Talvisarjan Impivaaran pelit 19.12 joudutaan siirtämään ensivuoden puolelle

7.12.2010

Talvisarjan Impivaaran pelit 19.12 joudutaan siirtämään ensivuoden puolelle Lausteen Pororopuiston hallille, 19.12 pelit siirtyvät Lauantai päivälle 8.1 tai 15.1.

Talvisarjan Impivaaran pelit 19.12 joudutaan siirtämään ensivuoden puolelle Lausteen Pororopuiston hallille,

koska 19.12 hallissa on Palloliiton Turun pirin haavitapahtuma.

 

19.12 pelit siirtyvät Lauantai päivälle 8.1 tai 15.1.

Tämä tarkoittaa, että osalle joukkueille saattaa tulla talvisarjan peli peräkkäisinä päivinä.

Tälle emme ikävä kyllä voi mitään sillä aika ja tila on meillä rajalliset.

 

Jakelu:

-          alla olevien joukkueiden yhteyshenkilöt/valm.

-          tsto

 

 

 

SIIRRETYT  PELIT 19.12

19.12.2010

Impivaara 1

9:05

9:30

I-04p

ÅBO UNITED VIT

Kärsämäki AC

19.12.2010

Impivaara 1

9:40

10:05

I-04p

ÅBO UNITED BLÅ

FC MaPa -04

19.12.2010

Impivaara 1

10:15

10:40

I-04p

Åbo United F02

Pansio-05

19.12.2010

Impivaara 1

10:50

11:15

I-04p

Pohjola vihr.

Pansio -04

19.12.2010

Impivaara 1

11:25

11:50

G-02p

Pääkkärin Puumat

FC Hirvensalo Haarla

19.12.2010

Impivaara 2

9:05

9:30

I-04p

Pääkkärin Leijonat keltainen

Halinen

19.12.2010

Impivaara 2

9:40

10:05

I-04p

Pääkkärin Leijonat mustat

Kärsämäki littlestars

19.12.2010

Impivaara 2

10:15

10:40

I-04p

Åbo United flickor0304

Linna 04

19.12.2010

Impivaara 2

10:50

11:15

G-02p

Uittamo Jedit Blue

Aunela AC

19.12.2010

Impivaara 2

11:25

11:50

G-02p

Uittamo Jedit white

Kupittaa Fc

19.12.2010

Impivaara 3

9:05

9:30

G-02p

Pohjolan Tiikerit

Aunela FC

19.12.2010

Impivaara 3

9:40

10:05

G-02p

Pohjolan Leijonat

Kupittaa AC

19.12.2010

Impivaara 3

10:15

10:40

G-02p

Pääkkärin Piraijat

Kärsämäki AC

19.12.2010

Impivaara 3

10:50

11:15

G-02p

Fc runosmäki

MaPa -02

19.12.2010

Impivaara 3

11:25

11:50

G-02p

FC Ruskon pallo

Peltolan Salamat

 

 

 

 

UUDET PÄIVÄT, PAIKAT JA KLO AJAT 19.12 Impivaaran peleille

 

8.1.2011

LAUSTE 1

14:05

14:30

I-04p

ÅBO UNITED VIT

Kärsämäki AC

8.1.2011

LAUSTE 1

14:35

15:00

I-04p

Pääkkärin Leijonat keltainen

Halinen

8.1.2011

LAUSTE 1

15:05

15:30

I-04p

ÅBO UNITED BLÅ

FC MaPa -04

8.1.2011

LAUSTE 1

15:35

16:00

I-04p

Pääkkärin Leijonat mustat

Kärsämäki littlestars

8.1.2011

LAUSTE 2

14:05

14:30

G-02p

Pohjolan Tiikerit

Aunela FC

8.1.2011

LAUSTE 2

14:35

15:00

G-02p

Pohjolan Leijonat

Kupittaa AC

8.1.2011

LAUSTE 2

15:05

15:30

G-02p

Pääkkärin Piraijat

Kärsämäki AC

8.1.2011

LAUSTE 2

15:35

16:00

G-02p

Pääkkärin Puumat

FC Hirvensalo Haarla

 

15.1.2011

LAUSTE 1

14:05

14:30

I-04p

Åbo United F02

Pansio-05

15.1.2011

LAUSTE 1

14:35

15:00

I-04p

Åbo United flickor0304

Linna 04

15.1.2011

LAUSTE 1

15:05

15:30

I-04p

Pohjola vihr.

Pansio -04

15.1.2011

LAUSTE 1

15:35

16:00

G-02p

Fc runosmäki

MaPa -02

15.1.2011

LAUSTE 2

14:05

14:30

G-02p

Uittamo Jedit Blue

Aunela AC

15.1.2011

LAUSTE 2

14:35

15:00

G-02p

Uittamo Jedit white

Kupittaa Fc

15.1.2011

LAUSTE 2

15:05

15:30

G-02p

FC Ruskon pallo

Peltolan Salamat

 

 



Lisätietoja: http://www.turunnappulaliiga.fi/toiminta/talvisarja_2010_2011/otteluohjelma/