P2012 / G7

 

Vieras joukkue toimittaa AINA kokoonpanoluettelon järjestävälle alueelle ennen ottelua !

OHJELMA SYKSY 2019

P2012 / G7
HUOM! 2012 liigaan osallistuu vain 6 joukkuetta. Sarjassa pelataan yksittäisiä pelejä, peliaika 2x25min. Ykkösessä peliaika on yhdessä pelissä 2x15min.

 

 

PVM

PV

Klo

Kentttä

nro

Sarja

Koti

Vieras

13.8.2019ti17:30Maaria-Paattinen2x25minP2012LMaPa 2012 RitaritHannunniittu 2012
13.8.2019ti17:00Teräsrautela Ht2x25minP2012LPohjolan TykitHirvensalon hirvet
14.8.2019ke17:30Kärsämäki hiekka2x25minP2012LKärsämäki United 12/13Pääskyvuoren Leijonat
15.8.2019to17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2012YHirvensalon peuratKär/Run Utd
15.8.2019to18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2012YKär/Run UtdLinna 2012
15.8.2019to18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2012YLinna 2012Hirvensalon peurat
15.8.2019  Varissuo/Pelttarinkatu htsiirrettyP2012YVarissuo-12Hannunniittu 2012 Valk.
15.8.2019  Varissuo/Pelttarinkatu htsiirrettyP2012YHannunniittu 2012 Valk.Hepokulta 2012  
15.8.2019  Varissuo/Pelttarinkatu htsiirrettyP2012YHepokulta 2012  Varissuo-12
15.8.2019to17:30Vasaramäki ht /Kup P2012YKupittaa 12-13Kärsämäen Kotkat
15.8.2019to18:10Vasaramäki ht /Kup P2012YKärsämäen KotkatLinna 2013 punainen
15.8.2019to18:50Vasaramäki ht /Kup P2012YLinna 2013 punainenKupittaa 12-13
16.8.2019pe17:30Vähäheikkilän ht / Uittamo P2012YUittamon HaitPohjolan pommit
16.8.2019pe18:10Vähäheikkilän ht / Uittamo P2012YPohjolan pommitPeltola 2012 - 2013
16.8.2019pe18:50Vähäheikkilän ht / Uittamo P2012YPeltola 2012 - 2013Uittamon Hait
20.8.2019Ti18:00Terveystalo-areena 1 kenttä2x25minP2012LHannunniittu 2012Hirvensalon hirvet
21.8.2019ke17:30Kärsämäki hiekka2x25minP2012LKärsämäki United 12/13MaPa 2012 Ritarit
21.8.2019ke17:30Pääskyvuori / Tilhenkenttä2x25minP2012LPääskyvuoren LeijonatPohjolan Tykit
22.8.2019to17:30Hannunniittu ht P2012YHannunniittu 2012 Valk.Kupittaa 12-13
22.8.2019to18:10Hannunniittu ht P2012YKupittaa 12-13Aunelan Tykit
22.8.2019to18:50Hannunniittu ht P2012YAunelan TykitHannunniittu 2012 Valk.
22.8.2019to17:30Kärsämäki hiekka P2012YKärsämäen KotkatHirvensalon peurat
22.8.2019to18:10Kärsämäki hiekka P2012YHirvensalon peuratUittamon Hait
22.8.2019to18:50Kärsämäki hiekka P2012YUittamon HaitKärsämäen Kotkat
22.8.2019to17:30Peltola, hiekka P2012YPeltola 2012 - 2013Kär/Run Utd
22.8.2019to18:10Peltola, hiekka P2012YKär/Run UtdHepokulta 2012  
22.8.2019to18:50Peltola, hiekka P2012YHepokulta 2012  Peltola 2012 - 2013
22.8.2019to17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2012YPohjolan pommitVarissuo-12
