P2011 / F8

 

 

Vieras joukkue toimittaa AINA kokoonpanoluettelon järjestävälle alueelle ennen ottelua !

 

SYKSY 2019

P2011 / F8

 

PVM

PV

Klo

Kentttä

nro

Sarja

Koti

Vieras

12.8.2019ma17:30Hannunniittu ht P2011LHannunniittu2011 SininenPOHJOLA MUSTA
12.8.2019ma18:10Hannunniittu ht P2011LPOHJOLA MUSTAHirvensalo valkoinen
12.8.2019ma18:50Hannunniittu ht P2011LHirvensalo valkoinenHannunniittu2011 Sininen
12.8.2019ma17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011LKaaNa 2012Runosmäki
12.8.2019ma18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011LRunosmäkiLinna 11
12.8.2019ma18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011LLinna 11KaaNa 2012
13.8.2019ti17:30Hepokulta (hiekka) P2011LHepokullan PallosalamatUittamon Titaanit
13.8.2019ti18:10Hepokulta (hiekka) P2011LUittamon TitaanitKärsämäen Käärmeet 11
13.8.2019ti18:50Hepokulta (hiekka) P2011LKärsämäen Käärmeet 11Hepokullan Pallosalamat
14.8.2019ke17:30Hepokulta (hiekka) P2011YHepokullan KomeetatHannunniittu2011 Valkoinen
14.8.2019ke18:10Hepokulta (hiekka) P2011YHannunniittu2011 ValkoinenHirvensalo musta
14.8.2019ke18:50Hepokulta (hiekka) P2011YHirvensalo mustaHepokullan Komeetat
14.8.2019ke17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2011YPOHJOLA VALKOINENTuNL T10-12 Valkoinen
14.8.2019ke18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2011YTuNL T10-12 ValkoinenPeltolan Pirajat 2011
14.8.2019ke18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2011YPeltolan Pirajat 2011POHJOLA VALKOINEN
14.8.2019ke17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YKaaNa 2011MaPa 2011
14.8.2019ke18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YMaPa 2011Pansion Timantit
14.8.2019ke18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YPansion TimantitKaaNa 2011
19.8.2019ma17:30Kärsämäki hiekka P2011LKärsämäen Käärmeet 11POHJOLA MUSTA
19.8.2019ma18:10Kärsämäki hiekka P2011LPOHJOLA MUSTAHirvensalo valkoinen
19.8.2019ma18:50Kärsämäki hiekka P2011LHirvensalo valkoinenKärsämäen Käärmeet 11
19.8.2019ma17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011LUittamon TitaanitHannunniittu2011 Sininen
19.8.2019ma18:10Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011LHannunniittu2011 SininenHepokullan Pallosalamat
19.8.2019ma18:50Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011LHepokullan PallosalamatUittamon Titaanit
20.8.2019ti17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011LKaaNa 2012Runosmäki
20.8.2019ti18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011LRunosmäkiLinna 11
20.8.2019ti18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011LLinna 11KaaNa 2012
21.8.2019ke17:30Hannunniittu ht P2011YHannunniittu2011 ValkoinenMaPa 2011
21.8.2019ke18:10Hannunniittu ht P2011YMaPa 2011Varissuo-11
21.8.2019ke18:50Hannunniittu ht P2011YVarissuo-11Hannunniittu2011 Valkoinen
21.8.2019ke17:30Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YKaaNa 2011POHJOLA VALKOINEN
21.8.2019ke18:10Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YPOHJOLA VALKOINENHirvensalo musta
21.8.2019ke18:50Valkeavuoren KHT (Aapiskuja 2, 20780 Kaarina P2011YHirvensalo mustaKaaNa 2011
21.8.2019ke17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011YUittamon Titaanit YkkönenPeltolan Pirajat 2011
21.8.2019ke18:10Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011YPeltolan Pirajat 2011Pansion Timantit
21.8.2019ke18:50Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011YPansion TimantitUittamon Titaanit Ykkönen
26.8.2019ma17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2011LPOHJOLA MUSTARunosmäki
