SYKSYN KAIKKI PELIT PÄIVITTÄIN

OTTELUT syksyllä 2022

  Kotikentät   
  https://www.turunnappulaliiga.fi/toiminta/pelitoiminta/alueiden-kotikentat/ 
      
      

SYKSYN 2022 otteluohjelma

Päivitetty 27.7.2022 (Kaarinan kotipelit aseteltu)

KaaNan kotikentät

2011: Piispanlähteen kht

2013: Valkeavuoren hiekkatekonurmi (Aapistie 7)

2014: Ilmatalo Areena (Eli Kesämäen hiekkatekonurmi, Keskikesäntie)

2016: Piispanlähteen kht

 

PVMPVKLOSARJAKENTTÄKOTIVIERAS
8.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaKesämäkiKaaNa 2011Runosmäki 2011
8.8.2022ma17:00E10/P2012 8v8 liigaPelttari HTVarissuo mustaFc kupittaa
8.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1Hannunniittu2011 ValkoinenTuNL Åbo City
8.8.2022ma19:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenTT-areena 1Pohjola 2011TuNL T 09-10
8.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 2Hirvensalo 2011TuNL T 09-10
8.8.2022ma19:00E10/P2012 8v8 liigaTT-areena 2Kärsämäki mustatHannunniittu Sininen
9.8.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHalinen hiekkaNappulaliiga HalinenKärsämäki punaiset
9.8.2022ti17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenHannunniittu HTHannunniittu2011 VihreäVakken Sudet 2011
9.8.2022ti18:00E10/P2012 5v5 YkkönenHannunniittu HTHannunniittu ValkoinenPohjolan pommit
9.8.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo City FCUittamon Härkähait
9.8.2022ti18:00E10/P2012 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo PSGVarissuo valkoinen
9.8.2022ti17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenIlmestyspäivän hiekkaMapa 11/12Uittamon titaanit
9.8.2022ti18:00F8/P2014 5v5 liigaIlmestyspäivän hiekkaMa-Pa ValkoinenPohjola Paukut 2014 Mustat
9.8.2022ti17:00F9/P2013 5v5 YkkönenParkki htIceheartsKupittaa keisarit
9.8.2022ti18:00F8/P2014 5v5 liigaPeltola hiekka Peltolan Pantterit keltainenKupittaa 2014
10.8.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Hepokulta hiekkaHepokulta TsunamiT13-14 TIIKERINPENNUT KELTAINEN
10.8.2022ke17:00F8/P2014 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon nappulat 2014Pohjola Paukut 2014 Vihreät
10.8.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Hirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon nappulat 2015Mapa valkoinen 16/17
10.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenImpivaara nurmi (muutos)Hepokulta / ValkoisetPeltolan Pantterit musta
10.8.2022ke18:00F9/P2013 5v5 YkkönenImpivaara nurmi (muutos)Hepokulta 2014 SinisetKupittaan Monsterit
10.8.2022ke17:30F8/P2014 5v5 YkkönenKesämäkiKaaNa (2014)T13-14 TIIKERINPENNUT MUSTA
10.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola Pukit 2Hirvensalo Town FC
10.8.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Piispanlähteen khtKaaNa pt6Pohjola 2015 VALKOINEN
10.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääkkärin TiikeritHepokulta Kanuunat
10.8.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5TurjanpuistoLinna 15Pääskyvuoren Gepardit
10.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna 14Pohjola 2015 Vihreä
10.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenVähäheikkilä htUittamo Huskit ValkoinenLinna Soturit
11.8.2022to18:00G7/P2015-2016 5v5Hannunniittu HTHanttari 2015Mapa siniset 16/17
11.8.2022to19:00F8/P2014 5v5 YkkönenHannunniittu HTHanttari 2014Ma-Pa Punainen
11.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta HurrikaaniLinna 2016
11.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon -16 PyörremyrskytPeltolan Futarit -15
11.8.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon -16 TulimaalitPeltolan Futarit -16
11.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenKärsämäki hiekkaKärsämäki 15-16Runosmäki 2015-16
11.8.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaa 15-16Pääskyvuoren Gepardit Keltainen
15.8.2022ma17:00E10/P2012 8v8 liigaPelttari HTVarissuo mustaHannunniittu Sininen
15.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1LP United -10Hannunniittu2011 Valkoinen
