Pojat 2010

2010 syntyneet:

 

Kotijoukkueeksi merkitty joukkue on velvollinen huolehtimaan pelinohjaajan paikalle.

5.12.2019:  Hirvensalo10 on jäänyt talvisarjasta pois. Heidän tilallaan pelit pelaa TuNL taitokoulu2010 syntyneet!

 

PVMHalliKenttäAlku klo Loppu klo Sarja KotiVieras
1.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&49:5510:55P10LHannunniittu PommitHirvensalo 10 ???
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LKärsämäki 10Linnan Litmaset
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LPeltola Pythonit ACVarissuo 10
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P10DHannunniittu HurrikaanitHepokulta 10
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DKaaNa 2010Linnan Riskit
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DMaPa -10Peltola Pythonit FC
15.12.2019Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P10DPOHJOLA 2010TuNL T09
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LVarissuo 10Kärsämäki 10
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LÅbo City Kanoner BlåaPeltola Pythonit AC
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P10DLinnan RiskitHannunniittu Hurrikaanit
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DPeltola Pythonit FCKaaNa 2010
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DTuNL T09MaPa -10
5.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P10DÅbo City Kanoner VitaPOHJOLA 2010
12.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&49:5510:55P10LLinnan LitmasetHannunniittu Pommit
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P10DHannunniittu HurrikaanitPeltola Pythonit FC
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DKaaNa 2010TuNL T09
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DMaPa -10Åbo City Kanoner Vita
26.1.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P10DPOHJOLA 2010Hepokulta 10
2.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LPeltola Pythonit ACTaitokoulu10
9.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LHannunniittu PommitVarissuo 10
9.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LKärsämäki 10Åbo City Kanoner Blåa
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DPeltola Pythonit FCLinnan Riskit
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DHepokulta 10Åbo City Kanoner Vita
23.2.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 49:5510:55P10DTuNL T09Hannunniittu Hurrikaanit
1.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LÅbo City Kanoner BlåaHannunniittu Pommit
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 1&28:459:45P10LTaitokoulu10Kärsämäki 10
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LLinnan LitmasetPeltola Pythonit AC
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 19:5510:55P10DÅbo City Kanoner VitaKaaNa 2010
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 29:5510:55P10DHepokulta 10MaPa -10
8.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 39:5510:55P10DLinnan RiskitPOHJOLA 2010
22.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&48:459:45P10LVarissuo 10Åbo City Kanoner Blåa
22.3.2020Lähi-Tapiola areenaKenttä 3&49:5510:55P10LTaitokoulu10Linnan Litmaset