26.8.2019ma18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2011LRunosmäkiUittamon Titaanit
26.8.2019ma18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2011LUittamon TitaanitPOHJOLA MUSTA
27.8.2019ti17:30Hepokulta (hiekka) P2011LHepokullan PallosalamatKaaNa 2012
27.8.2019ti18:10Hepokulta (hiekka) P2011LKaaNa 2012Kärsämäen Käärmeet 11
27.8.2019ti18:50Hepokulta (hiekka) P2011LKärsämäen Käärmeet 11Hepokullan Pallosalamat
28.8.2019ke17:30Hepokulta (hiekka) P2011YHepokullan KomeetatVarissuo-11
28.8.2019ke18:10Hepokulta (hiekka) P2011YVarissuo-11Peltolan Pirajat 2011
28.8.2019ke18:50Hepokulta (hiekka) P2011YPeltolan Pirajat 2011Hepokullan Komeetat
28.8.2019ke18:00Pansio, tekonurmi P2011YPansion TimantitPOHJOLA VALKOINEN
28.8.2019ke18:40Pansio, tekonurmi P2011YPOHJOLA VALKOINENHannunniittu2011 Valkoinen
28.8.2019ke19:20Pansio, tekonurmi P2011YHannunniittu2011 ValkoinenPansion Timantit
30.8.2019pe17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011YUittamon Titaanit YkkönenTuNL T10-12 Valkoinen
30.8.2019pe18:10Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011YTuNL T10-12 ValkoinenKaaNa 2011
30.8.2019pe18:50Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011YKaaNa 2011Uittamon Titaanit Ykkönen
3.9.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2011LLinna 11Hirvensalo valkoinen
3.9.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2011LHirvensalo valkoinenHannunniittu2011 Sininen
3.9.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2011LHannunniittu2011 SininenLinna 11
3.9.2019ti17:30Runosmäki P2011LRunosmäkiPOHJOLA MUSTA
3.9.2019ti18:10Runosmäki P2011LPOHJOLA MUSTAUittamon Titaanit
3.9.2019ti18:50Runosmäki P2011LUittamon TitaanitRunosmäki
4.9.2019ke17:30Maaria-Paattinen P2011YMaPa 2011Uittamon Titaanit Ykkönen
4.9.2019ke18:10Maaria-Paattinen P2011YUittamon Titaanit YkkönenHepokullan Komeetat
4.9.2019ke18:50Maaria-Paattinen P2011YHepokullan KomeetatMaPa 2011
4.9.2019ke17:30Peltola P2011YPeltolan Pirajat 2011KaaNa 2011
4.9.2019ke18:10Peltola P2011YKaaNa 2011Hannunniittu2011 Valkoinen
4.9.2019ke18:50Peltola P2011YHannunniittu2011 ValkoinenPeltolan Pirajat 2011
4.9.2019ke17:00Terveystalo-areenaKenttä 4P2011YTuNL T10-12 ValkoinenHirvensalo musta
4.9.2019ke17:40Terveystalo-areenaKenttä 4P2011YHirvensalo mustaVarissuo-11
4.9.2019ke18:20Terveystalo-areenaKenttä 4P2011YVarissuo-11TuNL T10-12 Valkoinen
9.9.2019ma17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2011YPOHJOLA VALKOINENHepokullan Komeetat
9.9.2019ma18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2011YHepokullan KomeetatPeltolan Pirajat 2011
9.9.2019ma18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2011YPeltolan Pirajat 2011POHJOLA VALKOINEN
10.9.2019ti17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2011LHirvensalo valkoinenLinna 11
10.9.2019ti18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2011LLinna 11Kärsämäen Käärmeet 11
10.9.2019ti18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2011LKärsämäen Käärmeet 11Hirvensalo valkoinen
11.9.2019ke17:30Hannunniittu ht P2011LHannunniittu2011 SininenKaaNa 2012
11.9.2019ke18:10Hannunniittu ht P2011LKaaNa 2012Hepokullan Pallosalamat
11.9.2019ke18:50Hannunniittu ht P2011LHepokullan PallosalamatHannunniittu2011 Sininen
11.9.2019ke17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2011YHirvensalo mustaUittamon Titaanit Ykkönen
11.9.2019ke18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2011YUittamon Titaanit YkkönenPansion Timantit
