P2010 / F9

Vieras joukkue toimittaa AINA kokoonpanoluettelon järjestävälle alueelle ennen ottelua !

SYKSY 2019

P2010 / F9

Ma 5.8.2019: Pohjolan toinen joukkue jäi sarjasta pois. Tilalle tuli P2011 kauppari haasteryhmä.

 

PVM

PV

Klo

Kentttä

nro

Sarja

Koti

Vieras

12.8.2019ma17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010LUittamon Kanuunat LÅbo City
12.8.2019ma18:10Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010LÅbo CityPOHJOLA VIHREÄ
12.8.2019ma18:50Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010LPOHJOLA VIHREÄUittamon Kanuunat L
13.8.2019ti17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenPeltolan Pythonit AC
13.8.2019ti18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2010LPeltolan Pythonit ACKärsämäen käärmeet 10
13.8.2019ti18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2010LKärsämäen käärmeet 10Hirvensalon Huuhkajat Keltainen
13.8.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan HyypiätLinnan Litmaset
13.8.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan LitmasetHannunniittu FC POMMIT
13.8.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2010LHannunniittu FC POMMITLinnan Hyypiät
14.8.2019ke17:30Hannunniittu ht P2010YHannunniittu HURRIKAANITPansio United
14.8.2019ke18:10Hannunniittu ht P2010YPansio UnitedUittamon Kanuunat Y
14.8.2019ke18:50Hannunniittu ht P2010YUittamon Kanuunat YHannunniittu HURRIKAANIT
14.8.2019ke17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2010YHirvensalo huuhkajat oranssiPeltolan Pythonit FC
14.8.2019ke18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2010YPeltolan Pythonit FCPääskyvuoren Ilvekset
14.8.2019ke18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2010YPääskyvuoren IlveksetHirvensalo huuhkajat oranssi
14.8.2019ke17:30Linna/Tallimäen ht P2010YLinnan RiskitAunelan Maalitykit
14.8.2019ke18:10Linna/Tallimäen ht P2010YAunelan MaalitykitPohjola 2010 Valkoinen
14.8.2019ke18:50Linna/Tallimäen ht P2010YPohjola 2010 ValkoinenLinnan Riskit
14.8.2019ke17:30Maaria-Paattinen P2010YMaPaIceHearts Pansio
14.8.2019ke18:10Maaria-Paattinen P2010YIceHearts PansioPOHJOLA MUSTA
14.8.2019ke18:50Maaria-Paattinen P2010YPOHJOLA MUSTAMaPa
15.8.2019to17:30Hepokulta (hiekka) P2010YHepokulta 10KaaNa 10
15.8.2019to18:10Hepokulta (hiekka) P2010YKaaNa 10Åbo City
15.8.2019to18:50Hepokulta (hiekka) P2010YÅbo CityHepokulta 10
19.8.2019ma17:30Pansio, hiekka P2010YPansio UnitedKaaNa 10
19.8.2019ma18:10Pansio, hiekka P2010YKaaNa 10Pääskyvuoren Ilvekset
19.8.2019ma18:50Pansio, hiekka P2010YPääskyvuoren IlveksetPansio United
20.8.2019ti17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenUittamon Kanuunat L
20.8.2019ti18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2010LUittamon Kanuunat LHannunniittu FC POMMIT
20.8.2019ti18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2010LHannunniittu FC POMMITHirvensalon Huuhkajat Keltainen
20.8.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010LP2011 kauppariPOHJOLA VIHREÄ
20.8.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010LPOHJOLA VIHREÄKärsämäen käärmeet 10
20.8.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010LKärsämäen käärmeet 10P2011 kauppari
21.8.2019ke17:30Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan LitmasetPeltolan Pythonit AC
21.8.2019ke18:10Linna/Tallimäen ht P2010LPeltolan Pythonit ACVarissuo liiga
21.8.2019ke18:50Linna/Tallimäen ht P2010LVarissuo liigaLinnan Litmaset
21.8.2019ke17:30Maaria-Paattinen P2010YMaPaHannunniittu HURRIKAANIT