15.8.2022ma19:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1TuNL T 09-10KaaNa 2011
15.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 2TuNL Åbo CityHirvensalo 2011
15.8.2022ma19:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenTT-areena 2Pääskyvuoren LeijonatHannunniittu2011 Vihreä
15.8.2022ma17:00E10/P2012 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaan KunkutHirvensalo PSG
15.8.2022ma19:00F9/P2013 5v5 liigaTurjanpuistoLinna MuuritHannunniittu FC
15.8.2022ma18:00F9/P2013 5v5 liigaValkeavuoren htKaaNa 2013Hannunniittu Atletico
15.8.2022ma17:00E10/P2012 8v8 liigaVähäheikkilä htUittamon VasarahaitFc kupittaa
15.8.2022ma18:00E10/P2012 5v5 YkkönenVähäheikkilä HTUittamon HärkähaitHannunniittu Valkoinen
15.8.2022ma19:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenVähäheikkilä htUittamon titaanitPohjola 2011
16.8.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHalinen hiekkaNappulaliiga HalinenPohjolan pommit
16.8.2022ti17:00G7/P2015-2016 5v5Hannunniittu HTHanttari 2015Mapa valkoinen 16/17
16.8.2022ti18:00F8/P2014 5v5 liigaHepokulta hiekkaHepokulta 2015 TornadoMa-Pa Valkoinen
16.8.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaKähärin kenttä hiekkaPohjola Pukit 1Hepokulta Tykit
16.8.2022ti18:00F8/P2014 5v5 liigaKähärin kenttä hiekkaPohjola Paukut 2014 MustatKupittaa 2014
17.8.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Hepokulta hiekkaHepokulta TsunamiPohjola 2015 VALKOINEN
17.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo Town FCPääkkärin Tiikerit
17.8.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Hirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon nappulat 2015Pääskyvuoren Gepardit
17.8.2022ke18:00F9/P2013 5v5 YkkönenImpivaara nurmi (muutos)Hepokulta 2014 SinisetIcehearts
17.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenImpivaara nurmi (muutos)Pohjola Paukut 2014 VihreätHepokulta / Valkoiset
17.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 VihreäKaaNa (2014)
17.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenLauste hiekka Itäkaari /(Pormestarinkatu3)FC LausteLinna 14
17.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Pantterit mustaHanttari 2014
17.8.2022ke17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenPelttari HTVakken Sudet 2011Mapa 11/12
17.8.2022ke18:00E10/P2012 5v5 YkkönenPelttari HTVarissuo valkoinenHirvensalo City FC
17.8.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Piispanlähteen khtKaaNa pt6Pohjola 2015 SININEN
17.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaa keisaritPohjola Pukit 2
17.8.2022ke18:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaan MonsteritUittamo Huskit Valkoinen
17.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 liigaVähäheikkilä htUittamo Huskit SininenHirvensalo United FC
17.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenVähäheikkilä HTT13-14 TIIKERINPENNUT MUSTAHirvensalon nappulat 2014
18.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta HurrikaaniRunosmäki 2015-16
18.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon -16 TulimaalitPeltolan Futarit -15
18.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenKärsämäki hiekkaKärsämäki 15-16Peltolan Futarit -16
18.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren Gepardit KeltainenHirvensalon -16 Pyörremyrskyt
18.8.2022to18:00G7/P2015-2016 5v5TurjanpuistoLinna 15Mapa siniset 16/17
18.8.2022to19:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna SoturitHepokulta Kanuunat
22.8.2022ma17:00E10/P2012 5v5 YkkönenPelttari HTVarissuo valkoinenHannunniittu Valkoinen
22.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1Hannunniittu2011 ValkoinenKaaNa 2011
22.8.2022ma19:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1TuNL T 09-10Runosmäki 2011
22.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 2TuNL Åbo CityLP United -10
22.8.2022ma19:00E10/P2012 8v8 liigaTT-areena 2Kärsämäki mustatFc kupittaa
22.8.2022ma17:00P2015-2016  5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaa 15-16Linna 2016
