjelmat P2011 synt.

Tiivistelmä ohjeistuksista:

- Noudata valtioneuvoston ja THL:n ohjeita!
- Harjoituksiin vain terveenä!
- Harjoituksiin osallistuminen on vapaaehtoista.
- Jokainen pelaaja, toimija ja valmentaja osallistuu toimintaan omalla vastuullaan.
- Varusteet puetaan jo kotona. Kenttien kopit käytössä lähinnä käsienpesua varten. Siisti wc-tilat jälkeesi.
- Mikäli liivien käyttöön on tarvetta:
Voit jakaa pelaajille liivin omaan käyttöön koko poikkeusajaksi.
Pelaaja käyttää vain omaa liiviään ja huolehtii sen pesemisestä kotona ja tuo liivin mukanaan kaikkiin harjoituksiin.
Harjoituksissa voidaan pelata esim. ”liivilliset vs liivittömät” –jaolla.

- Kunnioita kokoontumisrajoituksia: jätä suoja-aikaa kentälle siirtymiseen ja sieltä poistumiseen.
- Alku- ja loppuverryttelyt hoidetaan kenttäalueen ulkopuolella. Noudata turvavälejä ja muita suojaohjeita.

- Huolehdi hyvästä käsihygieniasta!
- Yski ja aivasta hihaan tai paitasi sisään.
- Vain omat juomapullot!
-Pelitapahtumissa suosittelemme, ettei buffetia järjestettäisi.

korona Sarjatarjotin 2020.xls 

Joukkueyhteydet kevät 2020.xls

pv

PVM

Sarja

Klo

Kenttä

Koti

Vieras

Huomio

ti9.6.2020P11L18:45PohjolaPohjola TykitHannunniittu2011 Sininen 
ti9.6.2020P11L17:30RunosmäkiRunosmäki 2011Hepokullan Pallosalamat 
ke10.6.2020P11Y18:10HannunniittuHannunniittu2011 VihreäPansion Timantit 
ke10.6.2020P11Y17:15HepokultaHepokullan KomeetatPeltolan Pirajat 2011 
ke10.6.2020P11Y17:15HirvensaloHirvensalo MustaPohjola 2011 
ke10.6.2020P11Y17:15Piispanlähteen khtKaaNaPääskyvuoren LeijonatMarsukatu 1, Piispanristi
ke10.6.2020P11Y19:05KärsämäkiKärsämäen käärmeet -11Uittamon Titaanit ykkönen 
ke10.6.2020P11Y17:15VarissuoVarissuo KetutLinna 11 
ke10.6.2020P11L18:45VähäheikkiläUittamon Titaanit liigaHirvensalo Valkoinen 
ti16.6.2020P11L18:45HannunniittuHannunniittu2011 SininenUittamon Titaanit liiga 
ti16.6.2020P11L17:30HepokultaHepokullan PallosalamatPohjola Tykit 
ti16.6.2020P11L17:30HirvensaloHirvensalo ValkoinenRunosmäki 2011 
ti16.6.2020P11Y18:45KärsämäkiKärsämäen käärmeet -11Pääskyvuoren Leijonat 
ke17.6.2020P11Y17:00Kup10 nurmi 1Pääskyvuoren LeijonatHirvensalo Musta 
ke17.6.2020P11Y18:00Kup10 nurmi 1Pohjola 2011Hepokullan Komeetat 
ke17.6.2020P11Y17:15Pansio, hiekkaPansion TimantitHannunniittu2011 Valkoinen 
ke17.6.2020P11Y17:00TT-Areena 3-4Peltolan Pirajat 2011Hannunniittu2011 Vihreä 
ke17.6.2020P11Y17:15VarissuoVarissuo KetutKärsämäen käärmeet -11 
ke17.6.2020P11Y19:05VähäheikkiläUittamon Titaanit ykkönenKaaNa 
to18.6.2020P11Y17:30HannunniittuHannunniittu2011 ValkoinenLinna 11 
ma22.6.2020P11L18:45HepokultaHepokullan PallosalamatUittamon Titaanit liiga 
ma22.6.2020P11L17:30HirvensaloHirvensalo ValkoinenPohjola Tykit 
ma22.6.2020P11L19:00TT-Areena 3-4Runosmäki 2011Hannunniittu2011 Sininen 
ke24.6.2020P11Y18:10HannunniittuHannunniittu2011 ValkoinenPeltolan Pirajat 2011 
ke24.6.2020P11Y19:05HannunniittuHannunniittu2011 VihreäPohjola 2011 
ke24.6.2020P11Y17:15HepokultaHepokullan KomeetatPääskyvuoren Leijonat 
ke24.6.2020P11Y17:15HirvensaloHirvensalo MustaUittamon Titaanit ykkönen 
ke24.6.2020P11Y17:15Piispanlähteen khtKaaNaVarissuo KetutMarsukatu 1, Piispanristi
ke24.6.2020P11Y17:15Pansio, hiekkaPansion TimantitLinna 11