22.8.2019to18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2012YVarissuo-12Linna 2013 punainen
22.8.2019to18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2012YLinna 2013 punainenPohjolan pommit
26.8.2019ma17:30Linna/Tallimäen ht P2012YLinna 2013 punainenHannunniittu 2012 Valk.
26.8.2019ma18:10Linna/Tallimäen ht P2012YHannunniittu 2012 Valk.Hirvensalon peurat
26.8.2019ma18:50Linna/Tallimäen ht P2012YHirvensalon peuratLinna 2013 punainen
27.8.2019ti17:00Teräsrautela Ht2x25minP2012LPohjolan TykitKärsämäki United 12/13
28.8.2019ke17:30Hannunniittu ht2x25minP2012LHannunniittu 2012Pääskyvuoren Leijonat
28.8.2019ke17:30Maaria-Paattinen2x25minP2012LMaPa 2012 RitaritHirvensalon hirvet
29.8.2019to17:30Aunela, Opintie P2012YAunelan TykitKärsämäen Kotkat
29.8.2019to18:10Aunela, Opintie P2012YKärsämäen KotkatPeltola 2012 - 2013
29.8.2019to18:50Aunela, Opintie P2012YPeltola 2012 - 2013Aunelan Tykit
29.8.2019to17:30Linna/Tallimäen ht P2012YLinna 2012Pohjolan pommit
29.8.2019to18:10Linna/Tallimäen ht P2012YPohjolan pommitKupittaa 12-13
29.8.2019to18:50Linna/Tallimäen ht P2012YKupittaa 12-13Linna 2012
29.8.2019to17:30Varissuo/Pelttarinkatu ht P2012YVarissuo-12Uittamon Hait
29.8.2019to18:10Varissuo/Pelttarinkatu ht P2012YUittamon HaitKär/Run Utd
29.8.2019to18:50Varissuo/Pelttarinkatu ht P2012YKär/Run UtdVarissuo-12
2.9.2019ma17:30Hepokulta (hiekka) P2012YHepokulta 2012  Aunelan Tykit
2.9.2019ma18:10Hepokulta (hiekka) P2012YAunelan TykitLinna 2012
2.9.2019ma18:50Hepokulta (hiekka) P2012YLinna 2012Hepokulta 2012  
2.9.2019ma17:30Kärsämäki hiekka P2012YKär/Run UtdPohjolan pommit
2.9.2019ma18:10Kärsämäki hiekka P2012YPohjolan pommitHannunniittu 2012 Valk.
2.9.2019ma18:50Kärsämäki hiekka P2012YHannunniittu 2012 Valk.Kär/Run Utd
3.9.2019ti17:30Maaria-Paattinen2x25minP2012LMaPa 2012 RitaritPohjolan Tykit
4.9.2019ke17:30Hannunniittu ht2x25minP2012LHannunniittu 2012Kärsämäki United 12/13
4.9.2019ke17:30Hirvensalo, Pampinkatu2x25minP2012LHirvensalon hirvetPääskyvuoren Leijonat
5.9.2019to17:30Hirvensalo, Pampinkatu P2012YHirvensalon peuratPeltola 2012 - 2013
5.9.2019to18:10Hirvensalo, Pampinkatu P2012YPeltola 2012 - 2013Varissuo-12
5.9.2019to18:50Hirvensalo, Pampinkatu P2012YVarissuo-12Hirvensalon peurat
5.9.2019to17:30Kärsämäki hiekka P2012YKärsämäen KotkatKupittaa 12-13
5.9.2019to18:10Kärsämäki hiekka P2012YKupittaa 12-13Hepokulta 2012  
5.9.2019to18:50Kärsämäki hiekka P2012YHepokulta 2012  Kärsämäen Kotkat
5.9.2019to17:30Linna/Tallimäen ht P2012YLinna 2013 punainenUittamon Hait
5.9.2019to18:10Linna/Tallimäen ht P2012YUittamon HaitLinna 2012