22.8.2022ma18:00F8/P2014 5v5 liigaTurjanpuistoKupittaa 2014Ma-Pa Valkoinen
22.8.2022ma17:00E10/P2012 8v8 liigaVähäheikkilä htUittamon VasarahaitVarissuo musta
22.8.2022ma18:00E10/P2012 5v5 YkkönenVähäheikkilä HTUittamon HärkähaitNappulaliiga Halinen
23.8.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaHannunniittu HTHannunniittu AtleticoLinna Muurit
23.8.2022ti18:00F9/P2013 5v5 liigaHannunniittu HTHannunniittu FCPohjola Pukit 1
23.8.2022ti19:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenHannunniittu HTHannunniittu2011 VihreäTuNL T 09-10
23.8.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaHepokulta hiekkaHepokulta TykitUittamo Huskit Sininen
23.8.2022ti18:00F8/P2014 5v5 liigaHepokulta hiekkaHepokulta 2015 TornadoPeltolan Pantterit keltainen
23.8.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo PSGKärsämäki punaiset
23.8.2022ti18:00E10/P2012 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo City FCKupittaan Kunkut
23.8.2022ti19:00F9/P2013 5v5 liigaHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo United FCKaaNa 2013
23.8.2022ti17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola 2011Vakken Sudet 2011
23.8.2022ti17:00F9/P2013 5v5 YkkönenPansio KHTIceheartsKupittaan Monsterit
23.8.2022ti17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren LeijonatMapa 11/12
24.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon nappulat 2014Pohjola 2015 Vihreä
24.8.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Ilmestyspäivän hiekkaMapa valkoinen 16/17Hepokulta Tsunami
24.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenImpivaara nurmi (muutos)Hepokulta / ValkoisetT13-14 TIIKERINPENNUT MUSTA
24.8.2022ke18:00F9/P2013 5v5 YkkönenImpivaara nurmi (muutos)Hirvensalo Town FCHepokulta 2014 Siniset
24.8.2022ke17:30F8/P2014 5v5 YkkönenKesämäkiKaaNa (2014)FC Lauste
24.8.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Kähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 VALKOINENHirvensalon nappulat 2015
24.8.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Kähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 SININENLinna 15
24.8.2022ke19:00F9/P2013 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola Pukit 2Linna Soturit
24.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääkkärin TiikeritKupittaa keisarit
24.8.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Tilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren GeparditKaaNa pt6
24.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna 14Ma-Pa Punainen
24.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenVähäheikkilä htUittamo Huskit ValkoinenHepokulta Kanuunat
24.8.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Vähäheikkilä HTT13-14 TIIKERINPENNUT KELTAINENHanttari 2015
25.8.2022to17:00F8/P2014 5v5 YkkönenHannunniittu HTHanttari 2014Pohjola Paukut 2014 Vihreät
25.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenKärsämäki hiekkaKärsämäki 15-16Hirvensalon -16 Tulimaalit
25.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Futarit -15Hepokulta Hurrikaani
25.8.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Futarit -16Kupittaa 15-16
25.8.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenRunosmäki HiekkaRunosmäki 2015-16Hirvensalon -16 Pyörremyrskyt
25.8.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna 2016Pääskyvuoren Gepardit Keltainen
29.8.2022ma17:00E10/P2012 8v8 liigaPelttari HTVarissuo mustaUittamon Vasarahait
29.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaPiispanlähteen khtKaaNa 2011LP United -10
29.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1TuNL T 09-10Hannunniittu2011 Valkoinen
29.8.2022ma19:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenTT-areena 1Pohjola 2011Pääskyvuoren Leijonat
29.8.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 2Runosmäki 2011Hirvensalo 2011
29.8.2022ma19:00G7/P2015-2016 5v5TT-areena 2T13-14 TIIKERINPENNUT KELTAINENLinna 15
