Tulokset 2011

 SPL Turku / TuNL

Taitokilpailut  21.8.2011

Pojat F8 (-03)

Kulta 105, Hopea 125, Pronssi 145

 

NimiSeuraKulj-
laukaus
SyöttöPonnau. PujotteluPuskuLoppuaikaSPL
MERKKI
Onni-Pekka PajulaRP20,353,522,030,04,0121,8Hopea
Urho TuominenRP26,255,123,036,03,0137,3Pronssi
Mikke HaapanenRP26,260,018,038,14,0138,3Pronssi
Niklas PyyhtiäKup26,359,531,034,25,0146,0 
Miska JärvipetäjäKär33,856,230,043,44,0159,4 
Jukka SiivonenHir29,556,340,038,34,0160,1 

 

 

 

SPL Turku / TuNL

Taitokilpailut 21.8.2011(4.9.2011)

Tytöt F8 (-03)

Kulta 125, Hopea 145, Pronssi 165

 

 

SukunimiEtunimiSeuraKuljetus-
laukaus
SyöttöPonnau. PujotteluPuskuLoppuaikaSPL
MERKKI
HeinonenEveliinaKupittaa34,160,040,042,82,0174,9 
TimlinAdeleKupittaa31,860,040,051,44,0179,2 

 

 

 

 

 

TuNL

Taitokilpailut 21.8.2011

Pojat G7 ja G6 (-04/-05)

 

NimiSeuraKuljetus-
laukaus
Syöttö (3kier)Ponnau. (10krt.) PujotteluPuskuLoppuaika
Eliel Köpilä (-04)Hir29,035,012,038,54,0110,5
Matias Lehti (-04)Hep40,035,418,048,71,0141,1
Topias Ojanperä (-04)Hep40,037,211,042,14,0126,3
Leevi Moberg (-04)Hep32,035,313,043,34,0119,6
Niklas Gordillo (-04)Han35,957,712,046,11,0150,7
Jesse Saarinen (-04)Han32,559,423,039,92,0152,8
Akseli Simola (-04)Han30,338,824,048,72,0139,8
Akseli Laine (-04) Pää41,158,338,058,32,0193,7
Leevi Paadar (-04)Pää43,655,621,058,23,0175,4
Aaro Louramo (-04)Hir40,048,922,050,95,0156,8
Julius Heinonen (-04)Hir34,038,819,035,83,0124,6
Daniel Nikkar (-04)Kär40,055,329,060,02,0182,3
Jonne Tulonen (-04)Kär40,038,119,045,12,0140,2
Patrik Koski (-04)Run27,033,816,034,94,0107,7
Roni Passoja (-04)Run35,140,431,045,13,0148,6
Aleksander Hämäläinen (-04)Run32,156,122,050,02,0158,2
Akseli Lindqvist (-04)Poh35,243,331,043,73,0150,2
Aleksi Heino (-04)Kup28,038,212,035,83,0111,0
        
Lassi Luoto (-05)Hir39,054,332,060,03,0182,3
Anton Paavola (-05)Hir38,448,532,049,31,0167,2
Joonas Rampp (-05)Hir37,453,020,058,21,0167,6
Max Bang (-05)Hir30,334,614,042,54,0117,4
Bader Koubri (-05)Hir46,860,023,055,53,0182,3
Aleksi Leppänen (-05)Hir30,443,823,060,02,0155,2

  

 2002 syntyneet

SPL Turku / TuNL

Taitokilpailut 4.9.2011

Impivaaran jp halli

Tulokset julkaistaan kuuden ensimmäisen osalta tulosjärjestyksessä (1-6),
jonka jälkeen loput julkaistaan aakkosjärjestyksessä.

Tytöt: Kultamerkki 120, Hopea 140, Pronssi 160

SukunimiEtunimiSeuraKuljetus-
laukaus
SyöttöPonnau. PujotteluPuskuLoppuaikaSPL
MERKKI
MarttinenAlinaTuNL 0024,550,119,934,43,0125,9Hopea
KantJuuliaAunela25,560,017,534,83,0134,8Hopea
UusitaloMillaKärsäm.24,958,022,634,54,0136,0Hopea
KarhuJennaAunela25,456,923,435,04,0136,7Hopea
TolonenHenniKärsäm.31,960,020,336,92,0147,1Pronssi
PeltonenLottaKärsäm.26,460,028,437,13,0148,9Pronssi
HakaJuuliaAunela27,560,040,038,54,0162,0 
HeinoIda-SofiaKupittaa27,660,040,044,34,0167,9 
HiltunenHelmiKupittaa24,760,040,038,44,0159,1Pronssi
KaletonNeaAunela25,660,040,035,04,0156,6Pronssi
KarppiHerttaHepokult.31,060,040,037,43,0165,4 
KurkiViiviKärsäm.29,660,040,035,58,0157,1Pronssi
LahtivuoriEmmiHepokult.30,160,040,037,43,0164,5 
LuotonenVenlaHepokult.29,760,040,033,64,0159,3Pronssi
RuohoSofiaKärsäm.33,760,040,037,64,0167,3 
SaarioViiviHepokult.28,260,040,038,34,0162,5 
SauvonsaariTessaHirvensalo29,160,040,040,32,0167,4 
ViinikainenOonaHepokult.29,559,940,038,02,0165,4 