5.9.2019to18:50Linna/Tallimäen ht P2012YLinna 2012Linna 2013 punainen
10.9.2019ti18:00Terveystalo-areena 1 kenttä2x25minP2012LHirvensalon hirvetKärsämäki United 12/13
10.9.2019ti17:00Teräsrautela Ht2x25minP2012LPohjolan TykitHannunniittu 2012
11.9.2019ke17:30Pääskyvuori / Tilhenkenttä2x25minP2012LPääskyvuoren LeijonatMaPa 2012 Ritarit
12.9.2019to17:30Aunela, Opintie P2012YAunelan TykitPohjolan pommit
12.9.2019to18:10Aunela, Opintie P2012YPohjolan pommitHirvensalon peurat
12.9.2019to18:50Aunela, Opintie P2012YHirvensalon peuratAunelan Tykit
12.9.2019to17:30Hepokulta (hiekka) P2012YHepokulta 2012  Linna 2013 punainen
12.9.2019to18:10Hepokulta (hiekka) P2012YLinna 2013 punainenUittamon Hait
12.9.2019to18:50Hepokulta (hiekka) P2012YUittamon HaitHepokulta 2012  
12.9.2019to17:30Linna/Tallimäen ht P2012YLinna 2012Varissuo-12
12.9.2019to18:10Linna/Tallimäen ht P2012YVarissuo-12Kärsämäen Kotkat
12.9.2019to18:50Linna/Tallimäen ht P2012YKärsämäen KotkatLinna 2012
12.9.2019to17:30Vasaramäki ht /Kup P2012YKupittaa 12-13Kär/Run Utd
12.9.2019to18:10Vasaramäki ht /Kup P2012YKär/Run UtdPeltola 2012 - 2013
12.9.2019to18:50Vasaramäki ht /Kup P2012YPeltola 2012 - 2013Kupittaa 12-13
16.9.2019ma17:30Hirvensalo, Pampinkatu2x25minP2012LHirvensalon hirvetMaPa 2012 Ritarit
16.9.2019ma17:30Kärsämäki hiekka2x25minP2012LKärsämäki United 12/13Pohjolan Tykit
16.9.2019ma17:30Pääskyvuori / Tilhenkenttä2x25minP2012LPääskyvuoren LeijonatHannunniittu 2012
19.9.2019to17:30Kärsämäki hiekka P2012YKär/Run UtdAunelan Tykit
19.9.2019to18:10Kärsämäki hiekka P2012YAunelan TykitLinna 2013 punainen
19.9.2019to18:50Kärsämäki hiekka P2012YLinna 2013 punainenKär/Run Utd
19.9.2019to17:30Peltola, hiekka P2012YPeltola 2012 - 2013Linna 2012
19.9.2019to18:10Peltola, hiekka P2012YLinna 2012Hannunniittu 2012 Valk.
19.9.2019to18:50Peltola, hiekka P2012YHannunniittu 2012 Valk.Peltola 2012 - 2013
19.9.2019to17:30Pohjola/Kähärin kenttä P2012YPohjolan pommitHepokulta 2012  
19.9.2019to18:10Pohjola/Kähärin kenttä P2012YHepokulta 2012  Hirvensalon peurat
19.9.2019to18:50Pohjola/Kähärin kenttä P2012YHirvensalon peuratPohjolan pommit
19.9.2019to17:30Varissuo/Pelttarinkatu ht P2012YVarissuo-12Uittamon Hait
19.9.2019to18:10Varissuo/Pelttarinkatu ht P2012YUittamon HaitKupittaa 12-13
19.9.2019to18:50Varissuo/Pelttarinkatu ht P2012YKupittaa 12-13Varissuo-12
26.9.2019to17:30Hannunniittu ht P2012YHannunniittu 2012 Valk.Kärsämäen Kotkat
26.9.2019to18:10Hannunniittu ht P2012YKärsämäen KotkatAunelan Tykit
26.9.2019to18:50Hannunniittu ht P2012YAunelan TykitHannunniittu 2012 Valk.