La. 12.6.2021 ohjelma ja tuomarit

LAUANTAINA 2013 syntyneet 

Ohjelma lauantaina

 

Turnauspaikka: Terveystalo areena Peltolassa ( 4 kenttää ) 
Otteluaika:  1x20min 

Ottelun jälkeen nopeat huudatukset, että otteluiden alkamisajat pysyvät aikataulussa.
Pelaajat: 1 MV + 4 kenttäpelaajaa 
Kenttä: n. 25 x 35m  (maalit 300 x 150cm)
Vaihdot: Sallitaan lentävät vaihdot

 

HUOM! 2013 ja vanhemmissa ei ole enää voimassa vetäytymissääntöä.

 

2013 ja nuorempien sarjoissa ei ole rajaheittoa, vaan sivurajakuljetus.

 

Sivurajakuljetus: pallo on lähtötilanteessa viivan päällä. Vähintään 2 kosketusta palloon.

 

        
Kenttien numerointi

Lauantai 12.6.2021 ohjelma + pelinohjaajat

1 x 20min., 6 peliä / joukkue

120min/joukk.

 

PÄIVITETTY 7.6.2021 klo 08:15

 

No

pv

klo

kenttä

sarja

lohko

koti

v

vieras

Tulos

Tuomari

112.6.202110:00TT 1NaperoAHannunniittu AtleticovHirvensalo City Patrick Anderson 
212.6.202110:00TT 2NaperoAHepokulta TykitvHirvensalo United JP Penger
312.6.202110:00TT 3NaperoAKupittaan KunkutvLinna Muurit Klim Sergeev
412.6.202110:00TT 4NaperoAPohjola ChelseavRunosmäki Mustat J.Lähteelä
512.6.202110:30TT 2NaperoBHannunniittu 2013 FCvHepokulta Kanuunat JP Penger
612.6.202110:30TT 3NaperoBRunosmäki sinisetvLinna Ritarit Klim Sergeev
712.6.202110:30TT 4NaperoBPohjola PukitvKupittaan keisarit  J.Lähteelä
...........
812.6.202111:00TT 1NaperoAHirvensalo CityvHepokulta Tykit Patrick Anderson 
912.6.202111:00TT 2NaperoAHirvensalo UnitedvHannunniittu Atletico JP Penger
1012.6.202111:00TT 3NaperoALinna MuuritvPohjola Chelsea Klim Sergeev
1112.6.202111:00TT 4NaperoARunosmäki MustatvKupittaan Kunkut J.Lähteelä
1212.6.202111:30TT 2NaperoBHepokulta KanuunatvRunosmäki siniset JP Penger
1312.6.202111:30TT 3NaperoBKupittaan keisarit vHannunniittu 2013 FC Klim Sergeev
1412.6.202111:30TT 4NaperoBLinna RitaritvPohjola Pukit J.Lähteelä
...........
1412.6.202112:00TT 1NaperoAKupittaan KunkutvHirvensalo City Patrick Anderson 
1612.6.202112:00TT 2NaperoAHepokulta TykitvLinna Muurit Aapo Jokela
1712.6.202112:00TT 3NaperoAPohjola ChelseavHirvensalo United Klim Sergeev
1812.6.202112:00TT 4NaperoAHannunniittu AtleticovRunosmäki Mustat Aatos Tiilikainen
1912.6.202112:30TT 2NaperoBRunosmäki sinisetvPohjola Pukit Aapo Jokela
2012.6.202112:30TT 3NaperoBHepokulta KanuunatvKupittaan keisarit  Klim Sergeev
2112.6.202112:30TT 4NaperoBHannunniittu 2013 FCvLinna Ritarit Aatos Tiilikainen
...........
2212.6.202113:00TT 1NaperoAHannunniittu AtleticovKupittaan Kunkut Patrick Anderson 
2312.6.202113:00TT 2NaperoAHirvensalo CityvRunosmäki Mustat Aapo Jokela
2412.6.202113:00TT 3NaperoAHepokulta TykitvPohjola Chelsea Jessica Kiviniemi
2512.6.202113:00TT 4NaperoAHirvensalo UnitedvLinna Muurit Aatos Tiilikainen
2612.6.202113:30TT 2NaperoBRunosmäki sinisetvKupittaan keisarit  Aapo Jokela
2712.6.202113:30TT 3NaperoBLinna RitaritvHepokulta Kanuunat Jessica Kiviniemi
2812.6.202113:30TT 4NaperoBPohjola PukitvHannunniittu 2013 FC U.Klen
...........
2912.6.202114:00TT 1NaperoAKupittaan KunkutvHepokulta Tykit Patrick Anderson 
3012.6.202114:00TT 2NaperoARunosmäki MustatvHirvensalo United 

Jakonen

3112.6.202114:00TT 3NaperoAPohjola ChelseavHannunniittu Atletico Jessica Kiviniemi
3212.6.202114:00TT 4NaperoALinna MuuritvHirvensalo City U.Klen
3312.6.202114:30TT 2NaperoBHepokulta KanuunatvPohjola Pukit 

Jakonen

3412.6.202114:30TT 3NaperoBHannunniittu 2013 FCvRunosmäki siniset Jessica Kiviniemi
3512.6.202114:30TT 4NaperoBKupittaan keisarit vLinna Ritarit U.Klen
...........
3612.6.202115:00TT 1NaperoAHepokulta TykitvRunosmäki Mustat Patrick Anderson 
3712.6.202115:00TT 2NaperoAHirvensalo CityvPohjola Chelsea Jakonen
3812.6.202115:00TT 3NaperoAHirvensalo UnitedvKupittaan Kunkut Jessica Kiviniemi
3912.6.202115:00TT 4NaperoAHannunniittu AtleticovLinna Muurit U.Klen
4012.6.202115:30TT 2"jokeri"B5v6 Jakonen
4112.6.202115:30TT 3"jokeri"B3v4 Jessica Kiviniemi
4212.6.202115:30TT 4"jokeri"B1v2 U.Klen