2015 -syntyneet

Hannunniittu 2015

(Hannunniittu, Kurala, Kohmo, Nummi, Itäharju)

Joukkueenjohtaja Tanja Peltonen 044 5013250

peltonta@gmail.com

Valmentaja Miko Mäkinen 040-9318339

makinen.miko@gmail.com

Valmentaja Miika Sjöman 050-9111388

miikasjoman@gmail.com

Valmentaja Marco Tammi 044-3066724

tammimarco@gmail.com 

 

Hepokulta 2015

(Hepokulta, Vätti, Teräsrautela, Nättinummi, Kaerla)

Joukkueenjohtaja Terhi Vuovirta 040-5863907

tervuo@gmail.com

 

Hirvensalo 2015 

(Hirvensalo, Kakskerta)

Joukkueenjohtaja

jojohirvensalo2015@gmail.com 

Valmentaja Juha Mänkärlä

 

Kupittaa 2015-2016

(Kupittaa, Vasaramäki, Kurjenmäki, Petrelius)

Valmentaja Milla Pylkkänen-Salminen 040 7403224

milla.pylkkanen@gmail.com 

Joukkueenjohtaja Mauri Katajisto
mauri.katajisto@live.fi 

 

 

Kärsämäki 2015-2016

(Kärsämäki, Kastu, Raunistula, Räntämäki, Paltta, Oriketo)

Joukkueenjohtaja Katri Lammi 044 5255458

katri.tunl@gmail.com 

Valmentaja Toni Rannikko 050 3540877

tonirannikk@gmail.com

 

Linna 2015

(Läntinen keskusta, Iso-Heikkilä, Portsa, Patterinhaka, Ruissalo)

Joukkueenjohtaja Jouni Lehtinen 040 7297655

jouni.lehtinen@strongflow.fi 

Valmentaja Timo Näveri

Valmentaja Brian Keaney

 

Maaria-Paattinen 2015

(Yli-Maaria, Moisio, Jäkärlä, Paattinen)

Joukkueenjohtaja Saku Virtanen 045 2117393

saku15virtanen@gmail.com 

Valmentaja Juha Nurmi 045 1413376

juha.nurmi85@gmail.com 

Huoltaja Tony Asikainen 045 8885335

asikainen1989@gmail.com 

 

Pansio 2015-2016

(Pansio, Perno, Aunela, Jyrkkälä, Härkämäki)

Valmentaja Nada 046 8424113

 

Peltola 2015-2016

(Peltola, Ilpoinen, Koivula, Harittu, Luolavuori)

Joukkueenjohtaja Sari Malmila 050 4139743

sari.malmila@hotmail.com 

Valmentaja Toni Silvennoinen, 044 9941683
tonotypo@gmail.com 

 

 

Pohjola 2015

(Pohjola, Kähäri, Pitkämäki, Ruohonpää, Mälikkälä, Suikkila)

Joukkueenjohtaja Annika Ranta 040 736 8175

annikaranta4@gmail.com 

Joukkueenjohtaja Kaisa Raita 050 331 2345

raita.kaisa@gmail.com

 

Pääskyvuori 2015

(Pääskyvuori, Hurttivuori, Laukkavuori)

Joukkueenjohtaja Hanna Haukkala 040 7771643

hanna.haukkala@gmail.com

Joukkueenjohtaja (uusien pelaajien yhteydenotot) Anne-Mari Haavisto 0400 500898

haavistoannemari@gmail.com

valmentaja Mika Alanko 0400 991099

alanko75@yahoo.com


 

Runosmäki 2015

(Runosmäki, Kiikku)
Tiedot tulossa.

Yhteydenotot toistaiseksi seurakoordinaattorille

miika.weckman@turunnappulaliiga.fi 


 

Uittamo 2015

(Uittamo, Katariina, Ispoinen, Puistomäki, Vähä-heikkilä, Mäntymäki, Korppoolaismäki)

Valmentaja Lasse Peltola 044-0402368

lasse.peltola@outlook.com 

Valmentaja Ismail Said Khalifa

 

Varissuo 2015-2016

(Varissuo)

Joukkueenjohtaja Minna Liljeqvist

minnakl81@hotmail.com

Vastuuvalmentaja Jaakko Mäki-Kuutti 045 1460205

jaakko.makikuutti@gmail.com