29.8.2022ma17:00E10/P2012 8v8 liigaTurjanpuistoFc kupittaaKärsämäki mustat
29.8.2022ma18:00E10/P2012 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaan KunkutHannunniittu Valkoinen
29.8.2022ma18:00F9/P2013 5v5 liigaValkeavuoren htKaaNa 2013Hepokulta Tykit
29.8.2022ma17:00F9/P2013 5v5 liigaVähäheikkilä htUittamo Huskit SininenHannunniittu FC
29.8.2022ma18:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenVähäheikkilä htUittamon titaanitHannunniittu2011 Vihreä
29.8.2022ma19:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenVähäheikkilä htTuNL T 09-10Mapa 11/12
30.8.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo PSGPohjolan pommit
30.8.2022ti18:00F8/P2014 5v5 liigaIlmestyspäivän hiekkaMa-Pa ValkoinenPeltolan Pantterit keltainen
30.8.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaKähärin kenttä hiekkaPohjola Pukit 1Hannunniittu Atletico
30.8.2022ti18:00F8/P2014 5v5 liigaKähärin kenttä hiekkaPohjola Paukut 2014 MustatHepokulta 2015 Tornado
30.8.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenKärsämäki hiekkaKärsämäki punaisetHirvensalo City FC
31.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta KanuunatIcehearts
31.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo Town FCUittamo Huskit Valkoinen
31.8.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Ilmestyspäivän hiekkaMapa siniset 16/17KaaNa pt6
31.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenIlmestyspäivän hiekkaMa-Pa PunainenKaaNa (2014)
31.8.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Kähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 SININENHirvensalon nappulat 2015
31.8.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Kähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 VALKOINENHanttari 2015
31.8.2022ke19:00F8/P2014 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 VihreäHepokulta / Valkoiset
31.8.2022ke17:00F8/P2014 5v5 YkkönenLauste hiekka Itäkaari /(Pormestarinkatu3)FC LausteHirvensalon nappulat 2014
31.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Pantterit mustaLinna 14
31.8.2022ke17:00E10/P2012 5v5 YkkönenPelttari HTVarissuo valkoinenNappulaliiga Halinen
31.8.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Tilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren GeparditHepokulta Tsunami
31.8.2022ke17:00F9/P2013 5v5 liigaTurjanpuistoLinna MuuritHirvensalo United FC
31.8.2022ke18:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna SoturitPääkkärin Tiikerit
31.8.2022ke17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenVähäheikkilä htUittamon titaanitTuNL T 09-10
31.8.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenVähäheikkilä HTT13-14 TIIKERINPENNUT MUSTAHanttari 2014
1.9.2022to17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenHannunniittu HTHannunniittu2011 VihreäPohjola 2011
1.9.2022to17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenPelttari HTVakken Sudet 2011Pääskyvuoren Leijonat
1.9.2022to18:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaa keisaritHepokulta 2014 Siniset
1.9.2022to19:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaan MonsteritPohjola Pukit 2
5.9.2022ma17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenPelttari HTVakken Sudet 2011Uittamon titaanit
5.9.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1Runosmäki 2011LP United -10
5.9.2022ma19:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1Hirvensalo 2011KaaNa 2011
5.9.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 2TuNL Åbo CityTuNL T 09-10
5.9.2022ma19:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenTT-areena 2Mapa 11/12Pohjola 2011
5.9.2022ma17:00F8/P2014 5v5 liigaTurjanpuistoKupittaa 2014Hepokulta 2015 Tornado
5.9.2022ma18:00E10/P2012 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaan KunkutKärsämäki punaiset
5.9.2022ma19:00E10/P2012 8v8 liigaTurjanpuistoFc kupittaaHannunniittu Sininen
5.9.2022ma17:00E10/P2012 8v8 liigaVähäheikkilä htUittamon VasarahaitKärsämäki mustat