21.8.2019ke18:10Maaria-Paattinen P2010YHannunniittu HURRIKAANITHirvensalo huuhkajat oranssi
21.8.2019ke18:50Maaria-Paattinen P2010YHirvensalo huuhkajat oranssiMaPa
21.8.2019ke18:00Pansio, tekonurmi P2010YIceHearts PansioHepokulta 10
21.8.2019ke18:40Pansio, tekonurmi P2010YHepokulta 10Pohjola 2010 Valkoinen
21.8.2019ke19:20Pansio, tekonurmi P2010YPohjola 2010 ValkoinenIceHearts Pansio
21.8.2019ke17:30Peltola, hiekka P2010YPeltolan Pythonit FCLinnan Riskit
21.8.2019ke18:10Peltola, hiekka P2010YLinnan RiskitUittamon Kanuunat Y
21.8.2019ke18:50Peltola, hiekka P2010YUittamon Kanuunat YPeltolan Pythonit FC
21.8.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010YPOHJOLA MUSTAAunelan Maalitykit
21.8.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010YAunelan MaalitykitÅbo City
21.8.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010YÅbo CityPOHJOLA MUSTA
26.8.2019ma17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010YUittamon Kanuunat YIceHearts Pansio
26.8.2019ma18:10Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010YIceHearts PansioKaaNa 10
26.8.2019ma18:50Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010YKaaNa 10Uittamon Kanuunat Y
27.8.2019ti17:30Kärsämäki hiekka P2010LKärsämäen käärmeet 10Uittamon Kanuunat L
27.8.2019ti18:10Kärsämäki hiekka P2010LUittamon Kanuunat LLinnan Litmaset
27.8.2019ti18:50Kärsämäki hiekka P2010LLinnan LitmasetKärsämäen käärmeet 10
27.8.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan HyypiätVarissuo liiga
27.8.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2010LVarissuo liigaPOHJOLA VIHREÄ
27.8.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2010LPOHJOLA VIHREÄLinnan Hyypiät
27.8.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010LP2011 kauppariÅbo City
27.8.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010LÅbo CityHirvensalon Huuhkajat Keltainen
27.8.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenP2011 kauppari
28.8.2019ke17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2010YHirvensalo huuhkajat oranssiPeltolan Pythonit FC
28.8.2019ke18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2010YPeltolan Pythonit FCAunelan Maalitykit
28.8.2019ke18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2010YAunelan MaalitykitHirvensalo huuhkajat oranssi
28.8.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010YPohjola 2010 ValkoinenPOHJOLA MUSTA
28.8.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010YPOHJOLA MUSTAHannunniittu HURRIKAANIT
28.8.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010YHannunniittu HURRIKAANITPohjola 2010 Valkoinen
28.8.2019ke17:30Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2010YPääskyvuoren IlveksetMaPa
28.8.2019ke18:10Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2010YMaPaHepokulta 10
28.8.2019ke18:50Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2010YHepokulta 10Pääskyvuoren Ilvekset
28.8.2019ke17:30Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010YÅbo CityPansio United
28.8.2019ke18:10Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010YPansio UnitedLinnan Riskit
28.8.2019ke18:50Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010YLinnan RiskitÅbo City
2.9.2019ma17:30Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010LÅbo CityHannunniittu FC POMMIT
2.9.2019ma18:10Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010LHannunniittu FC POMMITVarissuo liiga
2.9.2019ma18:50Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010LVarissuo liigaÅbo City
