P2008 / E11

 

Vieras joukkue toimittaa AINA kokoonpanoluettelon järjestävälle alueelle ennen ottelua !

 

SYKSY 2019

P2008 / E11

Päivitetty to 8.8.2019 (9.9 P07Pun-Uit jääkarhut)
Päivitetty ma 12.8.2019 (1.9 Var08-P07Sin)
Päivitetty ke 14.8.2019 (6.9 Hir-Kär)
Päivitetty to 15.8.2019 (12.9 Han-P07Pun)

 

 

PVM

PV

Klo

Kentttä

nro

Sarja

Koti

Vieras

10.8.2019la16:00Terveystalo-areena1&2P2008YTunl 07 SininenTuNL T07/08 Timantit
12.8.2019ma17:05Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LHaukat ACHirvensalo-08 Tiikerit
12.8.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LPohjola Barca -09Pääkkärin Puumat Mustat
12.8.2019ma18:30Vasaramäki ht /Kup P2008LKupittaa 08Atletico
12.8.2019maxx:xxsiirtyysiirtyyP2008YTunl 07 PunainenKärsämäki Real
13.8.2019ti17:30Hannunniittu ht P2008YHannunniittu Haukat FCVarissuo-08
14.8.2019ke17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2008YUittamo 08, KarhutRunosmäen puumat 08
14.8.2019ke18:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2008YUittamo 08, JääkarhutHirvensalon Pantterit
16.8.2019pe18:05Terveystalo-areena3&4P2008LTuNL Diamonds T05/06Pohjola Barca -09
16.8.2019pe17:30Vasaramäki ht /Kup P2008LKupittaa 08Pääkkärin Puumat Mustat
18.8.2019su17:00Terveystalo-areena3&4P2008YTunl 07 SininenRunosmäen puumat 08
19.8.2019ma17:05Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LHaukat ACPääkkärin Puumat Mustat
19.8.2019ma17:05Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LKupittaa 08TuNL Diamonds T05/06
19.8.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LPohjola Barca -09Hirvensalo-08 Tiikerit
20.8.2019tixxsiirtyysiirtyyP2008YHannunniittu Haukat FCTunl 07 Sininen
20.8.2019ti17:30Kärsämäki hiekka P2008YKärsämäki RealTuNL T07/08 Timantit
23.8.2019pe17:00Terveystalo-areena3&4P2008LAtleticoHaukat AC
23.8.2019pe17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2008YUittamo 08, JääkarhutVarissuo-08
23.8.2019pe18:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2008YUittamo 08, KarhutHirvensalon Pantterit
26.8.2019ma17:05Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LTuNL Diamonds T05/06Haukat AC
26.8.2019ma17:05Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LHirvensalo-08 TiikeritKupittaa 08
26.8.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LAtleticoPohjola Barca -09
27.8.2019ti17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2008YHirvensalon PantteritHannunniittu Haukat FC
27.8.2019ti18:00Parkki kht A P2008YTuNL T07/08 TimantitUittamo 08, Karhut
27.8.2019ti18:00Parkki kht B P2008YTunl 07 PunainenTunl 07 Sininen
27.8.2019ti17:30Runosmäki P2008YRunosmäen puumat 08Uittamo 08, Jääkarhut
27.8.2019ti17:30Varissuo/Pelttarinkatu ht P2008YVarissuo-08Kärsämäki Real
30.8.2019pe17:30Runosmäki P2008YRunosmäen puumat 08Hannunniittu Haukat FC
30.8.2019pe18:00Terveystalo-areena1&2P2008YTuNL T07/08 TimantitUittamo 08, Jääkarhut
30.8.2019pexxsiirtyysiirtyyP2008YTunl 07 PunainenUittamo 08, Karhut
1.9.2019su14:00Terveystalo-areena3&4P2008YVarissuo-08Tunl 07 Sininen
2.9.2019ma17:05Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LHaukat ACKupittaa 08
2.9.2019ma17:05Kupittaa 5 KHTkenttä 2P2008LPääkkärin Puumat MustatTuNL Diamonds T05/06
2.9.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LHirvensalo-08 TiikeritAtletico
3.9.2019ti17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2008YHirvensalon PantteritTunl 07 Punainen
3.9.2019ti17:30Kärsämäki hiekka P2008YKärsämäki RealRunosmäen puumat 08
3.9.2019ti18:00Parkki htKenttä 1P2008YTunl 07 SininenUittamo 08, Jääkarhut
3.9.2019ti17:30Varissuo/Pelttarinkatu ht P2008YVarissuo-08TuNL T07/08 Timantit
6.9.2019pe17:00Terveystalo-areena3&4P2008YHirvensalon PantteritKärsämäki Real
6.9.2019pe18:05Terveystalo-areena1&2P2008LPääkkärin Puumat MustatAtletico
6.9.2019pe18:05Terveystalo-areena3&4P2008LTuNL Diamonds T05/06Hirvensalo-08 Tiikerit
6.9.2019pe17:30Vasaramäki ht /Kup P2008LKupittaa 08Pohjola Barca -09
6.9.2019pe17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2008YUittamo 08, KarhutHannunniittu Haukat FC
9.9.2019ma17:05Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LHirvensalo-08 TiikeritPääkkärin Puumat Mustat
9.9.2019ma17:05Kupittaa 5 KHTKenttä 2P2008LPohjola Barca -09Haukat AC
9.9.2019ma18:00Kupittaa 5 KHTKenttä 1P2008LAtleticoTuNL Diamonds T05/06
9.9.2019ma17:00Terveystalo-areena3&4P2008YTunl 07 PunainenUittamo 08, Jääkarhut
9.9.2019ma19:05Terveystalo-areena3&4P2008YTuNL T07/08 TimantitHirvensalon Pantterit
10.9.2019ti17:30Kärsämäki hiekka P2008YKärsämäki RealUittamo 08, Karhut
10.9.2019ti17:30Runosmäki P2008YRunosmäen puumat 08Varissuo-08
12.9.2019to18:30Hannunniittu ht P2008YHannunniittu Haukat FCTunl 07 Punainen