P2009 / E11

SYKSY 2020

P2009 / E11
(Jukka Paatelo turnaus 12.-13.9.2020)

7.8.2020, HUOM! P09Y sarjasta on Kärsämäki jäänyt syksyn sarjasta pois. Kärsämäen pelit pelaavat sarjan muut joukkueet (muutos). Otteluohjelma päivitetty.

 

PVM

pv

Sarja

Klo

Kenttä

Koti

Vieras

tulos

10.8.2020maP09L17:30Hannunniittu tekonurmiHannunniittu 09 SininenKupittaa Salamat 
10.8.2020maP09Y18:00TT-areena 3-4Linna09 haukatKupittaa Myrskymuutos
10.8.2020maP09L17:30Varissuo tekonurmiVarissuo Ahmat 08UP United 09 
11.8.2020tiP09Y17:00Pansio tekonurmiAunelan MaalitykitHannunniittu 09 Valkoinen 
11.8.2020tiP09Y18:45Turjanpuiston kenttäLinna09 haukatMaPa09 
11.8.2020tiP09Y17:30Varissuo tekonurmiVarissuo 09UP United 09 
12.8.2020keP09Y18:00Kupittaa 10 nurmiPohjola 09 ManuPääskyvuoren Ilvekset 
13.8.2020toP09L18:00TT-areena 3-4Pohjola 09 BarcaTuNL T07-09 sininenx
17.8.2020maP09L17:30Turjanpuiston kenttäKupittaa SalamatPohjola 09 Barca 
17.8.2020maP09L18:45Vähäheikkilä tekonurmiÅbo City KanonerVarissuo Ahmat 08 
18.8.2020tiP09Y17:30Hannunniittu tekonurmiHannunniittu 09 ValkoinenKupittaa Myrsky 
18.8.2020tiP09Y17:30Turjanpuiston kenttäLinna09 haukatPohjola 09 Manumuutos
18.8.2020tiP09Y18:45Varissuo tekonurmiVarissuo 09Aunelan Maalitykit 
19.8.2020keP09Y17:00Kupittaa 10 nurmiPääskyvuoren IlveksetUP United 09 
        
21.8.2020peP09L17:30Turjanpuiston kenttäUP United 09TuNL T07-09 sininenx
24.8.2020maP09L18:00TT-areena 1-2TuNL T07-09 sininenÅbo City Kanoner 
24.8.2020maP09Y18:00TT-areena 3-4Pääskyvuoren IlveksetAunelan Maalitykit 
24.8.2020maP09L17:30Turjanpuiston kenttäKupittaa SalamatUP United 09 
24.8.2020maP09Y18:45Turjanpuiston kenttäKupittaa MyrskyVarissuo 09 
24.8.2020maP09L18:00Varissuo tekonurmiVarissuo Ahmat 08Hannunniittu 09 Sininen 
24.8.2020maP09Y17:30Vähäheikkilä tekonurmiUP United 09Linna09 haukatmuutos
25.8.2020tiP09Y18:45Hannunniittu tekonurmiHannunniittu 09 ValkoinenLinna09 haukat 
26.8.2020keP09Y18:00Kupittaa 10 nurmiUP United 09 ?Pohjola 09 Manumuutos
31.8.2020maP09L18:00TT-areena 1-2TuNL T07-09 sininenHannunniittu 09 Sininen 
31.8.2020maP09L18:00TT-areena 3-4Pohjola 09 BarcaVarissuo Ahmat 08 
31.8.2020maP09L17:30Turjanpuiston kenttäKupittaa SalamatÅbo City Kanoner 
31.8.2020maP09Y18:45Turjanpuiston kenttäKupittaa MyrskyPääskyvuoren Ilvekset 
31.8.2020maP09Y18:45Vähäheikkilä tekonurmiUP United 09Aunelan Maalitykit ?muutos
1.9.2020tiP09Y17:00Pansio tekonurmiAunelan MaalitykitKupittaa MyrskyKup MaPan paikalle
1.9.2020tiP09Y18:45Varissuo tekonurmiVarissuo 09Linna09 haukat 
2.9.2020keP09Y18:45Hannunniittu tekonurmiHannunniittu 09 ValkoinenPohjola 09 Manu 
7.9.2020maP09L17:30Hannunniittu tekonurmiHannunniittu 09 SininenPohjola 09 Barca 
7.9.2020maP09L17:30Turjanpuiston kenttäKupittaa SalamatTuNL T07-09 sininen 
7.9.2020maP09Y18:45Turjanpuiston kenttäKupittaa MyrskyPääskyvuoren Ilveksetmuutos
7.9.2020maP09L17:30Vähäheikkilä tekonurmiUP United 09Åbo City Kanoner 
7.9.2020maP09Y18:45Vähäheikkilä tekonurmiUP United 09Hannunniittu 09 Valkoinen 
8.9.2020tiP09Y17:00Pansio tekonurmiAunelan MaalitykitKupittaa Myrsky muutos
8.9.2020tiP09Y17:30Turjanpuiston kenttäLinna09 haukatPääskyvuoren Ilvekset 
8.9.2020tiP09Y18:45Varissuo tekonurmiVarissuo 09Pohjola 09 Manu 
9.9.2020keP09L17:00Kupittaa 10 nurmiTuNL T07-09 sininenVarissuo Ahmat 08 
9.9.2020keP09L18:00Kupittaa 10 nurmiPohjola 09 BarcaUP United 09 
9.9.2020keP09L17:30Vähäheikkilä tekonurmiÅbo City KanonerHannunniittu 09 Sininen