3.9.2019ti17:30Peltola, hiekka P2010LPeltolan Pythonit ACP2011 kauppari
3.9.2019ti18:10Peltola, hiekka P2010LP2011 kauppariLinnan Hyypiät
3.9.2019ti18:50Peltola, hiekka P2010LLinnan HyypiätPeltolan Pythonit AC
3.9.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010LPOHJOLA VIHREÄHirvensalon Huuhkajat Keltainen
3.9.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenLinnan Litmaset
3.9.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010LLinnan LitmasetPOHJOLA VIHREÄ
4.9.2019ke17:30Aunela, Opintie P2010YAunelan MaalitykitHannunniittu HURRIKAANIT
4.9.2019ke18:10Aunela, Opintie P2010YHannunniittu HURRIKAANITHepokulta 10
4.9.2019ke18:50Aunela, Opintie P2010YHepokulta 10Aunelan Maalitykit
4.9.2019ke18:00Pansio, tekonurmi P2010YPansio UnitedIceHearts Pansio
4.9.2019ke18:40Pansio, tekonurmi P2010YIceHearts PansioPeltolan Pythonit FC
4.9.2019ke19:20Pansio, tekonurmi P2010YPeltolan Pythonit FCPansio United
4.9.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010YPOHJOLA MUSTAHirvensalo huuhkajat oranssi
4.9.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010YHirvensalo huuhkajat oranssiUittamon Kanuunat Y
4.9.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010YUittamon Kanuunat YPOHJOLA MUSTA
4.9.2019ke17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YKaaNa 10Linnan Riskit
4.9.2019ke18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YLinnan RiskitMaPa
4.9.2019ke18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YMaPaKaaNa 10
4.9.2019ke17:30Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010YÅbo CityPohjola 2010 Valkoinen
4.9.2019ke18:10Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010YPohjola 2010 ValkoinenPääskyvuoren Ilvekset
4.9.2019ke18:50Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010YPääskyvuoren IlveksetÅbo City
9.9.2019ma17:30Hannunniittu ht P2010LHannunniittu FC POMMITPeltolan Pythonit AC
9.9.2019ma18:10Hannunniittu ht P2010LPeltolan Pythonit ACUittamon Kanuunat L
9.9.2019ma18:50Hannunniittu ht P2010LUittamon Kanuunat LHannunniittu FC POMMIT
10.9.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2010LLinnan LitmasetÅbo City
10.9.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2010LÅbo CityP2011 kauppari
10.9.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2010LP2011 kauppariLinnan Litmaset
10.9.2019ti17:30Varissuo/Pelttarinkatu ht P2010LVarissuo liigaKärsämäen käärmeet 10
10.9.2019ti18:10Varissuo/Pelttarinkatu ht P2010LKärsämäen käärmeet 10Linnan Hyypiät
10.9.2019ti18:50Varissuo/Pelttarinkatu ht P2010LLinnan HyypiätVarissuo liiga
13.9.2019pe17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010LUittamon Kanuunat LLinnan Hyypiät
13.9.2019pe18:10Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010LLinnan HyypiätPOHJOLA VIHREÄ
13.9.2019pe18:50Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010LPOHJOLA VIHREÄUittamon Kanuunat L
16.9.2019ma17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010LPOHJOLA VIHREÄHannunniittu FC POMMIT
16.9.2019ma18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010LHannunniittu FC POMMITLinnan Litmaset
16.9.2019ma18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010LLinnan LitmasetPOHJOLA VIHREÄ
16.9.2019ma17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010YUittamon Kanuunat YHannunniittu HURRIKAANIT
16.9.2019ma18:10Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010YHannunniittu HURRIKAANITÅbo City
16.9.2019ma18:50Vähäheikkilän ht / Uittamo P2010YÅbo CityUittamon Kanuunat Y