5.9.2022ma18:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenVähäheikkilä htTuNL T 09-10Pääskyvuoren Leijonat
6.9.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHalinen hiekkaNappulaliiga HalinenHannunniittu Valkoinen
6.9.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaHannunniittu HTHannunniittu AtleticoUittamo Huskit Sininen
6.9.2022ti18:00F9/P2013 5v5 liigaHannunniittu HTHannunniittu FCKaaNa 2013
6.9.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaHepokulta hiekkaHepokulta TykitLinna Muurit
6.9.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo United FCPohjola Pukit 1
6.9.2022ti18:00E10/P2012 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo City FCHirvensalo PSG
6.9.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjolan pommitUittamon Härkähait
6.9.2022ti18:00G7/P2015-2016 5v5Paattisten nurmiMapa siniset 16/17Pohjola 2015 SININEN
6.9.2022ti18:00F8/P2014 5v5 liigaPeltola hiekka Peltolan Pantterit keltainenPohjola Paukut 2014 Mustat
7.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta 2014 SinisetLinna Soturit
7.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo Town FCKupittaa keisarit
7.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola Pukit 2Icehearts
7.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 VihreäT13-14 TIIKERINPENNUT MUSTA
7.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenPaattisten nurmiMa-Pa PunainenFC Lauste
7.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Pantterit mustaPohjola Paukut 2014 Vihreät
7.9.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Tilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren GeparditPohjola 2015 VALKOINEN
7.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaan MonsteritHepokulta Kanuunat
7.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna 14Hirvensalon nappulat 2014
7.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenVähäheikkilä htUittamo Huskit ValkoinenPääkkärin Tiikerit
7.9.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Vähäheikkilä HT T13-14 TIIKERINPENNUT KELTAINENMapa valkoinen 16/17
8.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta HurrikaaniHirvensalon -16 Pyörremyrskyt
8.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon -16 TulimaalitPääskyvuoren Gepardit Keltainen
8.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenKärsämäki hiekkaKärsämäki 15-16Kupittaa 15-16
8.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenRunosmäki HiekkaRunosmäki 2015-16Peltolan Futarit -16
8.9.2022to18:00G7/P2015-2016 5v5TurjanpuistoLinna 15Hirvensalon nappulat 2015
8.9.2022to19:00P2015-2016  5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna 2016Peltolan Futarit -15
12.9.2022ma17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren LeijonatUittamon titaanit
12.9.2022ma18:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1Hirvensalo 2011Hannunniittu2011 Valkoinen
12.9.2022ma19:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 1Runosmäki 2011TuNL Åbo City
12.9.2022ma18:00E10/P2012 8v8 liigaTT-areena 2Hannunniittu SininenKärsämäki mustat
12.9.2022ma19:00E11/P2011 8v8 liigaTT-areena 2LP United -10TuNL T 09-10
12.9.2022ma17:00F9/P2013 5v5 liigaTurjanpuistoLinna MuuritKaaNa 2013
12.9.2022ma18:00E10/P2012 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaan KunkutNappulaliiga Halinen
12.9.2022ma19:00E10/P2012 8v8 liigaTurjanpuistoFc kupittaaVarissuo musta
12.9.2022ma17:00F9/P2013 5v5 liigaVähäheikkilä htUittamo Huskit SininenPohjola Pukit 1
12.9.2022ma18:00E10/P2012 5v5 YkkönenVähäheikkilä HTUittamon HärkähaitVarissuo valkoinen
12.9.2022ma19:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenVähäheikkilä htTuNL T 09-10Vakken Sudet 2011
13.9.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHannunniittu HTHannunniittu ValkoinenHirvensalo City FC
13.9.2022ti18:00G7/P2015-2016 5v5Hannunniittu HTHanttari 2015Pääskyvuoren Gepardit
13.9.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaHepokulta hiekkaHepokulta TykitHannunniittu Atletico
