Otteluohjelma SILJA LINE talvisarja 2019-2020

 

PÄIVITETTY 22.11.2019

KOTIJOUKKUE HOITAA PELINOHJAAJAN PAIKALLE

 

Impivaara 1 = 1. kenttä ulkoa tullessa

Impivaara 2 = keskimäinen kenttä

Impivaara 3 = Kauimmainen kenttä ulko-ovesta

 

Impivaaran LÄHI-TAPIOLA (JAVENTURE) AREENALLA http://www.javenture-areena.com/ alue jaetaan neljään osaan.
7v7 (8v8) peleissä kentän koko laitetaan noin 50x32m.
Huom! 2009 ja 2010 liigassa pelataan Javella kahdella kentällä 8v8
5v5 peleissä kentän koko laitetaan noin 35x30m

 

HUOM! Aamun ensimmäiset joukkueet ( kotijoukkue ja vierasjoukkue) huolehtivat yhdessä että kentän rajat hallissa olevista tötsistä tehdään.

Hallissa pitäisi olla 8 kpl nappulamaaleja LÄHI-TAPIOLA AREENAN KENTÄT JA MAALIT

TÅSTÄ

·Kenttä 1 / "kioskin kulma"
·Kenttä 2 / "kioskin kulman päädyssä"

·Kenttä 3 / ykköskentän "vastapäätä"
·Kenttä 4 / kakkoskentän "vastapäätä"

Eli 1. ja 3. kenttä katsomopuolen sivulla ja 2. ja 4. kenttä Imp jalkapallohallin puoleisella sivulla.

 

HUOM 2! Jokaisen ottelun on loputtava viimeistään silloin kun se ohjelmaan on merkattu. Sillä ei ole merkitystä milloin se on päästy aloittamaan.

Kotijoukkue ilmoittaa tuloksen sähköisellä ottelukortilla ( kokoonpanoja ei tarvitse kirjoittaa)

 

KOTIJOUKKUE HOITAA PELINOHJAAJAN PAIKALLE

 

Ohjelma

Kotijoukkueeksi merkitty joukkue on velvollinen huolehtimaan pelinohjaajan paikalle.
Javenture = Lähi-Tapiola areena Impivaarassa.

 

