2013 -syntyneet harrastejoukkueet

Hannunniittu 2013

(Hannunniittu, Kurala, Kohmo, Nummi, Itäharju)

Joukkueenjohtaja Senni Kiukainen 040 5476881 senni_kiukainen@hotmail.com

Valmentaja Heikki Räisänen 

hs.raisanen@gmail.com

Valmentaja Sami Elamo 

spelam@utu.fi


Hepokulta 2013

(Hepokulta, Vätti, Teräsrautela, Nättinummi, Kaerla)

joukkueenjohtaja Jeanette Holm 044 3727904

Je.anette@hotmail.com⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Valmentaja Marko Tiihonen 

marko.tiihonen@arme.fi 


Hirvensalo 2013

(Hirvensalo, Kakskerta)

Joukkueenjohtaja Marja Kosme 040 8218306

mjkosme@gmail.com

Valmentaja Toni Teräväinen 040 5757964

toni.teravainen@evli.com  


Kupittaa 2013

(Kupittaa, Vasaramäki, Kurjenmäki, Petrelius)

Joukkueenjohtaja kupittaa13@gmail.com


Kärsämäki 2013 (Yhteisjoukkue Runosmäen kanssa)

Joukkueenjohtaja Kirsi Juntunen 040 4121477

kikka.juntunen@gmail.com (uudet pelaajat)

Joukkueenjohtaja Sonja Nymander 045 2697097

sonjanymander@hotmail.com 


Linna 2013

(Läntinen keskusta, Iso-Heikkilä, Portsa, Patterinhaka, Ruissalo)

Joukkueenjohtaja Juha Virtanen 050-5270366 juha.virtanen27@gmail.com

Joukkueenjohtaja Otto Huttunen 

lyle.huttunen@gmail.com


Maaria-Paattinen 2013

(Yli-Maaria, Moisio, Jäkärlä, Paattinen)

Valmentaja Juha Nurmi 045 1413376

juha.nurmi85@gmail.com 


Peltola 2013 (Yhteisjoukkue Kupittaan kanssa)

(Peltola, Ilpoinen, Koivula, Harittu, Luolavuori)

Joukkueenjohtaja kupittaa2013@gmail.com


Runosmäki 2013 (Yhteisjoukkue Kärsämäen kanssa)

(Runosmäki, Kiikku)

Joukkueenjohtaja Kirsi Juntunen 040 4121477

kikka.juntunen@gmail.com (uudet pelaajat)

Joukkueenjohtaja Sonja Nymander 045 2697097

sonjanymander@hotmail.com 


Uittamon Huskyt 2013

(Uittamo, Katariina, Ispoinen, Puistomäki, Vähä-heikkilä, Mäntymäki, Korppoolaismäki)

Valmentaja Juha Wahlbäck 044 7313043 

waalbe@gmail.com
Valmentaja Victor Gonzales 040 8600883

gonzales.alvarez.victor@gmail.com