13.9.2022ti18:00G7/P2015-2016 5v5Hepokulta hiekkaHepokulta TsunamiPohjola 2015 SININEN
13.9.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo United FCHannunniittu FC
13.9.2022ti17:00E11/P2011 5v5  (8v8) YkkönenIlmestyspäivän hiekkaMapa 11/12Hannunniittu2011 Vihreä
13.9.2022ti17:00F8/P2014 5v5 liigaKähärin kenttä hiekkaPohjola Paukut 2014 MustatMa-Pa Valkoinen
13.9.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenKärsämäki hiekkaKärsämäki punaisetPohjolan pommit
13.9.2022ti17:00F9/P2013 5v5 YkkönenPansio KHTIceheartsUittamo Huskit Valkoinen
14.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta KanuunatHirvensalo Town FC
14.9.2022ke17:00F8/P2014 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon nappulat 2014Ma-Pa Punainen
14.9.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Hirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon nappulat 2015Mapa siniset 16/17
14.9.2022ke18:00F9/P2013 5v5 YkkönenImpivaara nurmi (muutos)Hepokulta 2014 SinisetPohjola Pukit 2
14.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenImpivaara nurmi (muutos)Hepokulta / ValkoisetFC Lauste
14.9.2022ke17:30F8/P2014 5v5 YkkönenKesämäkiKaaNa (2014)Peltolan Pantterit musta
14.9.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Piispanlähteen khtKaaNa pt6T13-14 TIIKERINPENNUT KELTAINEN
14.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääkkärin TiikeritKupittaan Monsterit
14.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaa keisaritLinna Soturit
14.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 liigaTurjanpuistoKupittaa 2014Peltolan Pantterit keltainen
15.9.2022to17:00F8/P2014 5v5 YkkönenHannunniittu HTHanttari 2014Pohjola 2015 Vihreä
15.9.2022to18:00E11/P2011 8v8 liigaHannunniittu HTHannunniittu2011 ValkoinenRunosmäki 2011
15.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon -16 TulimaalitHepokulta Hurrikaani
15.9.2022to18;00P2015-2016  5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon -16 PyörremyrskytKärsämäki 15-16
15.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Futarit -16Linna 2016
15.9.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Futarit -15Pääskyvuoren Gepardit Keltainen
15.9.2022to18:00E11/P2011 8v8 liigaPiispanlähteen khtKaaNa 2011TuNL Åbo City
15.9.2022to18:00F8/P2014 5v5 YkkönenTerveystalo areenaLinna 14Pohjola Paukut 2014 Vihreät
15.9.2022to18:00G7/P2015-2016 5v5TurjanpuistoLinna 15Mapa valkoinen 16/17
15.9.2022to19:00E11/P2011 8v8 liigaTurjanpuistoLP United -10Hirvensalo 2011
19.9.2022ma18:00E10/P2012 8v8 liigaTT-areena 1Hannunniittu SininenVarissuo musta
19.9.2022ma18:00E10/P2012 8v8 liigaTT-areena 2Fc kupittaaUittamon Vasarahait
19.9.2022ma17:00P2015-2016  5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaa 15-16Runosmäki 2015-16
19.9.2022ma18:00F8/P2014 5v5 liigaTurjanpuistoKupittaa 2014Pohjola Paukut 2014 Mustat
19.9.2022ma18:00F9/P2013 5v5 liigaValkeavuoren htKaaNa 2013Uittamo Huskit Sininen
20.9.2022ti17:00G7/P2015-2016 5v5Hannunniittu HTHanttari 2015Hepokulta Tsunami
20.9.2022ti18:00F9/P2013 5v5 liigaHannunniittu HTHannunniittu AtleticoHirvensalo United FC
20.9.2022ti19:00F9/P2013 5v5 liigaHannunniittu HTHannunniittu FCHepokulta Tykit
20.9.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo City FCNappulaliiga Halinen
20.9.2022ti18:00E10/P2012 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo PSGUittamon Härkähait
20.9.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaKähärin kenttä hiekkaPohjola Pukit 1Linna Muurit
20.9.2022ti18:00E10/P2012 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjolan pommitKupittaan Kunkut
20.9.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenKärsämäki hiekkaKärsämäki punaisetVarissuo valkoinen
20.9.2022ti17:00F8/P2014 5v5 liigaPaattisten nurmiMa-Pa ValkoinenHepokulta 2015 Tornado
20.9.2022ti17:00F9/P2013 5v5 YkkönenPansio KHTIceheartsHirvensalo Town FC
21.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta KanuunatKupittaa keisarit
21.9.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Hirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon nappulat 2015KaaNa pt6