11.9.2019ke18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2011YPansion TimantitHirvensalo musta
11.9.2019ke17:30Maaria-Paattinen P2011YMaPa 2011POHJOLA VALKOINEN
11.9.2019ke18:10Maaria-Paattinen P2011YPOHJOLA VALKOINENVarissuo-11
11.9.2019ke18:50Maaria-Paattinen P2011YVarissuo-11MaPa 2011
11.9.2019ke17:00Terveystalo-areenaKenttä 4P2011YTuNL T10-12 ValkoinenHepokullan Komeetat
11.9.2019ke17:40Terveystalo-areenaKenttä 4P2011YHepokullan KomeetatKaaNa 2011
11.9.2019ke18:20Terveystalo-areenaKenttä 4P2011YKaaNa 2011TuNL T10-12 Valkoinen
17.9.2019ti17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2011LPOHJOLA MUSTALinna 11
17.9.2019ti18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2011LLinna 11Hepokullan Pallosalamat
17.9.2019ti18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2011LHepokullan PallosalamatPOHJOLA MUSTA
17.9.2019ti17:30Runosmäki P2011LRunosmäkiKärsämäen Käärmeet 11
17.9.2019ti18:10Runosmäki P2011LKärsämäen Käärmeet 11Hannunniittu2011 Sininen
17.9.2019ti18:50Runosmäki P2011LHannunniittu2011 SininenRunosmäki
18.9.2019ke17:30Hannunniittu ht P2011YHannunniittu2011 ValkoinenTuNL T10-12 Valkoinen
18.9.2019ke18:10Hannunniittu ht P2011YTuNL T10-12 ValkoinenUittamon Titaanit Ykkönen
18.9.2019ke18:50Hannunniittu ht P2011YUittamon Titaanit YkkönenHannunniittu2011 Valkoinen
18.9.2019ke17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2011YHirvensalo mustaMaPa 2011
18.9.2019ke18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2011YMaPa 2011POHJOLA VALKOINEN
18.9.2019ke18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2011YPOHJOLA VALKOINENHirvensalo musta
18.9.2019ke17:30Varissuo/Pelttarinkatu ht P2011YVarissuo-11Pansion Timantit
18.9.2019ke18:10Varissuo/Pelttarinkatu ht P2011YPansion TimantitHepokullan Komeetat
18.9.2019ke18:50Varissuo/Pelttarinkatu ht P2011YHepokullan KomeetatVarissuo-11
18.9.2019ke17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011LUittamon TitaanitKaaNa 2012
18.9.2019ke18:10Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011LKaaNa 2012Hirvensalo valkoinen
18.9.2019ke18:50Vähäheikkilän ht / Uittamo P2011LHirvensalo valkoinenUittamon Titaanit
24.9.2019ti17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2011LHirvensalo valkoinenRunosmäki
24.9.2019ti18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2011LRunosmäkiHepokullan Pallosalamat
24.9.2019ti18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2011LHepokullan PallosalamatHirvensalo valkoinen
24.9.2019ti17:30Kärsämäki hiekka P2011LKärsämäen Käärmeet 11POHJOLA MUSTA
24.9.2019ti18:10Kärsämäki hiekka P2011LPOHJOLA MUSTAKaaNa 2012
24.9.2019ti18:50Kärsämäki hiekka P2011LKaaNa 2012Kärsämäen Käärmeet 11
24.9.2019ti17:30Linna/Tallimäen ht P2011LLinna 11Uittamon Titaanit
24.9.2019ti18:10Linna/Tallimäen ht P2011LUittamon TitaanitHannunniittu2011 Sininen
24.9.2019ti18:50Linna/Tallimäen ht P2011LHannunniittu2011 SininenLinna 11
25.9.2019ke18:00Pansio, tekonurmi P2011YPansion TimantitMaPa 2011
25.9.2019ke18:40Pansio, tekonurmi P2011YMaPa 2011TuNL T10-12 Valkoinen
25.9.2019ke19:20Pansio, tekonurmi P2011YTuNL T10-12 ValkoinenPansion Timantit
25.9.2019ke17:30Peltola P2011YPeltolan Pirajat 2011Hirvensalo musta
25.9.2019ke18:10Peltola P2011YHirvensalo mustaHannunniittu2011 Valkoinen
25.9.2019ke18:50Peltola P2011YHannunniittu2011 ValkoinenPeltolan Pirajat 2011
25.9.2019ke17:30Varissuo/Pelttarinkatu ht P2011YVarissuo-11KaaNa 2011
25.9.2019ke18:10Varissuo/Pelttarinkatu ht P2011YKaaNa 2011Uittamon Titaanit Ykkönen
25.9.2019ke18:50Varissuo/Pelttarinkatu ht P2011YUittamon Titaanit YkkönenVarissuo-11