17.9.2019ti17:30Kärsämäki hiekka P2010LKärsämäen käärmeet 10Peltolan Pythonit AC
17.9.2019ti18:10Kärsämäki hiekka P2010LPeltolan Pythonit ACÅbo City
17.9.2019ti18:50Kärsämäki hiekka P2010LÅbo CityKärsämäen käärmeet 10
17.9.2019ti17:30Varissuo/Pelttarinkatu ht P2010LVarissuo liigaHirvensalon Huuhkajat Keltainen
17.9.2019ti18:10Varissuo/Pelttarinkatu ht P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenP2011 kauppari
17.9.2019ti18:50Varissuo/Pelttarinkatu ht P2010LP2011 kauppariVarissuo liiga
18.9.2019ke18:00Pansio, tekonurmi P2010YIceHearts PansioLinnan Riskit
18.9.2019ke18:40Pansio, tekonurmi P2010YLinnan RiskitHirvensalo huuhkajat oranssi
18.9.2019ke19:20Pansio, tekonurmi P2010YHirvensalo huuhkajat oranssiIceHearts Pansio
18.9.2019ke17:30Peltola, hiekka P2010YPeltolan Pythonit FCPOHJOLA MUSTA
18.9.2019ke18:10Peltola, hiekka P2010YPOHJOLA MUSTAHepokulta 10
18.9.2019ke18:50Peltola, hiekka P2010YHepokulta 10Peltolan Pythonit FC
18.9.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2010YPohjola 2010 ValkoinenPansio United
18.9.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2010YPansio UnitedMaPa
18.9.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2010YMaPaPohjola 2010 Valkoinen
18.9.2019ke17:30Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2010YPääskyvuoren IlveksetKaaNa 10
18.9.2019ke18:10Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2010YKaaNa 10Aunelan Maalitykit
18.9.2019ke18:50Pääskyvuori / Tilhenkenttä P2010YAunelan MaalitykitPääskyvuoren Ilvekset
23.9.2019ma17:30Hannunniittu ht P2010LHannunniittu FC POMMITP2011 kauppari
23.9.2019ma18:10Hannunniittu ht P2010LP2011 kauppariKärsämäen käärmeet 10
23.9.2019ma18:50Hannunniittu ht P2010LKärsämäen käärmeet 10Hannunniittu FC POMMIT
23.9.2019ma17:30Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010LÅbo CityLinnan Hyypiät
23.9.2019ma18:10Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010LLinnan HyypiätHirvensalon Huuhkajat Keltainen
23.9.2019ma18:50Vähäheikkilän ht / Åbo City P2010LHirvensalon Huuhkajat KeltainenÅbo City
24.9.2019ti17:30Peltola, hiekka P2010LPeltolan Pythonit ACUittamon Kanuunat L
24.9.2019ti18:10Peltola, hiekka P2010LUittamon Kanuunat LVarissuo liiga
24.9.2019ti18:50Peltola, hiekka P2010LVarissuo liigaPeltolan Pythonit AC
25.9.2019ke17:30Aunela, Opintie P2010YAunelan MaalitykitMaPa
25.9.2019ke18:10Aunela, Opintie P2010YMaPaUittamon Kanuunat Y
25.9.2019ke18:50Aunela, Opintie P2010YUittamon Kanuunat YAunelan Maalitykit
25.9.2019ke17:30Hannunniittu ht P2010YHannunniittu HURRIKAANITIceHearts Pansio
25.9.2019ke18:10Hannunniittu ht P2010YIceHearts PansioÅbo City
25.9.2019ke18:50Hannunniittu ht P2010YÅbo CityHannunniittu HURRIKAANIT
25.9.2019ke17:30Hepokulta (hiekka) P2010YHepokulta 10Pansio United
25.9.2019ke18:10Hepokulta (hiekka) P2010YPansio UnitedHirvensalo huuhkajat oranssi
25.9.2019ke18:50Hepokulta (hiekka) P2010YHirvensalo huuhkajat oranssiHepokulta 10
25.9.2019ke17:30Linna/Tallimäen ht P2010YLinnan RiskitPOHJOLA MUSTA
25.9.2019ke18:10Linna/Tallimäen ht P2010YPOHJOLA MUSTAPääskyvuoren Ilvekset
25.9.2019ke18:50Linna/Tallimäen ht P2010YPääskyvuoren IlveksetLinnan Riskit
25.9.2019ke17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YKaaNa 10Peltolan Pythonit FC
25.9.2019ke18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YPeltolan Pythonit FCPohjola 2010 Valkoinen
25.9.2019ke18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2010YPohjola 2010 ValkoinenKaaNa 10