21.9.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Ilmestyspäivän hiekkaMapa valkoinen 16/17Pohjola 2015 VALKOINEN
21.9.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Ilmestyspäivän hiekkaMapa siniset 16/17T13-14 TIIKERINPENNUT KELTAINEN
21.9.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Kähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 SININENPääskyvuoren Gepardit
21.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola Paukut 2014 VihreätKaaNa (2014)
21.9.2022ke19:00F9/P2013 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola Pukit 2Pääkkärin Tiikerit
21.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenLauste hiekka Itäkaari /(Pormestarinkatu3)FC LausteHanttari 2014
21.9.2022ke19:00F8/P2014 5v5 YkkönenPaattisten nurmiMa-Pa PunainenHepokulta / Valkoiset
21.9.2022ke17:00F8/P2014 5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Pantterit mustaHirvensalon nappulat 2014
21.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna SoturitKupittaan Monsterit
21.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenVähäheikkilä htUittamo Huskit ValkoinenHepokulta 2014 Siniset
21.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenVähäheikkilä HTT13-14 TIIKERINPENNUT MUSTALinna 14
22.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta HurrikaaniKärsämäki 15-16
22.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon -16 PyörremyrskytLinna 2016
22.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenRunosmäki HiekkaRunosmäki 2015-16Peltolan Futarit -15
22.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren Gepardit KeltainenPeltolan Futarit -16
22.9.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaa 15-16Hirvensalon -16 Tulimaalit
26.9.2022ma17:00E10/P2012 5v5 YkkönenPelttari HTVarissuo valkoinenKupittaan Kunkut
26.9.2022ma18:00E10/P2012 8v8 liigaTT-areena 1Hannunniittu SininenFc kupittaa
26.9.2022ma18:00E10/P2012 8v8 liigaTT-areena 2Kärsämäki mustatUittamon Vasarahait
26.9.2022ma17:00F9/P2013 5v5 liigaTurjanpuistoLinna MuuritHannunniittu FC
26.9.2022ma18:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna SoturitIcehearts
26.9.2022ma18:00F9/P2013 5v5 liigaValkeavuoren htKaaNa 2013Hirvensalo United FC
27.9.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHannunniittu HTHannunniittu ValkoinenHirvensalo PSG
27.9.2022ti18:00F9/P2013 5v5 liigaHannunniittu HTHannunniittu AtleticoUittamo Huskit Sininen
27.9.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaHepokulta hiekkaHepokulta TykitPohjola Pukit 1
27.9.2022ti17:00F8/P2014 5v5 liigaIlmestyspäivän hiekkaMa-Pa ValkoinenKupittaa 2014
27.9.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjolan pommitHirvensalo City FC
27.9.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenKärsämäki hiekkaKärsämäki punaisetUittamon Härkähait
27.9.2022ti17:00F8/P2014 5v5 liigaPeltola hiekka Peltolan Pantterit keltainenHepokulta 2015 Tornado
28.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta KanuunatPohjola Pukit 2
28.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon nappulat 2014KaaNa (2014)
28.9.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Ilmestyspäivän hiekkaMapa siniset 16/17Hepokulta Tsunami
28.9.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Ilmestyspäivän hiekkaMapa valkoinen 16/17KaaNa pt6
28.9.2022ke19:00F8/P2014 5v5 YkkönenIlmestyspäivän hiekkaMa-Pa PunainenPeltolan Pantterit musta
28.9.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5LähiTapiola areena (halli)Pohjola 2015 VALKOINENLinna 15
28.9.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5LähiTapiola areena (halli)Pohjola 2015 SININENHanttari 2015
28.9.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenLähiTapiola areena (halli)Pohjola Paukut 2014 VihreätT13-14 TIIKERINPENNUT MUSTA
28.9.2022ke17:00F8/P2014 5v5 YkkönenLauste hiekka Itäkaari /(Pormestarinkatu3)FC LaustePohjola 2015 Vihreä