PVM

Halli

Kenttä

Alku klo 

Loppu klo 

Sarja 

Koti

Vieras

1.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P09LHannunniittu 09 SininenKupittaa Salamat
1.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P09LPohjola 09 BarcaUP United 09 liiga
1.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&29:5510:55P09LHannunniittu 09 ValkoinenKärsämäki Kotkat
1.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&49:5510:55P10LHannunniittu PommitHirvensalo 10 ???
8.12.2019Imp jp halliKenttä 19:0510:00P11LHannunniittu2011 SininenPeltolan Pirajat 2011
8.12.2019Imp jp halliKenttä 29:0510:00P11LHirvensalo 2011 valkoinenPohjola Tykit
8.12.2019Imp jp halliKenttä 39:0510:00P11LTuNL P2012 ?Runosmäki 2011
8.12.2019Imp jp halliKenttä 110:0511:00P12LHannunniittu SininenKärsämäki United
8.12.2019Imp jp halliKenttä 210:0511:00P12LHepokulta 2012Linnan Futarit
8.12.2019Imp jp halliKenttä 310:0511:00P12LHirvensaloFC Varissuo
8.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 18:459:45P09DHannunniittu 09 MustaKaaNa 2009
8.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 28:459:45P09DKupittaa MyrskyLinna 09 haukat
8.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 38:459:45P09DMaPa09Pohjola 09 Manu
8.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 48:459:45P09DPOHJOLA 2010TuNL T07-08
8.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P09DUP United 09 divariVarissuo Sudet
8.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P13LHannunniittuHepokulta 2013
8.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P13LHirvensalo 2013 ILinna Muurit
8.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P13LPeltola PantteritPohjola Pukit
15.12.2019Imp jp halliKenttä 19:0510:00P11DHannunniittu2011 ValkoinenKaaNa 2011
15.12.2019Imp jp halliKenttä 29:0510:00P11DHepokulta -11Hirvensalo 2011 musta
15.12.2019Imp jp halliKenttä 39:0510:00P11DLinna 11Peltolan Pirajat 2011 divari
15.12.2019Imp jp halliKenttä 110:0511:00P11DHannunniittu2011 VihreäKärsämäki 11
15.12.2019Imp jp halliKenttä 210:0511:00P11DTuNL / T2010-2012 ValkoinenUittamon Titaanit
15.12.2019Imp jp halliKenttä 310:0511:00P12DHannunniittu ValkoinenKaaNa T10-12
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LKärsämäki 10Linnan Litmaset
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LPeltola Pythonit ACVarissuo 10
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P10DHannunniittu HurrikaanitHepokulta 10
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DKaaNa 2010Linnan Riskit
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DMaPa -10Peltola Pythonit FC
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P10DPOHJOLA 2010TuNL T09
5.1.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P12DKupittaan KunkutKärsämäen Kotkat
5.1.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P12DRunosmäki UnitedMaPa Ritarit
5.1.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P12DPeltolan Pirajat 2012Pohjola Pommit
5.1.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P13-14Hirvensalo 2013 IIKaaNa 2014
5.1.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P13-14Kärsämäki NinjatLinna Ritarit
5.1.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P13-14Linna SoturitPohjola Minit
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LVarissuo 10Kärsämäki 10
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LÅbo City Kanoner BlåaPeltola Pythonit AC
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P10DLinnan RiskitHannunniittu Hurrikaanit
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DPeltola Pythonit FCKaaNa 2010
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DTuNL T09MaPa -10
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P10DÅbo City Kanoner VitaPOHJOLA 2010
12.1.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P13-14TuNL / T2011-2012 SininenVarissuo Leijonat
12.1.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P11DHirvensalo 2011 mustaHannunniittu2011 Valkoinen
12.1.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P11DKärsämäki 11Hepokulta -11
12.1.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P11DPeltolan Pirajat 2011 divariHannunniittu2011 Vihreä
12.1.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P11DUittamon TitaanitLinna 11
12.1.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P11DVarissuo KetutTuNL / T2010-2012 Valkoinen
12.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P09LUP United 09 liigaHannunniittu 09 Valkoinen
12.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P09LVarissuo AhmatPohjola 09 Barca
12.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&29:5510:55P09LKärsämäki KotkatHannunniittu 09 Sininen
12.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&49:5510:55P10LLinnan LitmasetHannunniittu Pommit
19.1.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P12LLinnan FutaritHannunniittu Sininen
19.1.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P12LFC VarissuoHepokulta 2012
19.1.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P12LKärsämäki UnitedHirvensalo
19.1.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P13LLinna MuuritHannunniittu
19.1.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P13LPohjola PukitHirvensalo 2013 I
19.1.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P13LPääskyvuoren TiikeritPeltola Pantterit
19.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 18:459:45P09DLinna 09 haukatHannunniittu 09 Musta
19.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 28:459:45P09DPohjola 09 ManuKupittaa Myrsky
19.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 38:459:45P09DTuNL T07-08MaPa09
19.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 48:459:45P09DVarissuo SudetPOHJOLA 2010
19.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P09DKaaNa 2009UP United 09 divari
19.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P11LPohjola TykitHannunniittu2011 Sininen
19.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P11LRunosmäki 2011Hirvensalo 2011 valkoinen
19.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P11LPeltolan Pirajat 2011TuNL P2012 ?
26.1.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P12DKärsämäen KotkatHannunniittu Valkoinen
26.1.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P12DMaPa RitaritKupittaan Kunkut
26.1.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P12DPohjola PommitRunosmäki United
26.1.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P12DUittamon HaitPeltolan Pirajat 2012
26.1.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P11DLinna 11Varissuo Ketut
26.1.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P11DTuNL / T2010-2012 ValkoinenKaaNa 2011
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 18:459:45P13-14Linna RitaritHirvensalo 2013 II
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 28:459:45P13-14Pohjola MinitKärsämäki Ninjat
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 38:459:45P13-14Varissuo LeijonatLinna Soturit
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 48:459:45P13-14KaaNa 2014TuNL / T2011-2012 Sininen
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P10DHannunniittu HurrikaanitPeltola Pythonit FC
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DKaaNa 2010TuNL T09
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DMaPa -10Åbo City Kanoner Vita
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P10DPOHJOLA 2010Hepokulta 10
2.2.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P11DHannunniittu2011 ValkoinenKärsämäki 11
