Su. 12.6.2022 ohjelma ja tuomarit

Sunnuntaina 2015-2016 syntyneet 

Ohjelma sunnuntaina
 

Turnauspaikka: Terveystalo areena Peltolassa ( 4 kenttää ) 

Otteluaika:  Määräytyy osallistujien määrän mukaan


Ottelun jälkeen nopeat huudatukset, että otteluiden alkamisajat pysyvät aikataulussa.
Pelaajat: 1 MV + 4 kenttäpelaajaa 
Kenttä: n. 25 x 35m  (maalit 300 x 150cm)
Vaihdot: Sallitaan lentävät vaihdot

HUOM 1! Vetäytymissääntö: Maalivahdilla ollessa pallo vastajoukkue vetäytyy ripeästi puoleenkenttään.

  
          
Oma valmentaja tai Pelinohjaaja ohjaa pelaajia vetäytymään jos he eivät heti muista itse vetäytyä.  
          
Rajasyöttö/kuljetus        
P/T8 ja nuorempien sarjoissa ei ole rajaheittoa, vaan sivurajakuljetus.    
          

Sivurajakuljetus: pallo on lähtötilanteessa viivan päällä. Vähintään 2 kosketusta palloon. Vastustajajoukkue väh. 5,5 m pallosta

 

 

          

 

 

  

 

Kenttien numerointi

Sunnuntai 12.6.2022 ohjelma + pelinohjaajat

Peliaika 1x20min
100min/joukkue

5 peliä/joukk.

 

NopvklokenttäsarjalohkokotivvierasTulosPelinohjaaja
29Su 12.69:30TT areena 42015CA-1 Hanttari 2015vA-2 Hepokulta Tsunami Aatos Tiilikainen
30Su 12.69:30TT areena 32015CA-6 MaPa 2015  vA-4 Pohjola 2015 Valk. Tuukka Muurimaa
31Su 12.69:30TT areena 12015CA-5 Pääskyvuoren GebarditvA-3 Peltolan Futarit Aleksi Quentin 
32Su 12.610:00TT areena 42016DB-1 Hepokulta Hurrikaani vB-2 Hirvensalo 2016 Aatos Tiilikainen
33Su 12.610:00TT areena 32016DB-6 Peltolan futarit 15/16vB-4 Kärsämäki 15/16 Tuukka Muurimaa
34Su 12.610:00TT areena 12016DB-5 MaPa 2016vB-3 Kupittaa 15/16 Aleksi Quentin 
35Su 12.610:30TT areena 42015CA-3 Peltolan FutaritvA-1 Hanttari 2015 Aatos Tiilikainen
36Su 12.610:30TT areena 32015CA-2 Hepokulta TsunamivA-6 MaPa 2015   Tuukka Muurimaa
37Su 12.610:30TT areena 12015CA-4 Pohjola 2015 Valk.vA-5 Pääskyvuoren Gebardit Aleksi Quentin 
38Su 12.611:00TT areena 42016DB-3 Kupittaa 15/16vB-1 Hepokulta Hurrikaani  Aatos Tiilikainen
39Su 12.611:00TT areena 32016DB-2 Hirvensalo 2016vB-6 Peltolan futarit 15/16 Tuukka Muurimaa
40Su 12.611:00TT areena 12016DB-4 Kärsämäki 15/16vB-5 MaPa 2016 Aleksi Quentin 
41Su 12.611:30TT areena 42015CA-6 MaPa 2015  vA-5 Pääskyvuoren Gebardit Aatos Tiilikainen
42Su 12.611:30TT areena 32015CA-2 Hepokulta TsunamivA-3 Peltolan Futarit Tuukka Muurimaa
43Su 12.611:30TT areena 12015CA-1 Hanttari 2015vA-4 Pohjola 2015 Valk. Aleksi Quentin 
44Su 12.612:00TT areena 42016DB-6 Peltolan futarit 15/16vB-5 MaPa 2016 Annastiina Bäcklund
45Su 12.612:00TT areena 32016DB-2 Hirvensalo 2016vB-3 Kupittaa 15/16 Veeti Varke
46Su 12.612:00TT areena 12016DB-1 Hepokulta Hurrikaani vB-4 Kärsämäki 15/16 Rovan Yaseen
47Su 12.612:30TT areena 42015CA-4 Pohjola 2015 Valk.vA-2 Hepokulta Tsunami Annastiina Bäcklund
48Su 12.612:30TT areena 32015CA-5 Pääskyvuoren GebarditvA-1 Hanttari 2015 Veeti Varke
49Su 12.612:30TT areena 12015CA-6 MaPa 2015  vA-3 Peltolan Futarit Rovan Yaseen
50Su 12.613:00TT areena 42016DB-4 Kärsämäki 15/16vB-2 Hirvensalo 2016 Annastiina Bäcklund
51Su 12.613:00TT areena 32016DB-5 MaPa 2016vB-1 Hepokulta Hurrikaani  Veeti Varke
52Su 12.613:00TT areena 12016DB-6 Peltolan futarit 15/16vB-3 Kupittaa 15/16 Rovan Yaseen
53Su 12.613:30TT areena 42015CA-1 Hanttari 2015vA-6 MaPa 2015   Annastiina Bäcklund
54Su 12.613:30TT areena 32015CA-2 Hepokulta TsunamivA-5 Pääskyvuoren Gebardit Veeti Varke
55Su 12.613:30TT areena 12015CA-3 Peltolan FutaritvA-4 Pohjola 2015 Valk. Rovan Yaseen
56Su 12.614:00TT areena 42016DB-1 Hepokulta Hurrikaani vB-6 Peltolan futarit 15/16 Annastiina Bäcklund
57Su 12.614:00TT areena 32016DB-2 Hirvensalo 2016vB-5 MaPa 2016 Veeti Varke
58Su 12.614:00TT areena 12016DB-3 Kupittaa 15/16vB-4 Kärsämäki 15/16 Rovan Yaseen