 

Pojat: Kulta 100, Hopea 120, Pronssi 140

 

SukunimiEtunimiSeuraKuljetus-
laukaus
SyöttöPonnau. PujotteluPuskuLoppuaikaSPL
MERKKI
          
LehtonenEetuTuNL 0222,449,27,827,97,0100,3Hopea
LundenAnttiTuNL 0217,256,019,228,510110,9Hopea
LehtonenJoonasTuNL 0224,846,221,529,44,0117,9Hopea
KokkalaJarkkoTuNL 0221,554,827,829,810,0123,9Pronssi
SalminenDanielTuNL 0222,257,926,632,013,0125,7Pronssi
SalminenAlexanderTuNL 0222,752,240,029,813,0131,7Pronssi
BerglundAxelTuNL 0223,152,128,636,34,0136,1Pronssi
GrönbergMarkusTuNL 0223,859,322,732,03134,8Pronssi
HartikainenIivoHirvensalo31,460,040,034,13,0162,5 
KallioMiloTuNL 0231,160,036,635,25157,9 
KetolaEelisTuNL 0233,460,040,035,23,0165,6 
KöpiläMikaelHirvensalo29,356,540,034,87,0153,6 
LiukeJooaHirvensalo30,860,040,043,24,0170,0 
MahutaRyanTuNL 0228,160,024,330,22,0140,6 
MobergAlecTuNL 0223,660,040,034,55,0153,1 
PaijaJoonaTuNL 0224,258,740,031,911,0143,8 
PaukkuViliTuNL 0230,660,040,033,53161,1 
RamppNiklasHirvensalo38,560,040,041,93,0177,4 
RauhaniemiKalleTuNL 0229,753,217,633,62132,1Pronssi
RikkonenTuomasTuNL 0231,750,926,935,010134,5Pronssi
VasaIiroTuNL 0226,760,040,034,43158,1 
VyyryläinenAntonTuNL 0228,760,040,035,510154,2 

  

 2001 syntyneet

SPL Turku / TuNL

Taitokilpailut 4.9.2011

Impivaaran jp halli

Tulokset julkaistaan kuuden ensimmäisen osalta tulosjärjestyksessä (1-6),
jonka jälkeen loput julkaistaan aakkosjärjestyksessä.

Tytöt: Kultamerkki 110, Hopea 130, Pronssi 150

SukunimiEtunimiSeuraKuljetus-
laukaus
SyöttöPonnau. PujotteluPuskuLoppuaikaSPL
MERKKI
SimolaSofiaTuNL 0020,560,06,930,013,0104,4Kulta
PirYeldaTuNL 0023,048,59,032,18,0104,6Kulta
MettäläIidaTuNL 0128,648,814,429,94117,7Hopea
GustassonMatildaTuNL 0127,048,721,833,97124,4Hopea
HänninenNinaTuNL 0124,949,423,532,14125,9Hopea
BrusilaIinesTuNL 0128,454,040,036,54,0154,9 
HeikkinenIisaTuNL 0128,559,640,037,44,0161,5 
KakkoAnnuTuNL 0123,960,040,037,21,0160,1 
KlaverRosalindaAunela26,560,040,050,12,0174,6 
SaarinenWilmaTuNL 0129,650,840,038,74,0155,1 
TuohimaaNeaTuNL 0131,260,040,041,04,0168,2 
VuorinenVernaTuNL 0130,560,038,236,33,0162,0 
ÖstAnnabellaTuNL 0131,460,040,039,52168,9 

 

Pojat: Kulta 95, Hopea 115, Pronssi 135

SukunimiEtunimiSeuraKuljetus-
laukaus
SyöttöPonnau. PujotteluPuskuLoppuaikaSPL
MERKKI
MastokangasEliasTuNL 0120,339,816,325,510,091,9Kulta
GrönholmEmilTuNL 0115,646,218,927,710,098,4Hopea
PoikonenEeliTuNL 0120,652,919,127,57113,1Hopea
KareliusEraldoTuNL 0119,849,428,026,58,0115,7Pronssi
LakkaDanielTuNL 0122,544,330,626,72,0122,1Pronssi
PirttisaloSanteriTuNL 0123,048,030,930,14,0128,0Pronssi
CorthalsRoryTuNL 0120,046,840,031,47,0131,2Pronssi
NieminenVeetiTuNL 0120,548,533,931,94,0130,8Pronssi
NuyttensIiroTuNL 0123,747,437,531,23,0136,8 
 