2.2.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P11DHepokulta -11Peltolan Pirajat 2011 divari
2.2.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P11DHannunniittu2011 VihreäUittamon Titaanit
2.2.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P11LHannunniittu2011 SininenHirvensalo 2011 valkoinen
2.2.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P11LTuNL P2012 ?Pohjola Tykit
2.2.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P11LPeltolan Pirajat 2011Runosmäki 2011
2.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LPeltola Pythonit ACTaitokoulu10
2.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P09LHannunniittu 09 SininenUP United 09 liiga
2.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&29:5510:55P09LHannunniittu 09 ValkoinenVarissuo Ahmat
2.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&49:5510:55P09LPohjola 09 BarcaKupittaa Salamat
9.2.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P12LHannunniittu SininenHepokulta 2012
9.2.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P12LHirvensaloLinnan Futarit
9.2.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P12LKärsämäki UnitedFC Varissuo
9.2.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P13LHannunniittuPohjola Pukit
9.2.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P13LHirvensalo 2013 IPääskyvuoren Tiikerit
9.2.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P13LPeltola PantteritHepokulta 2013
9.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LHannunniittu PommitVarissuo 10
9.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LKärsämäki 10Åbo City Kanoner Blåa
9.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P09DHannunniittu 09 MustaPohjola 09 Manu
9.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P09DKupittaa MyrskyTuNL T07-08
9.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P09DMaPa09Varissuo Sudet
9.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P09DPOHJOLA 2010KaaNa 2009
23.2.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P13-14Hirvensalo 2013 IIPohjola Minit
23.2.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P13-14Kärsämäki NinjatVarissuo Leijonat
23.2.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P13-14Linna SoturitKaaNa 2014
23.2.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P13-14TuNL / T2011-2012 SininenLinna Ritarit
23.2.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P13LHepokulta 2013Linna Muurit
23.2.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P13LPohjola PukitPääskyvuoren Tiikerit
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 18:459:45P12DHannunniittu ValkoinenMaPa Ritarit
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 28:459:45P12DKupittaan KunkutPohjola Pommit
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 38:459:45P12DRunosmäki UnitedUittamon Hait
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 48:459:45P12DPeltolan Pirajat 2012KaaNa T10-12
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P09DUP United 09 divariLinna 09 haukat
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DPeltola Pythonit FCLinnan Riskit
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DHepokulta 10Åbo City Kanoner Vita
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P10DTuNL T09Hannunniittu Hurrikaanit
1.3.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P11DKaaNa 2011Hirvensalo 2011 musta
1.3.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P11DKärsämäki 11Varissuo Ketut
1.3.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P12DMaPa RitaritKärsämäen Kotkat
1.3.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P12DKaaNa T10-12Uittamon Hait
1.3.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P13-14Varissuo LeijonatHirvensalo 2013 II
1.3.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P13-14KaaNa 2014Kärsämäki Ninjat
1.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LÅbo City Kanoner BlåaHannunniittu Pommit
1.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P09LVarissuo AhmatHannunniittu 09 Sininen
1.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&29:5510:55P09LKupittaa SalamatHannunniittu 09 Valkoinen
1.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&49:5510:55P09LKärsämäki KotkatPohjola 09 Barca
8.3.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P13-14Linna RitaritLinna Soturit
8.3.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P13-14Pohjola MinitTuNL / T2011-2012 Sininen
8.3.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P13LPääskyvuoren TiikeritHannunniittu
8.3.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P13LHepokulta 2013Hirvensalo 2013 I
8.3.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P13LLinna MuuritPeltola Pantterit
8.3.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P12DPohjola PommitHannunniittu Valkoinen
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LTaitokoulu10Kärsämäki 10
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LLinnan LitmasetPeltola Pythonit AC
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P10DÅbo City Kanoner VitaKaaNa 2010
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DHepokulta 10MaPa -10
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DLinnan RiskitPOHJOLA 2010
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P09DTuNL T07-08Hannunniittu 09 Musta
15.3.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P12DUittamon HaitKupittaan Kunkut
15.3.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P12DKaaNa T10-12Runosmäki United
15.3.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P12DKärsämäen KotkatPeltolan Pirajat 2012
15.3.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P12LFC VarissuoHannunniittu Sininen
15.3.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P12LLinnan FutaritKärsämäki United
15.3.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P12LHepokulta 2012Hirvensalo
15.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 18:459:45P09DVarissuo SudetKupittaa Myrsky
15.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 28:459:45P09DKaaNa 2009MaPa09
15.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 38:459:45P09DLinna 09 haukatPOHJOLA 2010
15.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 48:459:45P09DPohjola 09 ManuUP United 09 divari
15.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&29:5510:55P09LKupittaa SalamatKärsämäki Kotkat
15.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&49:5510:55P09LUP United 09 liigaVarissuo Ahmat
22.3.2020Imp jp halliKenttä 19:0510:00P11DPeltolan Pirajat 2011 divariHannunniittu2011 Valkoinen
22.3.2020Imp jp halliKenttä 29:0510:00P11DUittamon TitaanitHepokulta -11
22.3.2020Imp jp halliKenttä 39:0510:00P11DVarissuo KetutHannunniittu2011 Vihreä
22.3.2020Imp jp halliKenttä 110:0511:00P11DKaaNa 2011Linna 11
22.3.2020Imp jp halliKenttä 210:0511:00P11DHirvensalo 2011 mustaTuNL / T2010-2012 Valkoinen
22.3.2020Imp jp halliKenttä 310:0511:00P11LRunosmäki 2011Hannunniittu2011 Sininen
22.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 18:459:45P11LPohjola TykitPeltolan Pirajat 2011
22.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 28:459:45P11LHirvensalo 2011 valkoinenTuNL P2012 ?
22.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LVarissuo 10Åbo City Kanoner Blåa
22.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&29:5510:55   
22.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&49:5510:55P10LTaitokoulu10Linnan Litmaset