28.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääkkärin TiikeritHepokulta 2014 Siniset
28.9.2022ke17:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaa keisaritUittamo Huskit Valkoinen
28.9.2022ke18:00F9/P2013 5v5 YkkönenTurjanpuistoKupittaan MonsteritHirvensalo Town FC
28.9.2022ke18:00G7/P2015-2016 5v5Vähäheikkilä HT T13-14 TIIKERINPENNUT KELTAINENHirvensalon nappulat 2015
29.9.2022to17:00F8/P2014 5v5 YkkönenHannunniittu HTHanttari 2014Hepokulta / Valkoiset
29.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalon -16 PyörremyrskytKupittaa 15-16
29.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Futarit -16Hepokulta Hurrikaani
29.9.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Futarit -15Kärsämäki 15-16
29.9.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren Gepardit KeltainenRunosmäki 2015-16
29.9.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna 2016Hirvensalon -16 Tulimaalit
3.10.2022ma18:00G7/P2015-2016 5v5Kähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 VALKOINENT13-14 TIIKERINPENNUT KELTAINEN
3.10.2022ma18:00E10/P2012 8v8 liigaTT-areena 1Kärsämäki mustatVarissuo musta
3.10.2022ma17:00F9/P2013 5v5 liigaVähäheikkilä htUittamo Huskit SininenLinna Muurit
3.10.2022ma18:00E10/P2012 5v5 YkkönenVähäheikkilä HTUittamon HärkähaitKupittaan Kunkut
3.10.2022ma19:00E10/P2012 8v8 liigaVähäheikkilä htUittamon VasarahaitHannunniittu Sininen
4.10.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHalinen hiekkaNappulaliiga HalinenHirvensalo PSG
4.10.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenHannunniittu HTHannunniittu ValkoinenKärsämäki punaiset
4.10.2022ti18:00F9/P2013 5v5 liigaHannunniittu HTHannunniittu FCHannunniittu Atletico
4.10.2022ti17:00F8/P2014 5v5 liigaHepokulta hiekkaHepokulta 2015 TornadoKupittaa 2014
4.10.2022ti17:00F9/P2013 5v5 liigaHirvensalo Pampinkatu hiekkaHirvensalo United FCHepokulta Tykit
4.10.2022ti17:00E10/P2012 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjolan pommitVarissuo valkoinen
4.10.2022ti18:00F8/P2014 5v5 liigaKähärin kenttä hiekkaPohjola Paukut 2014 MustatPeltolan Pantterit keltainen
5.10.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Hepokulta hiekkaHepokulta TsunamiLinna 15
5.10.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenHepokulta hiekkaHepokulta / ValkoisetLinna 14
5.10.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Ilmestyspäivän hiekkaMapa valkoinen 16/17Pohjola 2015 SININEN
5.10.2022ke17:30F8/P2014 5v5 YkkönenKesämäkiKaaNa (2014)Hanttari 2014
5.10.2022ke17:00F8/P2014 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola 2015 VihreäMa-Pa Punainen
5.10.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenKähärin kenttä hiekkaPohjola Paukut 2014 VihreätFC Lauste
5.10.2022ke18:00F9/P2013 5v5 liigaLähiTapiola areena / imp.Pohjola Pukit 1KaaNa 2013
5.10.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Piispanlähteen khtKaaNa pt6Hanttari 2015
5.10.2022ke17:00G7/P2015-2016 5v5Tilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren GeparditMapa siniset 16/17
5.10.2022ke18:00F8/P2014 5v5 YkkönenVähäheikkilä HTT13-14 TIIKERINPENNUT MUSTAPeltolan Pantterit musta
6.10.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Futarit -16Hirvensalon -16 Pyörremyrskyt
6.10.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenPeltola hiekka Peltolan Futarit -15Kupittaa 15-16
6.10.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenRunosmäki HiekkaRunosmäki 2015-16Hirvensalon -16 Tulimaalit
6.10.2022to17:00P2015-2016  5v5 YkkönenTilhenkadun kenttä hiekkaPääskyvuoren Gepardit KeltainenHepokulta Hurrikaani
6.10.2022to18:00P2015-2016  5v5 YkkönenTurjanpuistoLinna 2016Kärsämäki 15-16
10.10.2022ma17:00E10/P2012 8v8 liigaPelttari HTVarissuo mustaKärsämäki mustat
10.10.2022ma18:00E10/P2012 8v8 liigaTT-areena 2Hannunniittu SininenUittamon Vasarahait
11.10.2022ti17:00F8/P2014 5v5 liigaHepokulta hiekkaHepokulta 2015 TornadoPohjola Paukut 2014 Mustat
11.10.2022ti17:00F8/P2014 5v5 liigaPeltola hiekka Peltolan Pantterit keltainenMa-Pa Valkoinen