 2000 syntyneet

SPL Turku / TuNL

Taitokilpailut 4.9.2011

Impivaaran jp halli

Tulokset julkaistaan kuuden ensimmäisen osalta tulosjärjestyksessä (1-6),
jonka jälkeen loput julkaistaan aakkosjärjestyksessä.
Tytöt: Kultamerkki 100, Hopea 120, Pronssi 140

SukunimiEtunimiSeuraKuljetus-
laukaus
SyöttöPonnau. PujotteluPuskuLoppuaikaSPL
MERKKI
SimolaSofiaTuNL 0021,448,713,630,210,0103,9Hopea
PirYeldaTuNL 0027,060,022,231,17,0133,3Pronssi
KajuuttiKallaTuNL 0020,650,740,033,64,0140,9 
HämäläinenLottaTuNL 0023,649,140,031,33,0141,0 
RinkinenElinaTuNL 0027,252,531,632,92,0142,2 
HämäläinenRonjaTuNL 0026,149,040,035,22,0148,3 
AltobgiZenaAunela29,460,040,036,94,0162,3 
JärvipetäjäAlinaTuNL 0027,360,040,037,82,0163,1 
KlaverRosalindaAunela31,460,040,044,84,0172,2 
LaihonenMeri-KukkaTuNL 0026,652,740,034,43,0150,7 
MikkolaMariaAunela26,958,740,035,24,0156,8 
SheekhYasminAunela30,260,040,056,82,0185,0 
TahiriHalimaAunela33,560,040,038,92,0170,4 

 

Pojat: Kulta 85, Hopea 105, Pronssi 125

Päivitetty 6.9.2011 klo 09:35

SukunimiEtunimiSeuraKuljetus-
laukaus
SyöttöPonnau. PujotteluPuskuLoppuaikaSPL
MERKKI
PenttinenJussiTuNL 009,536,215,227,01176,9Kulta
GrönlundFransTuNL 0015,138,417,728,910,090,1Hopea
TuokkoJaniTuNL 0018,436,420,326,910,092,0Hopea
ÖhmanWilleTuNL 0014,539,318,726,3593,8Hopea
AaltoNiklasTuNL 0010,046,519,726,78,094,9Hopea
PeltoniemiJoakimTuNL 0015,638,325,126,410,095,4Hopea
ArvonenAleksiTuNL 0020,040,428,430,57,0112,3Pronssi
BekaGezimTuNL 0012,340,730,325,67,0101,9Hopea
BergendahlSanttuTuNL 0020,548,840,030,16,0133,4 
ElomaaNiiloTuNL 0022,752,540,031,55,0141,7 
EngblomAaronTuNL 0022,240,217,525,27,098,1Hopea
HagelbergAleksiTuNL 0017,942,017,026,87,096,7Hopea
HarjuTuomasTuNL 0023,546,040,029,45,0133,9 
IlvesAkselTuNL 0024,846,640,035,55,0141,9 
JohanssonAlexTuNL 0022,444,834,728,54,0126,4 
KarhuJaakkoTuNL 0018,440,222,527,27,0101,3Hopea
KarlssonJesper 19,439,114,225,210,087,9Hopea
KauppinenSanteriTuNL 0030,352,940,030,03,0150,2 
KurokallioJesseTuNL 0022,144,734,231,910,0122,9Pronssi
KurvinenSakariTuNL 0017,754,740,027,74,0136,1 
LiimatainenViljamiTuNL 0024,860,040,033,93,0155,7 
LindströmPyryTuNL 0015,541,826,529,66,0107,4Pronssi
MirelErik 8,334,215,624,410,072,5Kulta
MobergKalleTuNL 0020,146,040,029,65,0130,7 
MuseYoonisTuNL 0021,046,637,929,68,0127,1 
NurmiSanteriTuNL 0020,840,820,929,213,098,7Hopea
PeciBesianTuNL 0018,241,222,125,97100,4Hopea
RinneHenrikTuNL 0020,139,023,325,58,099,9Hopea
SaramolaJanneTuNL 0019,745,125,927,75,0113,4Pronssi
SchupbachAlexTuNL 0023,953,439,929,76,0140,9 
StylmanKalleTuNL 0020,152,524,827,87,0118,2Pronssi
SuhonenOskarTuNL 0019,949,926,727,38,0115,8Pronssi
ToivonenMikkoTuNL 0023,547,330,830,27,0124,8Pronssi
TolonenNikkeTuNL 0018,045,316,329,110,098,7Hopea
VasemägiMarkusTuNL 0025,242,137,327,25,0126,8 
WikströmEmilTuNL 0020,845,140,028,57,0127,4