OTTELUOHJELMA IMPIVAARASSA

 

Otteluohjelma Impivaara jp halli


Kotijoukkueeksi merkitty joukkue on velvollinen huolehtimaan pelinohjaajan paikalle.

 

 

PVM

Halli

Kenttä

Alku klo 

Loppu klo 

Sarja 

Koti

Vieras

2.12.2018ImpivaaraKenttä 19:0510:00P10 DFC Hurrikaanit, HannunniittuMaPa2010
2.12.2018ImpivaaraKenttä 29:0510:00P10 DHirvensalon Huuhkajat MustaPeltolan Pythonit FC
2.12.2018ImpivaaraKenttä 39:0510:00P10 DPohjola 2010 valkoinenÅbo City Vita
2.12.2018ImpivaaraKenttä 110:0511:00P10 DLinnan RiskitUittamon Kanuunat D
2.12.2018ImpivaaraKenttä 210:0511:00P10 DPohjola 2010 mustaVakke United
2.12.2018ImpivaaraKenttä 310:0511:00P10 DKärsämäen Käärmeet 10Timantit 09
9.12.2018ImpivaaraKenttä 19:0510:00P10 LPohjola 2010 vihreäLinnan Litmaset
9.12.2018ImpivaaraKenttä 29:0510:00P10 LHir Huuhkajat KeltFC Pommit, Hannunniittu
9.12.2018ImpivaaraKenttä 39:0510:00P10 LHepokulta 2010Peltolan Pythonit AC
9.12.2018ImpivaaraKenttä 110:0511:00P10 LUittamon Kanuunat LLinnan Hyypiät
9.12.2018ImpivaaraKenttä 210:0511:00P11 LHepokullan PallosalamatHirvensalo 2011
9.12.2018ImpivaaraKenttä 310:0511:00P11 LLinna-11Pohjola11 mustavih.
16.12.2018ImpivaaraKenttä 19:0510:00P11 DHannunniittu2011Pohjola11 Valk.
16.12.2018ImpivaaraKenttä 29:0510:00P11 DHepokullan KomeetatTuNL T10-12 Valk.
16.12.2018ImpivaaraKenttä 39:0510:00P11 DKärsämäen Käärmeet 11TuWe T10-11
16.12.2018ImpivaaraKenttä 110:0511:00P11 DPeltola PirajatUittamo Titaanit
16.12.2018ImpivaaraKenttä 210:0511:00P12 DKärsämäki -12/13Runosmäki 2012
16.12.2018ImpivaaraKenttä 310:0511:00P12 DLinna 2012/-13TuNL T10-12 sin
13.1.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P10 DPeltolan Pythonit FCFC Hurrikaanit, Hannunniittu
13.1.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P10 DTimantit 09Hirvensalon Huuhkajat Musta
13.1.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P10 DÅbo City VitaPohjola 2010 musta
13.1.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P10 DVakke UnitedLinnan Riskit
13.1.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P10 DUittamon Kanuunat DKärsämäen Käärmeet 10
13.1.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P10 DMaPa2010Pohjola 2010 valkoinen
20.1.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P10 LPeltolan Pythonit ACFC Pommit, Hannunniittu
20.1.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P10 LPohjola 2010 vihreäHepokulta 2010
20.1.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P10 LLinnan LitmasetUittamon Kanuunat L
20.1.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P11 LHirvensalo 2011Linna-11
20.1.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P11 LPohjola11 mustavih.Runosmäki 2011
20.1.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P10 LÅbo City BlåaLinnan Hyypiät
27.1.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P11 DTuNL T10-12 Valk.Hannunniittu2011
27.1.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P11 DTuWe T10-11Hepokullan Komeetat
27.1.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P11 DUittamo TitaanitKärsämäen Käärmeet 11
27.1.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P11 DVakke CityPeltola Pirajat
27.1.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P12 LKärsämäen Kotkat -12/13TuWe P12-13
27.1.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P12 LMaPa 2012 RitaritPohjola 2012
3.2.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P11 DPohjola11 Valk.Vakke City
3.2.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P11 LRunosmäki 2011Hepokullan Pallosalamat
3.2.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P10 LLinnan LitmasetÅbo City Blåa
3.2.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P12 LPohjola 2012Hannunniittu 2012 L
3.2.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P11 LPohjola11 mustavih.Hirvensalo 2011
3.2.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P10 LLinnan HyypiätHir Huuhkajat Kelt
24.2.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P10 DUittamon Kanuunat DFC Hurrikaanit, Hannunniittu
24.2.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P10 DVakke UnitedHirvensalon Huuhkajat Musta
24.2.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P10 DPeltolan Pythonit FCPohjola 2010 musta
24.2.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P10 DMaPa2010Linnan Riskit
24.2.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P10 DÅbo City VitaKärsämäen Käärmeet 10
24.2.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P10 DTimantit 09Pohjola 2010 valkoinen
3.3.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P10 DFC Hurrikaanit, HannunniittuTimantit 09
3.3.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P10 DHirvensalon Huuhkajat MustaUittamon Kanuunat D
3.3.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P10 DPohjola 2010 mustaMaPa2010
3.3.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P10 DLinnan RiskitÅbo City Vita
3.3.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P10 DKärsämäen Käärmeet 10Vakke United
3.3.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P10 DPohjola 2010 valkoinenPeltolan Pythonit FC
10.3.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P12 DMaPa 2012 RitaritKärsämäen Kotkat -12/13
10.3.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P12 DHepokulta 12/13Runosmäki 2012
10.3.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P12 DHirvensalo 2012TuNL T10-12 sin
10.3.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P12 DPeltola Pirajat12/13Kärsämäki -12/13
10.3.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P12 DLinna 2012/-13Pohjola 2013
10.3.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P11 DTuWe T10-11TuNL T10-12 Valk.
17.3.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P10 LUittamon Kanuunat LHir Huuhkajat Kelt
17.3.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P10 LÅbo City BlåaPeltolan Pythonit AC
17.3.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P11 DHannunniittu2011TuWe T10-11
17.3.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P11 DHepokullan KomeetatUittamo Titaanit
17.3.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P11 DKärsämäen Käärmeet 11Vakke City
17.3.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P11 DPeltola PirajatPohjola11 Valk.
24.3.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P12 LTuWe P12-13Hannunniittu 2012 L
24.3.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P12 DHepokulta 12/13Hannunniittu 2012/13 ykkönen
24.3.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P12 DKärsämäki -12/13Hirvensalo 2012
24.3.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P12 DRunosmäki 2012Linna 2012/-13
24.3.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P12 DPääskyvuoren LeijonatPeltola Pirajat12/13
24.3.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P12 DTuNL T10-12 sinPohjola 2013
31.3.2019ImpivaaraKenttä 19:0510:00P11 DUittamo TitaanitHannunniittu2011
31.3.2019ImpivaaraKenttä 29:0510:00P11 DVakke CityHepokullan Komeetat
31.3.2019ImpivaaraKenttä 39:0510:00P11 DPohjola11 Valk.Kärsämäen Käärmeet 11
31.3.2019ImpivaaraKenttä 110:0511:00P11 DTuNL T10-12 Valk.Peltola Pirajat
31.3.2019ImpivaaraKenttä 210:0511:00P11 LHirvensalo 2011Runosmäki 2011
31.3.2019ImpivaaraKenttä 310:0511:00P11 LLinna-11Hepokullan Pallosalamat